5 stycznia 2021

Izba stwarza lekarzom z OIL w Warszawie możliwość zaszczepienia dzieci przeciwko grypie (szczepionka donosowa)

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie przyjmuje od lekarzy zapisy na donosowe szczepienia przeciwko grypie przeznaczone dla dzieci. To reakcja na płynące ze środowiska lekarskiego sygnały o ograniczonej dostępności tych szczepionek.

Szczepienia będą odbywać się w wybranych przychodniach na terenie Mokotowa. Po wypełnieniu poniższego formularza skontaktuje się z Państwem pracownik przychodni, aby umówić miejsce i termin wizyty w przychodni.

Ilość miejsc jest ograniczona i wynosi 100. Takie zapotrzebowanie oszacowaliśmy na podstawie zgłoszeń i zapytań przesyłanych do Izby. Termin rozpoczęcia akcji wynika z rozwiązania problemu z dostępnością szczepionek dopiero na przełomie grudnia i stycznia.

Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci lekarzy.

Więcej informacji udzieli pracownik Izby. Prosimy o kontakt na maila: szczepienia@oilwaw.org.pl.

W grudniu 2020 r. OIL w Warszawie przeprowadziła akcję szczepień p. grypie dla lekarzy. Obecnie trwa także akcja zapisów na szczepienia przeciwko koronawirusowi realizowane przez Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji.

Rejestracja zamknięta.

Tagi: ,