23 września 2021

Szkolenie „Lekarz bezpieczny w sieci”

Z myślą o lekarzach narażonych na różnego rodzaju zagrożenia w Internecie oraz coraz częstszy hejt kierowany w stronę medyków Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zaprasza wszystkich swoich członków do wzięcia udziału w szkoleniu „Lekarz bezpieczny w sieci”.

Szkolenie dla lekarzy OIL w Warszawie będzie składało się z czterech bloków tematycznych, prowadzonych przez aktywnych w sieci lekarzy, specjalistów od IT oraz prawników.

Rejestracja.

Szkolenie odbędzie się online w dniach: 12 – 15 października 2021, od godz. 18.00 do godz. 20.00.

• I. Zapoznanie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z  wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.
  • II. Jak nie dać się oszukać, jak zabezpieczać swoją aktywność i pracę w Internecie, na co uważać.
  • III. Prawnik o naruszeniu praw lekarza w Internecie.
  • IV. Jak nie dać się hejtowi? Jak izba pomaga lekarzom doświadczającym hejtu lub padającym ofiarą internetowych oszustów?

Tagi:

Wszystkie kategorie