17 grudnia 2019

Mikołajki

7 i 8 grudnia 2019 r., w sobotę i niedzielę, pokoje i korytarze siedziby OIL w Warszawie zapełniły się małymi lekarzami, małymi artystami sztuki użytkowej i małymi wielbicielami teatru. To dzieci lekarzy świętowały mikołajki.

U Doktora Misia mogły poddać fachowej diagnozie swoje pluszaki, ale też na chwilę wcielić się w lekarza, wkładając biały fartuszek i posługując się stetoskopem. W innej sali ozdabiały przeróżnymi świecidełkami pierniczki, styropianowe bombki lub świece, tworzyły okolicznościowe obrazki. Św. Mikołaj obdarowywał prezentami, m.in. pięknymi maskotkami. Na parterze, w Sali im. prof. W. Szenajcha, odbywały się przedstawienia, pokazy iluzji i warsztaty cyrkowe. Na zewnątrz dwie bajkowe postacie zapraszały do wejścia, balansując na szczudłach, a w środku ruchem kierowali pomocnicy św. Mikołaja i elfy.

W świątecznych zabawach uczestniczyło około 600 dzieci oraz ich rodziców. Fantastyczną organizację zawdzięczamy dyrektor Biura OIL Annie Ścibisz, goście zachwyceni byli także rodzinną atmosferą stworzoną przez pracowników izby.  mkr

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum