8 stycznia 2019

XII Charytatywna Gala Karnawałowa Przyjaciół Fundacji „Pro Seniore” (23 lutego 2019 r.)

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XII Charytatywną Galę Karnawałową Przyjaciół Fundacji „Pro Seniore”, która odbędzie się w dniu 23 lutego 2019 roku w Hotelu Marriott w Warszawie.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Pro Seniore” założona przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie, w celu niesienia pomocy chorym, niepełnosprawnym i potrzebującym seniorom. Podczas Gali tradycyjnie odbędą się, licytacje przedmiotów ofiarowanych przez naszych sponsorów i darczyńców oraz loteria fantowa, w której goście będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody m.in. zestawy kosmetyków oraz vouchery na weekendowe pobyty w atrakcyjnych hotelach. Dochód oraz wszelkie środki uzyskane podczas licytacji i loterii przeznaczone zostaną na działalność statutową Fundacji „Pro Seniore”.

Karnawałowej zabawie towarzyszyć będą występy na żywo. W trakcie gali w dniu 23 lutego 2019 r. wystąpi zespół Boogie Band, który podczas swoich występów łączy pokolenia i wykonuje ponadczasowe przeboje inspirowane muzyką lat 50., 60., 70. i 80., a swoje występy uzupełnia najnowszymi przebojami z list przebojów. Wydarzenie poprowadzi duet dziennikarzy współtworzących program Pytanie na Śniadanie: Dominika Matuszak i Rafał Tylicki. Wzorem lat ubiegłych w trakcie bankietu wręczona zostanie statuetka BENEVOLENTI („Łaskawcy Życzliwemu”) będąca wyrazem uznania dla osób zasłużonych dla Fundacji, które w swej działalności zawodowej oraz prezentowanej postawie życiowej nie zapominają o osobach potrzebujących opieki i wsparcia. W tym roku statuetką przyznawaną przez Radę Fundacji „Pro Seniore” uhonorowany zostanie długoletni Przyjaciel Fundacji prof. dr hab. n. med. Jerzy Szaflik.

Wszelkie informacje dotyczące działalności Fundacji oraz charytatywnych galach karnawałowych z lat ubiegłych znajdą Państwo na stronie internetowej Fundacji: www.proseniore.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie