5 kwietnia 2017

Centrum Kariery

Centrum-Kariery-logo

>> PRZEJDŹ DO OFERT PRACY CENTRUM KARIERY

Centrum Kariery to projekt firmy CERMED Centrum Rozwoju Medycyny, Sp. z o.o., powołanej przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie do realizacji kluczowych projektów dla lekarzy zrzeszonych w OIL w Warszawie. Centrum Kariery ma ambicję zostać wiodącym dostawcą kompleksowych, profesjonalnych rozwiązań HR dla rynku ochrony zdrowia w Polsce i za granicą.

Głównym celem i powołaniem Centrum Kariery jest aktywna pomoc lekarzom w planowaniu i rozwoju kariery zawodowej. Szczególną uwagę poświęcamy lekarzom i lekarzom dentystom młodym, wchodzącym dopiero na rynek pracy.

Środowisko lekarskie oraz podmioty lecznicze, publiczne i niepubliczne,  krajowe i zagraniczne znajdą w Centrum Kariery wiarygodnego i kompetentnego HR Partnera, który wesprze ich działania w następujących obszarach:

  • Bezpłatne pośrednictwo pracy dla lekarzy
  • Outsourcing procesu rekrutacji na stanowiska lekarskie
  • Doradztwo personalne ze szczególnym uwzględnieniem badania satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz ich ocen okresowych jako narzędzia motywacji
  • Rozpoznanie potrzeb szkoleniowych i rozwój pracowników z wykorzystaniem oferty szkoleń w zakresie kompetencji psychospołecznych (miękkich). Przykładowe tematy szkoleń: Komunikacja z pacjentem, Radzenie sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, Coaching
  • Eksperckie centrum informacji i planowania kariery dla młodych lekarzy oraz lekarzy cudzoziemców planujących pracę w Polsce, w tym bank danych o dostępnych miejscach specjalizacyjnych. W realizacji tego zadania Centrum Kariery planuje nawiązać długofalową współpracę z Akademickimi Biurami Karier Uniwersytetów Medycznych w kraju i zagranicą. Zamierzamy być animatorem rozwoju talentów i kapitału ludzkiego w sektorze ochrony zdrowia.

W przypadku zainteresowania zleceniem usługi rekrutacji prosimy o wypełnienie a następnie przesłanie formularza Zamówienia emailem, faxem lub listownie.

Nasz Konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Formularz Zamówienia na usługę rekrutacji Lekarza do pobrania.

Centrum Kariery – ulotka informacyjna do pobrania.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi, promowanymi ofertami pracy dla lekarzy.

Centrum kariery

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

Centrum Kariery – dane teleadresowe:

Puławska 18 lok.111, 02-512 Warszawa

Tel. 22 542 83 63, Fax. 22 542 83 66

Email: jacek.kopacz@oilwaw.org.pl

Whatssap  WhatsApp +48784986594

Whatssap

Centrum Kariery na LinkedIn

CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o. jest wpisane do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 15976.

 OSTATNIA AKTUALIZACJA 25 KWIETNIA 2018 R.; KJ