8 lipca 2019

Festiwal Piosenki Lekarzy

Nieprzekraczalny termin nadsyłania zgłoszeń: 31.07.2019 r.

1. Celem FPL jest popieranie, rozwijanie i rozpowszechnianie działalności autorów, kompozytorów i wykonawców piosenek lekarzy ze środowiska warszawskiego.
  2. Organizatorem FPL jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie. Ona również powołuje jury festiwalu.
  3. Do konkursu mogą przystąpić zarówno pojedynczy autorzy czy wykonawcy, jak i zespoły.
  4. Zgłoszenia należy nadsyłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: medicantus@oilwaw.org.pl.
  5. Zgłoszenie powinno zawierać 2 nagrane piosenki. W przypadku piosenek autorskich, dodatkowo wymagane jest dołączenie tekstu.
  6. Konkurs składa się z 2 etapów:

I – jury ocenia nadesłane materiały i wyłania uczestników dopuszczonych do przeglądu;

II – jury wybiera po przesłuchaniach laureatów nagród.

1. Nagrody: 3 dla solistów i 3 dla zespołów oraz specjalna nagroda za piosenkę autorską.
  2. Organizatorzy mogą zapewnić akompaniament w czasie przesłuchań konkursowych oraz w czasie koncertu laureatów. Powyższa potrzeba powinna zostać zgłoszona przez uczestnika z dwutygodniowym wyprzedzeniem, na adres medicantus@oilwaw.org.pl. Zgłoszenie o potrzebie akompaniamentu musi zawierać nuty umożliwiające pracę akompaniatora. W przypadku braku stosownego zgłoszenia w określonym terminie, Organizator może odmówić udzielenia akompaniamentu.
  3. Przesłuchania konkursowe odbędą się 28.09. w OIL przy ul. Puławskiej 18 od godziny 10:00, koncert laureatów – 29.09 od godziny 17:00 w dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12 B w Warszawie.
  4. Nieprzekraczalny termin nadsyłania zgłoszeń: 31.07.2019, wyniki I etapu (czyli lista zakwalifikowanych do konkursu) zostaną ogłoszone 1.09.2019 r. na stronie WWW Izby.

Tagi: ,

Wszystkie kategorie