4 czerwca 2024

„Rodzinnie z OIL w Warszawie” w Parku Julinek – relacja

– Cieszę się, że zorganizowany przez nas Dzień Dziecka spotkał się z tak dużym zainteresowaniem lekarzy, członków OIL w Warszawie, którzy mimo obaw o pogodę bawili się ze swoimi dziećmi w Parku Julinek – tak Artur Drobniak, prezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie, podsumował Rodzinnie z OIL w Warszawie, które odbyło się 1 czerwca br. w Parku Julinek w Lesznie k. Warszawy.

Uczestnicy wydarzenia wraz z rodzinami i pociechami chętnie korzystali ze wszystkich atrakcji w Parku Julinek, a przygotowaliśmy ich wiele – zarówno dla młodszych, jak i starszych gości. Tak jak w ubiegłym roku ogromnym zainteresowaniem cieszył się kącik dla maluchów, które pod opieką animatora bawiły się zabawkami, klockami, kolorowały i puszczały bańki mydlane. Oblegane były stanowiska oferujące animacje dla dzieci.

W wydarzeniu wzięli również udział członkowie ORL w Warszawie wraz z rodzinami i dziećmi, m.in. Michał Gontkiewicz, członek prezydium; Łukasz Jankowski, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej; Jacek Sowiński, sekretarz ORL.

– Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie stara się prowadzić wiele aktywności dających lekarzom możliwość wykonywania przez nich swojej pracy i działalności bez większych stresów. Jednym z kluczowych działań samorządu, w mojej opinii, jest integracja naszej grupy zawodowej, szczególnie gdy medycyna uległa tak mocnej indywidualizacji w ostatnich latach – podkreślał prezes Artur Drobniak.

Niezapomnianą pamiątką dla opiekunów i najmłodszych z pewnością będą zdjęcia rodzinne zrobione w fotobudce. Można było też aktywnie spędzić czas na zajęciach zumby i posilić się w sekcji gastronomicznej, gdzie serwowane były napoje i posiłki piknikowe, w tym menu bezglutenowe. Uczestnicy wydarzenia do woli korzystali też ze wszystkich atrakcji oferowanych przez Park Julinek. Wzięcie miało wspólne piana party w parku wodnym.

Jako organizator muszę powiedzieć, że nie jest łatwo znaleźć odpowiednie miejsce dla tak dużej liczby dzieci i ich opiekunów. Wierzę, że planowany przez nas kalendarz wydarzeń „eventowych” na 2025 rok będzie spełniał oczekiwania większości lekarzy OIL w Warszawie, w różnych grupach wiekowych i o różnych zainteresowaniach – mówił Artur Drobniak, prezes ORL w Warszawie.

Szczególne podziękowania należą się pracownikom OIL w Warszawie, którzy perfekcyjnie przygotowali imprezę i czuwali nad całością wydarzenia.

Tagi:

Wszystkie kategorie