28 stycznia 2021

OIL Sport – programy Komisji ds. Sportu

OIL SPORT Start

Celem programu jest dofinansowywanie udziału członków izby w lekarskich zawodach sportowych, zarówno lokalnych, ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

Programem OIL Sport Start chcemy objąć również starty w zawodach nielekarskich, pod warunkiem, że będą to rozgrywki drużynowe, a drużyna będzie reprezentowała naszą izbę (np. umieści OIL w Warszawie w swej nazwie). Dofinansowanie obejmuje tylko wpisowe (bez przejazdów, noclegów itp.).

OIL SPORT Mistrz

Program nagród dla najlepszych sportowców – członków naszej Izby.

Mowa tu o osobach, które startują w zawodach lekarskich rangi krajowej, czy światowej, i odnoszą sukcesy. Laureatom rozgrywek takiej rangi izba przyzna jednorazową nagrodę w wysokości 2 tys. zł. Kwota może być przeznaczona na dowolny cel. OIL Sport Mistrz będzie służyć nie tylko bezpośredniemu wsparciu finansowemu zawodników, ale także wypromowaniu ich jako reprezentantów naszej izby, pokazaniu, że w gronie lekarzy mamy znakomitych sportowców.

OIL SPORT Event

Dofinansowanie działalności sekcji oraz  cyklicznych lub pojedynczych imprez sportowych, integracyjnych, zawodów (współ) organizowanych przez członków OIL.

Oferujemy pomoc nie tylko finansową, także organizacyjną.

Częścią programu OIL Sport Event będą także nasze izbowe przedsięwzięcia, m.in. piknik rowerowy, zimowy kulig, do których wrócimy, jak tylko sytuacja epidemiczna pozwoli.

Rozmowa z przewodniczącym Komisji ds. Sportu, Krzysztofem Hermanem w marcowym wydaniu „Pulsu”.

Tagi: ,

Wszystkie kategorie