14 maja 2007

Konferencja „LEK KRAJOWY – LEK BEZPIECZNY”

Konferencja Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego „LEK KRAJOWY – LEK BEZPIECZNY”, poświęcona systemom zapewnienia bezpieczeństwa i jakości leków, odbędzie się 8 maja br., w godz. 11.00-15.00, w Bibliotece Narodowej w Warszawie.

Oprócz wymogów jakościowych związanych z rejestracją zostanie przedstawione funkcjonowanie GMP i kontrola jakości
w polskich zakładach farmaceutycznych, mechanizmy nadzoru farmaceutycznego oraz jego rola w systemie kontroli wytwarzania produktów leczniczych.
W spotkaniu wezmą udział politycy, wybitne postaci polskiej medycyny oraz liderzy przemysłu farmaceutycznego w Polsce.
Patronat nad konferencją objął wiceminister zdrowia Bolesław Piecha. Patronat medialny – „Puls”.
Szczegółowe informacje – Polski Związek Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego,
ul. Wiśniowa 40b/4, 02-520 Warszawa; tel. (022) 542-40-80,