24 czerwca 2024 - LEKARZ

Miejsce pracy
Mazowieckie

Nazwa i adres
Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku, 05-400 Otwock, ul. Narutowicza 80

Kom. Zatr.
Kierownik Izby Przyjęć Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt - współpracę z szerokim gronem specjalistów chorób płuc - nowoczesną izbę przyjęć (przyjęcia głównie planowe) - możliwość pełnienia dyżurów medycznych Poszukiwane kompetencje: - wyższe wykształcenie medyczne - prawo wykonywania zawodu lekarza - minimum 8 lat doświadczenia zawodowego Preferowane specjalizacje: pulmonologia, choroby wewnętrzne, ratownictwo medyczne. Oferty należy składać/przesyłać w zamkniętej kopercie do 15 lipca 2024 r. w Sekretariacie Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku, ul. Narutowicza 80 kod 05-400. Na kopercie kandydat powinien umieścić adnotację: „Konkurs na stanowisko kierownika Izby Przyjęć.” Szczegółowych informacji udziela Dział Kadr, tel. 22 344 64 15. Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Info
Komórka zatrudniająca - Izba Przyjęć. Wymiar czasu pracy - 1 etat. Rodzaj umowy - Umowa o pracę lub kontrakt. Proponowana stawka - Do uzgodnienia.

sekretariat.otw@otwock-szpital.pl