23 września 2020

760 lekarzy stażystów odebrało skierowania na staż i książeczki stażu podyplomowego

Blisko 600 lekarzy i 160 lekarzy dentystów odebrało skierowania na staż i kartę stażu podyplomowego, ale nie tylko to. W skład pakietów, które trafiły do lekarzy stażystów, wszedł egzemplarz „Kodeksu Etyki Lekarskiej”, ale także pakiet środków ochrony indywidualnej (maseczki chirurgiczne, FFP2, gogle i przyłbice) oraz informator w formie ulotki o działalności Izby, zawierający informacje o tym, na jakie wsparcie i udogodnienia ze strony OIL w Warszawie mogą liczyć.

Izba zapewniła również materiały pomagające w rozwoju zawodowym:

• dokument uprawniający do zniżki na publikacje wydawnictwa Medical Tribune Polska,
  • voucher zniżkowy na usługi platformy e-learningowej „Więcej niż LEK”,
  • bon na prenumeratę „Medycyny Praktycznej” (tylko lekarze).

Stażyści otrzymali też broszurę zachęcającą do uczestnictwa w programie ubezpieczenia OC w składce.

Tagi: ,

Wszystkie kategorie