16 stycznia 2020

Opieka prawna dla lekarzy

Członkowie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie mogą skorzystać z programu „Prawnik dla Lekarza”, skierowanego bezpośrednio do nich, który umożliwia uzyskanie szybkiej i nieodpłatnej pomocy prawnej.

Pomoc prawnika w siedzibie OIL w Warszawie można uzyskać:

w poniedziałek w godz. 10-18.00

we wtorek-piątek w godz. 9-17.00

  • osobiście (ul. Puławska 18, wejście C),
  • poprzez kontaktowy adres e-mail: prawnikdlalekarza@oilwaw.org.pl,
  • przez telefon – obsługa telefoniczna w godzinach pracy prawników: 728 988 518.

 

Oferta opieki prawnej dla Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie to m.in.:

  • wsparcie prawne w zakresie spraw karnych, spraw o ochronę dóbr osobistych, spraw dotyczących roszczeń deliktowych, obrony przed roszczeniami, dochodzenia roszczeń, prawa pracy, medycznego, ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego i innych postępowań związanych w wykonywaniem zawodu lekarza i lekarza dentysty z wyłączeniem prawa podatkowego,
  • kompleksowa obsługa prawna – zależnie od potrzeb, będzie to: porada ustna, spotkanie z prawnikiem, przygotowanie opinii prawnej, przygotowanie niezbędnych dokumentów,
  • wsparcie lekarzy i lekarzy dentystów całościowe – do momentu, kiedy lekarz lub lekarz dentysta potrzebuje stricte indywidualnego prowadzenia sprawy np. w momencie ewentualnego wejścia na drogę sądową (granicą udzielania porad prawnych są sprawy niezwiązane z wykonywaniem zawodu lekarza i lekarza dentysty oraz etapy formalne – proces sądowy, postępowanie odszkodowawcze, itp.).
Aby otrzymać pomoc prawną wystarczy:
  • podać nr PWZ,
  • być członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie,
  • skontaktować się z Prawnikiem dla Lekarza.

Program „Prawnik dla Lekarza” obsługuje Kancelaria Adwokacko-Radcowska „Podsiadły-Gęsikowska, Powierża” Sp. p.

ZGŁOSZENIE

Imię:
Nazwisko:
Tytuł:
PWZ:
E-mail:
Opis:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę, na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu świadczenia mi usługi w ramach programu „Prawnik dla Lekarza”.

Akceptuję regulamin i wyrażam zgodę na wgląd w dokumenty dotyczące usługi prawnej przez Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie lub osoby przez niego upoważnionej oraz archiwizację dokumentów dotyczących usługi prawnej.

 

 

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

-->