24 września 2019

Portal Ekspert Zdrowych Nóg

Portal Ekspert Zdrowych Nóg daje zarejestrowanym lekarzom możliwość uzyskania 12 punktów edukacyjnych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bezpłatną, edukacyjną inicjatywą dedykowaną lekarzom internistom – www.ekspertzdrowychnog.pl.

Portal Ekspert Zdrowych Nóg zawiera liczne materiały merytoryczne pomocne w codziennej praktyce lekarskiej.

Materiały opublikowane na portalu prezentowane są w formie nagrań video oraz multimedialnych prezentacji, przygotowane są we współpracy ze specjalistami flebologii i interny.

Drodzy Państwo, staliśmy się akredytowaną jednostką szkoleniową wpisaną do Rejestru Podmiotów Prowadzących Kształcenie Podyplomowe Lekarzy i Lekarzy Dentystów przez Naczelną Izbę Lekarską, dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich lekarzy do zdobywania punktów edukacyjnych za pośrednictwem naszego portalu Ekspert Zdrowych Nóg.

W celu otrzymania certyfikatu poświadczającego zdobycie punktów edukacyjnych, należy:

• zarejestrować  na stronie www.ekspertzdrowychnog.pl
  • zapoznać się z materiałami z modułu „Omówienie wybranych zagadnień z zakresu diagnostyki i leczenia przewlekłej choroby żylnej”
  • rozwiązać test, na poziomie 70% ( test można rozwiązywać wielokrotnie)

Wszystkie kategorie