14 marca 2017

Zaproszenie na Mistrzostwa Polski w piłce nożnej Pracowników Służby Zdrowia

Stowarzyszenie „SPORT DLA WSZYSTKICH” organizuje szereg imprez sportowo-rekreacyjnych dla różnych grup zawodowych i wiekowych. Wychodząc naprzeciw społecznym potrzebom aktywnego wypoczynku i uczestnictwa w imprezach sportowych zachęcamy i proponujemy Państwu  udział w Mistrzostwach Polski w piłce nożnej Pracowników Służby Zdrowia organizowanych przez nasze Stowarzyszenie .

Serdecznie zachęcamy do udziału w sportowej zabawie, rozwijaniu i upowszechnianiu szeroko rozumianej kultury fizycznej, popularyzacji piłki nożnej w swoim środowisku , wśród pracowników  i ich rodzin.

Wyciąg z regulaminu i lista startowa ( w załączeniu ) powinna być potwierdzona przez pracodawcę. Udział Pań w zespołach mile widziany. Planowany termin i miejsce finału ogólnopolskiego zaplanowano na 13-14 maja 2017r. w  Kutnie .

Zgłoszenia należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 19 kwietnia 2017 roku podając jednocześnie wszystkie dane do faktury i dane kontaktowe kierownika zespołu ( tel. e-mail )

Wpisowe do turnieju w wysokości 1000,00 PLN od zespołu należy wpłacić na konto Stowarzyszenia w nieprzekraczalnym terminie do 24 kwietnia  2017 roku.

Zapewniamy Państwu:

ubezpieczenie NNW dla uczestników w czasie zawodów, opiekę medyczną, obsługę sędziowską, puchary i dyplomy  dla wszystkich zespołów , nagrody indywidualne , bar kawowy i wspaniałą sportową zabawę.

Proponujemy Państwu również organizację innych imprez sportowych i rekreacyjnych (zakładowych, rodzinnych) zasugerowanych przez Was. Chętnie przyjmiemy Państwa sugestie i propozycje.

Ze sportowym pozdrowieniem

Prezes Stowarzyszenia

Piotr Kalisio

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie