19 lipca 2007

Mistrzostwa Lekarzy w Strzelectwie Myśliwskim

Komitet Organizacyjny VIII Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Lekarzy w Strzelectwie Myśliwskim
oraz Prezydium Bydgoskiej Izby Lekarskiej
zapraszają do wzięcia udziału w zawodach odbywających się w dn. 31 sierpnia-2 września 2007 r.,
zorganizowanych pod patronatem Naczelnej i Bydgoskiej Izby Lekarskiej oraz Telewizji Polskiej Bydgoszcz.

Spotkanie rozpocznie impreza plenerowa w piątek (31.08.2007) na strzelnicy w Osiu – malowniczej miejscowości nad Zalewem Wdeckim, w sercu Borów Tucholskich, w województwie kujawsko-pomorskim.

Zawody będą rozgrywane w klasie otwartej i powszechnej, indywidualnie oraz drużynowo (reprezentacje 3-osobowe regionalnych izb lekarskich – wyniki strzelań śrutowych), z osobną klasyfikacją dla sympatyków środowiska.

Osoby towarzyszące niezainteresowane zawodami zostaną zaproszone na rejs statkiem po Zalewie Wdeckim albo fakultatywną wycieczkę autokarową po Borach Tucholskich lub po Starówce Torunia.

Po zakończeniu zawodów, o godz. 20.00 – kolacja w sali bankietowej ośrodka „Perła” (obowiązują stroje wieczorowe).
W niedzielę, o godz. 10.00 – zawody wędkarskie w połowie pstrągów na stawach w dorzeczu Brdy (pstrągi zostaną podane na obiad po zakończeniu zawodów).
Organizatorzy zapraszają do udziału w imprezie uczestników wraz z rodzinami. Do dyspozycji zawodników i osób towarzyszących – cała baza turystyczna kompleksu szkoleniowo-konferencyjnego „Perła” w Tleniu, 3 km od strzelnicy (obiekt hotelowy, ogrzewany, z restauracją, pokoje 1-, 2-, 3-, 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym).
Zgłoszenia są przyjmowane – w nieprzekraczalnym terminie – do 30 lipca 2007 r .:
Klinika Ortopedii AM w Bydgoszczy, 85-094 Bydgoszcz,
ul. Skłodowskiej-Curie 9; tel. (+48) 601-993-222;