4 lipca 2017

Szkolenia z obsługi Elektronicznego Systemu Monitorowania Kształcenia Podyplomowego Pracowników Medycznych

Od 1 maja 2017 roku  na lekarzy i lekarzy dentystów  nałożony został obowiązek stosowania Elektronicznego Systemu Monitorowania Kształcenia Podyplomowego Pracowników Medycznych (SMK). Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie organizuje szkolenia dla lekarzy z obsługi w. w.  systemu.

Szkolenie przeznaczone jest dla  lekarzy którzy chcą złożyć wniosek o rozpoczęcie szkolenia specjalizacyjnego, o egzamin LEK/LDEK lub  Państwowy Egzamin Specjalizacyjny.

Planowane terminy szkoleń :
02.08.17 r. (środa)
23.08.17 r. (środa)

Szkolenia będą się odbywać w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej, ul. Puławska 18 Warszawie.

Warunkiem uczestnictwa lekarza w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na stronie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie – dostępnego na liście szkoleń OIL.

Wszystkie kategorie