28 marca 2019

Lista członków rejonu wyborczego K8/053 Instytut Psychiatrii i Neurologii (A)

NAZWISKO IMIONA
1. Alsaoud Youssef
2. Antczak-Kowalska Magdalena
3. Antosik-Wójcińska Anna Zofia
4. Baran-Furga Helena Janina
5. Baranowska Anna
6. Basińska-Szafrańska Anna Renata
7. Bembenek Jan Paweł
8. Bertrand Ewa Teresa
9. Biegaj Marta
10. Bilik Marta Ewa
11. Błażejewska-Hyżorek Beata
12. Bochyńska Anna Joanna
13. Bronicka Milena
14. Bronisz Elżbieta Krystyna
15. Brzoska-Mizgalska Joanna Marta
16. Buczek Julia Sara
17. Byśko-Staszuk Ewa Maria
18. Chahwan Maroun Joseph
19. Chojnowska Agnieszka Katarzyna
20. Czepiel Wojciech Piotr
21. Członkowska Anna
22. Długoń Urszula Elżbieta
23. Drozd Katarzyna Dagmara
24. Dymerska Izabella
25. Dywel Alicja Maria
26. Dzieżyc Karolina Anna
27. Frasunkiewicz Tadeusz
28. Friemann Karolina Danuta
29. Głuszkiewicz Marcin Piotr
30. Golczyńska Maria Aleksandra
31. Górecka Aleksandra
32. Graban Ałła
33. Grabska-Radzikowska Katarzyna Monika
34. Gralewicz Anna
35. Habrat Bogusław Kazimierrz
36. Hajdukiewicz Danuta Antonina
37. Hamera Janina
38. Hochlewicz Agnieszka
39. Iwanek Anna
40. Jabłońska Anna Agnieszka
41. Jachińska Katarzyna Anna
42. Jaworowska Justyna
43. Jezierski Paweł Henryk
44. Jopowicz Anna Małgorzata
45. Juszko Krzysztof Janusz
46. Kaczmarczyk Mateusz Maciej
47. Karliński Michał Adam
48. Karpowicz-Kulesza Danuta Julianna
49. Kijanowska-Haładyna Beata Maria
50. Kobayashi Adam
51. Kobayashi Jan
52. Konopko Magdalena
53. Kornacka Beata Iwona
54. Kozar Sergey
55. Krawczyk Piotr Sebastian
56. Krystkiewicz Kamil
57. Krzysztofik Joanna Katarzyna
58. Księżopolska Agnieszka Anna
59. Kubaszewska Pamela Anna
60. Kuczyński Wojciech Przemysław
61. Kulas Elżbieta
62. Kulczycki Jerzy Witold
63. Kurczuk-Powolny Agnieszka Małgorzata
64. Kurkowska-Jastrzębska Iwona Katarzyna
65. Kurowska Katarzyna
66. Kwiatek Krzysztof Kazimierz
67. Laskowski Leszek Adam
68. Lipczyńska-Łojkowska Wanda Elżbieta
69. Litwin Tomasz Apoloniusz
70. Luks Małgorzata
71. Łazarczyk Marta Alicja
72. Łysiak Zofia Małgorzata
73. Majewska-Stefaniak Agata Barbara
74. Makulska Agnieszka
75. Mendel Tadeusz Andrzej
76. Mic Adam Jarosław
77. Michałowska Joanna
78. Mitrić Matija
79. Namysłowska Magdalena
80. Nauman Paweł Janusz
81. Niwiński Piotr Antoni
82. Nowak Anna Katarzyna
83. Obersztyn Marek Marian
84. Owsiak Szymon
85. Piechal Agnieszka Anna
86. Piórkowska-Jarota Anna
87. Piróg-Balcerzak Agnieszka Magdalena
88. Popielarska Katarzyna Joanna
89. Prot-Klinger Katarzyna
90. Radkowska-Pujals Jolanta Dorota
91. Rawska-Kabacińska Aleksandra
92. Rejnowski Grzegorz Roman
93. Rękorajska Elżbieta
94. Rola Rafał Sławomir
95. Ryterski Jarosław Andrzej
96. Sarol-Kulka Anna Violetta
97. Sarzyńska-Długosz Iwona Marta
98. Sawicka Beata
99. Sienkiewicz-Jarosz Halina Lidia
100. Sikorska Olga Oliwia
101. Skalska Janina
102. Skoczek Anna Elżbieta
103. Skowrońska Marta
104. Skrzycki Paweł Tomasz
105. Skulimowska Katarzyna Irena
106. Smoliński Łukasz
107. Sobańska Anna Krystyna
108. Sokół-Szawłowska Marlena Jolanta
109. Sonik Janina Maria Teresa
110. Stefanoff Elżbieta Teresa
111. Stefanowski Bogdan Waldemar
112. Steinbarth-Chmielewska Elżbieta Karina
113. Stępniak Iwona Ewa
114. Szala-Wiśniewska Agnieszka Ewa
115. Szalecki Krzysztof Wojciech
116. Szaulińska Katarzyna Dorota
117. Szulborska Angelika Aleksandra
118. Tyczyński Krzysztof
119. Ułamek-Kozioł Marzena Teresa
120. Urbanowicz Ewa Alicja
121. Węgrzyn Jacek Grzegorz
122. Wicha Wojciech
123. Wierzbicka Aleksandra Ewa
124. Wilemborek Joanna Zofia
125. Witkowski Grzegorz Przemysław
126. Wojdacz Magdalena Marta
127. Woronowicz Bohdan Tadeusz
128. Woźniak Tomasz Jacek
129. Wroniszewski Michał Jerzy
130. Zambrowska Anna Maria
131. Zambrowski Witold
132. Zaucha Olga
133. Zielińska Justyna Katarzyna
134. Ziora-Jakutowicz Karolina Natalia
135. Żaryn-Jankowska Anna Kazimierza

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.