5 kwietnia 2017

Centrum Kariery

Centrum Kariery Lekarza to projekt firmy CERMED Centrum Rozwoju Medycyny, Sp. z o.o., powołanej przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie do realizacji kluczowych projektów dla lekarzy zrzeszonych w OIL w Warszawie. Centrum Kariery Lekarza ma ambicję zostać wiodącym dostawcą kompleksowych, profesjonalnych rozwiązań HR dla rynku ochrony zdrowia w Polsce i za granicą.

Głównym celem i powołaniem Centrum Kariery jest aktywna pomoc lekarzom w planowaniu i rozwoju kariery zawodowej. Szczególną uwagę poświęcamy lekarzom i lekarzom dentystom młodym, wchodzącym dopiero na rynek pracy.

Środowisko lekarskie oraz podmioty lecznicze, publiczne i niepubliczne,  krajowe i zagraniczne znajdą w Centrum Kariery wiarygodnego i kompetentnego HR Partnera, który wesprze ich działania w następujących obszarach:

  • Bezpłatne pośrednictwo pracy dla lekarzy
  • Outsourcing procesu rekrutacji na stanowiska lekarskie
  • Doradztwo personalne ze szczególnym uwzględnieniem badania satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz ich ocen okresowych jako narzędzia motywacji
  • Rozpoznanie potrzeb szkoleniowych i rozwój pracowników z wykorzystaniem oferty szkoleń w zakresie kompetencji psychospołecznych (miękkich). Przykładowe tematy szkoleń: Komunikacja z pacjentem, Radzenie sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, Coaching
  • Eksperckie centrum informacji i planowania kariery dla młodych lekarzy oraz lekarzy cudzoziemców planujących pracę w Polsce, w tym bank danych o dostępnych miejscach specjalizacyjnych. W realizacji tego zadania Centrum Kariery planuje nawiązać długofalową współpracę z Akademickimi Biurami Karier Uniwersytetów Medycznych w kraju i zagranicą. Zamierzamy być animatorem rozwoju talentów i kapitału ludzkiego w sektorze ochrony zdrowia.

W przypadku zainteresowania zleceniem usługi rekrutacji prosimy o wypełnienie, a następnie przesłanie formularza zamówienia mailem, faxem lub listownie.

Nasz Konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

Formularz Zamówienia na usługę rekrutacji Lekarza do pobrania.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi, promowanymi ofertami pracy dla lekarzy.

Centrum kariery

Od dnia 25 maja 2018 r. mają zastosowanie przepisy RODO, nowego rozporządzenia, którego celem jest ujednolicenie regulacji w zakresie ochrony danych osobowych na terenie Unii Europejskiej.
W Centrum Kariery dokładamy wszelkich starań, aby chronić dane osobowe naszych użytkowników. Zależy nam na bezpieczeństwie i ochronie danych kandydatów i klientów, jak również na przejrzystej informacji jakie dane gromadzimy i jak je przetwarzamy.
Szczegółowa informacja o tym, jak przetwarzamy dane osobowe dostępna jest pod odnośnikiem:
https://www.centrumkariery.org.pl/strefa-wiedzy/obowiazek-informacyjny-rodo/ 

Centrum Kariery Lekarza:

WWW: www.centrumkariery.org.pl

Whatssap

Centrum Kariery na LinkedIn

CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o. jest wpisane do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 15976.

 OSTATNIA AKTUALIZACJA 4.01.2019 R.; KJ