2 września 2023

Poradnik dla stażysty 2023/2024

Udostępniamy praktyczny poradnik, który będzie doskonałym przewodnikiem dla każdego lekarza stażysty na początku jego zawodowej kariery. Publikacja w prosty i kompleksowy sposób pomoże zrozumieć, czym są izby lekarskie i jak poruszać się w systemie samorządu lekarskiego. Wyjaśni jak działamy, czym zajmują się poszczególne komisje i jaka jest rola organów, dzięki czemu poznasz nas bliżej. Z naszego kompendium dowiesz się więcej o kwestiach formalnych, jak zarejestrować swoją praktykę i poznasz zasady programu refundacji.

Poradnik dla stażysty to zbiór aktualnych i praktycznych informacji, które będą sprawnie nawigować i wspierać Cię na zawodowym starcie. Tak, abyś był świadomy nie tylko swoich obowiązków, jako lekarz, ale także praw i możliwości, z jakich możesz korzystać, będąc członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.