2 marca 2020

PTSD nie zatrzymuje się

Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej, chociaż powstało nie tak dawno temu, bo w 2013 r. – to już wyraźnie zaznaczyło obecność na firmamencie stomatologii – przekonywała w trakcie V Konferencji PTSD prof. Elżbieta Mierzwińska-Nastalska dziekan Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. (…)

Łukasz Jankowski, prezes Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie witał gości Kongresu – jak stwierdził – z pewną nieśmiałością, bo jego jedyny związek ze stomatologią ograniczony jest do korzystania z opieki dentystycznej. Szef OIL w Warszawie stwierdził, że zabiera głos podczas Kongresu, gdyż dentyści są dużą, silną częścią samorządu. Dentystów w OIL jest ponad 20 proc. – Chcemy słuchać głosu państwa środowiska i zapewniam, że w OIL jest dla Państwa miejsce. Cieszę się na bardzo dobrą współpracę z panią profesor Olczak – Kowalczyk. Wiele już się udało wypracować wspólnie dzięki pomocy naszego izbowego lidera w stomatologii pana doktora Dariusza Paluszka (wiceprezes OIL w Warszawie ds. stomatologii – przyp. red.). Dziękuję serdecznie za to zaangażowanie. Mam nadzieję, że jeżeli pojawią się jakieś problemy będziecie Państwo wiedzieli gdzie jest Puławska 18. Sporo inicjatyw przed nami, nasza rola to przede wszystkim krzewienie profilaktyki i edukacji. Jest sporo do zrobienia. Zapraszam do współpracy – zachęcał Łukasz Jankowski.

Źródło.

Wszystkie kategorie