25 września 2024

IX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Stomatologii Dziecięcej PTSD – 27-28 września 2024 r.

Zapraszamy na wydarzenie, które współorganizują Warszawski Uniwersytet Medyczny, Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej i Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie. Na konferencji zostanie podpisany list intencyjny o współpracy między OIL a PTSD. Spotykamy się już 27-28 września br. w Centrum Dydaktycznym WUM. To ostatnia chwila, aby się zarejestrować i wziąć udział w jednej z największych konferencji naukowych poświęconych stomatologii dziecięcej.

Piątkowa część konferencji, 27 września, rozpocznie się warsztatami, a zakończy panelem dyskusyjnym, w którym weźmie udział m.in. dr n. med. Dariusz Paluszek, wiceprezes ORL w Warszawie ds. lekarzy dentystów. Omówi m.in. leczenie infekcji zębopochodnych w kontekście refundacji NFZ.

28 września, w sobotę, oficjalną część wykładową zainauguruje prof. dr hab. n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk, prezes Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Przypieczętowaniem wspólnych działań Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie i PTSD będzie uroczyste podpisanie listu intencyjnego o współpracy towarzystwa i OIL przez dr. n. med. Artura Drobniaka, prezesa ORL w Warszawie, i prof. Dorotę Olczak-Kowalczyk.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak właściwie komunikować się z dzieckiem i jego opiekunem, zapobiegać i leczyć zaburzenia wyrzynania zębów stałych czy współpracować z logopedą, nie zwlekajcie i zarejestrujcie się na wydarzenie. Program jest bogaty i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin

IX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Stomatologii Dziecięcej PTSD potrwa dwa dni: 27-28 września 2024 r.

Miejsce

Część wykładowa i warsztatowa 28 września, w sobotę, odbędzie się w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Księcia Trojdena 2a.

Część warsztatowa i panel dyskusyjny 27 września, w piątek, będą miały miejsce w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii WUM, ul. Binieckiego 6.

Ważne!

• Za udział w konferencji przysługuje 7 punktów edukacyjnych.
  • Część warsztatowa i wykładowa 27 września 2024 r. przeznaczona jest tylko dla uczestników części wykładowej 28 września 2024 r.

Zapisz się, wybierając dostępną formę uczestnictwa

Przypominamy, że o udziale w tym wydarzeniu edukacyjnym decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy serdecznie!

Tagi: