3 września 2024

Kick off Meeting dla lekarzy stażystów

Kick off Meeting to wyjazdowe spotkania integracyjno–szkoleniowe dla lekarzy stażystów, które Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie wraz z Komisją Młodych Lekarzy i Komisją ds. Stażu Podyplomowego organizuje od 2019 r. Zapraszamy lekarzy stażystów (członków OIL w Warszawie) do udziału w wydarzeniu, które jest niepowtarzalną okazją, aby poznać ludzi samorządu i zobaczyć swoją przyszłą pracę oczami młodych, choć bardziej doświadczonych lekarzy.

Jedną z wielu idei samorządu lekarskiego jest dzielenie się doświadczeniem. Stąd formuła spotkań opartych na wykładach eksperckich oraz warsztatach, w których stawiamy na praktyczne informacje, a tematy dobieramy zgodnie z głosem środowiska tak, aby nasze spotkania inspirowały i przynosiły wymierne korzyści zawodowe. Wyjazdy kończymy kolacją bankietową, po której wieczór wypełni muzyka w oprawie profesjonalnego DJ’a.

Kick off Meeting to wydarzenia dla wszystkich stażystów, którzy rozpoczynają jesienny staż oraz dla tych, którzy są w trakcie realizacji programu stażowego, jaki podjęli w październiku poprzedniego roku oraz w marcu w roku bieżącym. Dla tych, którzy kończą staż izba zorganizuje galę PWZ, która będzie mieć miejsce w listopadzie br.

Przekonaj się, jak izba może pomóc w Twojej karierze, jak działa i jakie wsparcie zapewnia!

Kick off Meeting 2024 – co nowego?

W tym roku po raz pierwszy do współtworzenia programu wydarzenia zaprosiliśmy Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie. W trakcie konferencji będzie możliwość porozmawiania z przedstawicielami Wydziału Zdrowia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, którzy odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania dotyczące rekrutacji na specjalizację. Tematowi rekrutacji na specjalizację poświęcony zostanie ponadto jeden z wykładów (Anny Tokarskiej), podczas którego poruszone zostaną najważniejsze kwestie z tym związane, m.in.:

• terminy składania wniosków i wymaganą do nich dokumentację,
  • terminy, zasady i etapy postępowań kwalifikacyjnych,
  • skierowania na szkolenie specjalizacyjne.

Zaplanowaliśmy ponadto występ Gościa specjalnego, którego tożsamość zdradzimy wkrótce.

Z-Hotel Business & Spa w Otwocku
ul. Wczasowa 25

5-6 października 2024 r. (sobota-niedziela)

Pakiet konferencyjny z zakwaterowaniem – 350 zł
Pakiet konferencyjny bez zakwaterowania – 100 zł

Koszty uczestnictwa

Dostępne są dwa pakiety w cenie: 350 zł i 100 zł.

350 zł – pakiet konferencyjny z zakwaterowaniem obejmuje

• nocleg z zakwaterowaniem w pok. dwuosobowych w terminie 5-6 października 2024 r. (doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, trwa do godziny 10:00 w dniu wyjazdu),
  • udział w szkoleniu w dniu 5 października 2024 r.,
  • całodzienną przerwę kawową,
  • lunch,
  • udziału w uroczystej kolacji bankietowej i zabawę z DJ-em
  • dostęp do hotelowej części wellness (wejście na basen, do strefy saun i jacuzzi).

100 zł – pakiet konferencyjny bez zakwaterowania obejmuje:

• udział w szkoleniu w dniu 5 października 2024 r.,
  • całodzienną przerwę kawową,
  • lunch.
Pakiet bez zakwaterowania nie obejmuje udziału w kolacji bankietowej.
Udział w wydarzeniu dofinansowuje Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie.

e-mailg.marcisz@oilwaw.org.pl

Organizatorzy

Organizatorem wydarzenia jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie wraz z Komisją Młodych Lekarzy.

Sponsor wydarzenia

#imprezy-integracyjne