Nie masz konta? Zarejestruj się
Zapraszamy podmioty świadczące usługi stomatologiczne do udziału w naborze wniosków o udzielenie grantów w projekcie „Dostępna stomatologia” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
Celem naboru jest zwiększenie dostępności usług stomatologicznych dla pacjentów i pacjentek z niepełnosprawnościami oraz ze szczególnymi potrzebami. Głównym rezultatem będzie testowe wdrożenie „Standardu dostępności architektonicznej, cyfrowej i informacyjno-komunikacyjnej dla gabinetów i świadczonych w nich usług stomatologicznych” w co najmniej 32 podmiotach świadczących usługi stomatologiczne, wybranych w drodze otwartego naboru przedsięwzięć grantowych.
Więcej informacji:
Regulamin wraz z załącznikami
W regulaminie umieściliśmy m.in. zasady dotyczące składania wniosków o udzielenie grantów w naborze, kryteria oceny wniosków oraz zasady realizacji przedsięwzięć grantowych po uzyskaniu finansowania.
Wnioski o udzielenie grantu można składać od 17 czerwca 2026 roku (godzina 10:00) do 17 lipca 2026 roku (godzina 14:00) poprzez system iPFRON+.
W ramach działania punktu kontaktowego projektu „Dostępna stomatologia” organizowane będzie spotkanie on-line 14 lipca
Wypełnij formularz zgłoszeniowy, jeśli chcesz uczestniczyć w nadchodzącym spotkaniu. Po zakończeniu procesu rejestracji wyślemy e-mail z linkiem do spotkania.
Zapraszamy również do zapoznania się z ogłoszeniem o naborze, dokumentacją naboru, standardem opracowanym w ramach projektu „Dostępna stomatologia” oraz informacją na temat planowanych spotkań informacyjnych, dostępnymi na stronie projektu oraz prosimy o rozpropagowanie informacji wśród osób zainteresowanych.
Więcej informacji:
Strona projektu
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, zgodę na ich użycie, oraz akceptację Polityki Prywatności.