2 lipca 2019

Program „Szczepienia w OIL WAW”

Rada Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, działając z inicjatywy Komisji Młodych Lekarzy i Zespołu ds. szczepień, dostrzegając znaczenie profilaktyki w ochronie zdrowia oraz popierając system szczepień ochronnych przeciwko chorobom zakaźnym, postanowiła uruchomić program wsparcia szczepień przeciwko meningokokom typu B dla dzieci członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

O refundację kosztów szczepień dzieci w ramach programu mogą ubiegać się rodzice lekarze i lekarze dentyści będący członkami Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, którzy nie zalegają z opłacaniem składek członkowskich na rzecz Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Refundacją mogą być objęte dzieci, które zakończyły proces szczepienia zgodnie z zaleceniami producenta szczepionki i aktualnym kalendarzem szczepień. Wnioski o refundację mogą być składane nie później niż 3 miesiące po zakończeniu szczepień. Zespół ds. szczepień weryfikuje wnioski co kwartał, a refundację przyznaje ORL w Warszawie na pierwszym posiedzeniu po spotkaniu Zespołu.

W razie jakichkolwiek pytań dot. programu szczepień prosimy o kontakt mailowy na adres: szczepienia@oilwaw.org.pl.

Osoba odpowiedzialna: Daniel Jarosz (22 54 28 333).

OSTATNIA AKTUALIZACJA 18.06.2020; KJ

Tagi: , , ,