27 lutego 2017

Rejony Wyborcze z listami przynależących placówek – VIII Kadencja 2018-2022 – lekarze

   Rejony Wyborcze  z listami przynależących placówek – VIII Kadencja 2018-2022 Lekarze Dentyści

Załącznik do uchwały nr 14/R-VII/17
Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie z dnia 24 lutego 2017 r.
zmieniony uchwałą nr 18/R-VII/17 z dnia 24 marca 2017 r.
(tekst jednolity)

  REGION WARSZAWA
NR REJONU NAZWA REJONU WYBORCZEGO ADRES JEDNOSTKI OCHRONY ZDROWIA WCHODZĄCE W SKŁAD REJONU WYBORCZEGO
K8/001

Szpital Czerniakowski

 

ul. Stępińska 19/25

SPZOZ Szpital Czerniakowski ul. Stępińska 19/25 00-739 Warszawa

 

K8/002 Szpital Ginekologiczny Św. Rodziny

ul. Madalińskiego 25

 

SPZOZ Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny ul. Madalińskiego 25 02-544 Warszawa
K8/003

Mokotów

 

ul. Madalińskiego 13

 

SZPZLO Warszawa-Mokotów ul. Madalińskiego 13 02-513 Warszawa

Przychodnia Specjalistyczna ul. Belgijska 4

Przychodnia Lekarska ul. Chełmska 13/17

Przychodnia Lekarska ul. Dąbrowskiego 75a

Młodzieżowa Poradnia Profilaktyki i Terapii „Poza Iluzją” ul. Dąbrowskiego 75a

Przychodnia Lekarska ul. Iwicka 19

Przychodnia Lekarska ul. Jadźwingów 9

Przychodnia Specjalistyczna dla Dzieci i Młodzieży ul. Kielecka 27

Przychodnia Lekarska dla Dzieci ul. Klimczaka 4

Przychodnia Lekarska ul. Kolegiacka 3

Przychodnia Lekarska dla Kombatantów ul. Litewska 11/13

Przychodnia Lekarska ul. Madalińskiego 13

Przychodnia Lekarska ul. Malczewskiego 47a

Przychodnia Lekarska ul. Morszyńska 33

Przychodnia Lekarska ul. Przyczółkowa 33

Przychodnia Lekarska ul. Soczi 1

Przychodnia Lekarska ul. Wiertnicza 81

Laboratorium Analityczne ul. Malczewskiego 47

K8/004 Ursynów ul. Zamiany 13

SPZOZ – Warszawa-Ursynów ul. Zamiany 13 02-786 Warszawa

Przychodnia ul. Zamiany 13

Przychodnia ul. Romera 4

Przychodnia ul. Na Uboczu 5

Przychodnia ul. Kajakowa 12

Ursynowskie Centrum Zabiegowe ul. Kajakowa 12

Przychodnia Medycyny Rodzinnej K. Radziwiłła Karol Radziwiłł

02-798 Warszawa, ul. Romualda Mielczarskiego 1

NZOZ SZKOŁY GŁÓWNEJ GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE 02-787 Warszawa, ul. Nowoursynowska 166

Ośrodek Diagnostyczny CM MAVIT w Warszawie ul. Migdałowa 4

Filia Ośrodka  CM MAVIT ul. Podleśna 61

K8/005 STOCER Szpital Chirurgii Urazowej – Barska ul. Barska 16/20

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z.o.o. – Szpital Chirurgii Urazowej św. Anny ul. Barska 16/20 02-315 Warszawa

Oddziały Szpitala

Poradnia Przyszpitalna ul. Barska 16/20

Przychodnia Rehabilitacyjna al. Bohaterów Września 7

Poradnia Leczenia Bólu al. Bohaterów Września 7

K8/006 Śródmiejski Szpital Położniczy ul. Inflancka 6

Szpital Specjalistyczny „Inflancka” im. Krysi Niżyńskiej „Zakurzonej” ul. Inflancka 6 00-189 Warszawa

Oddziały Szpitala

Ambulatorium

Poradnia Przyszpitalna

K8/007 Ochota ul. Szczęśliwicka 36

SZPZLO – Warszawa-Ochota ul. Szczęśliwicka 36 02-353 Warszawa

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna ul. Szczęśliwicka 36

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna ul. Skarżyńskiego 1

Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy ul. Kaliska 24

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna ul. Sanocka 6

Zakład Rehabilitacji i Fizykoterapii  ul. 1 Maja 13 Ursus

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna ul. Sosnkowskiego 18 Ursus

Przychodnia Rejonowa ul. Wojciechowskiego 58 Ursus

Przychodnia  Rejonowa – filia – ul. Kadłubka 18 Ursus

Centrum Medyczne Raszyn ul. Pruszkowska 52

Ochota Medical Center ul. Mochnackiego 10 02-042 Warszawa

K8/008 Szpital Grochowski ul. Grenadierów 51/59 Szpital Grochowski im. dr. med. Rafała Masztaka  Sp. z o. o. ul. Grenadierów 51/59 04-073 Warszawa
K8/009 Szpital Dziecięcy Niekłańska ul. Niekłańska 4/24

SPZOZ  Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. J. Bogdanowicza ul. Niekłańska 4/24 03-924 Warszawa

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie ul. Saska 63/75 03-948 Warszawa

K8/010

 Praga Południe (A)

 

ul. Krypska 39

SZPZLO Warszawa Praga Południe – ul. Krypska 39 04-082 Warszawa

Zakład Lecznictwa Otwartego ul. Grochowska 339

Zakład Lecznictwa Otwartego ul. Kickiego 24

Zakład Lecznictwa Otwartego ul. Sygietyńskiego 3

Zakład Lecznictwa Otwartego ul. Zamieniecka 73

Zakład Lecznictwa Otwartego ul. Ostrołęcka 4

Zakład Lecznictwa Otwartego ul. Abrahama 16

Zakład Lecznictwa Otwartego ul. Ostrzycka 2/4

Zakład Lecznictwa Otwartego ul. Korytnicka 42/44

Zakład Lecznictwa Otwartego ul. Gruzińska 6

Zakład Lecznictwa Otwartego ul. Ateńska 4

Zakład Lecznictwa Otwartego ul. Saska 61

SPZOZ Centrum Odwykowe ul. Zgierska 18a 04-092 Warszawa

Poradnia Odwykowa, Dzienny Oddział Odwykowy ul. Zgierska 11a

Poradnia Rodzinna ul. Zakopiańska 33

Poradnia Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu PETRA Al. Jerozolimskie 47 lok. 3

Oddział Dzienny Terapii Uzależnień i Współuzależnienia od Alkoholu ul. Władysława Łokietka 11

Poradnia Odwykowa „Jagiellońska” ul. Jagiellońska 34

K8/011  Praga Południe (B) ul. Strusia 4/8

SZPZLO Warszawa-Rembertów ul. Zawiszaków 23 04-452

Przychodnia nr 1 ul. Zawiszaków 23

Poradnia Rehabilitacyjna ul. Zawiszaków 23

Filia nr 1 Przychodni nr 1 ul. Dwóch Mieczy 22a

Filia nr 2 Przychodni nr 1 ul. Chełmżyńska 27/35

SZPZLO Warszawa-Wawer ul. Strusia 4/8 04-564

Przychodnia Rejonowa nr 1 ul. Strusia 4/8

Przychodnia Rejonowa nr 2 ul. Patriotów 170

Przychodnia Rejonowa nr 3 ul. Żegańska 2c

Przychodnia Rejonowa nr 4 ul. Begonii 10

Przychodnia Rejonowa nr 5 ul. Trakt Lubelski 167

Przychodnia Rejonowa nr 6 ul. Patriotów 46/48

Zespół Poradni Specjalistycznych ul. Niemodlińska 33 04-635 Warszawa

SPZOZ Zakład Opiekuńczo Leczniczy Warszawa-Radość

ul. Olchy 8 04-837

SPZLO Warszawa Wesoła ul. Kilińskiego 50 05-075

Przychodnia Rejonowa Nr 1 Warszawa Wesoła ul. Kilińskiego 50

Przychodnia Rejonowa Nr 2 Warszawa Wesoła ul. Warszawska 55

Przychodnia Rejonowa Nr 3 Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II 23

Przychodnia Rejonowa Nr 4 Warszawa Wesoła ul. Kamyk 10A

K8/012

Szpital Bródnowski (A)

 

ul. Kondratowicza 8

 

Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.

ul. Kondratowicza 8 03-242

Zespół Oddziałów Chorób Wewnętrznych, Diabetologii i Endokrynologii

Zespół Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii

Zespół Chorób Wewnętrznych, Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego

Zespół Oddziałów Neurologii

Zespół Oddziałów Neonatologii

Zespół Oddziałów Okulistyki

Blok Operacyjny

Pracownia Radiologii Zabiegowej i Badań Naczyniowych

Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

Zakład Patomorfologii

Zakład Rehabilitacji i Fizykoterapii

Kliniczne Centrum Zdrowia Psychicznego

Oddział Dzienny Psychiatryczny

Oddział Dzienny Terapii Uzależnienia od Alkoholu

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ)

K8/013

Szpital Bródnowski (B)

 

ul. Kondratowicza 8

Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.

ul. Kondratowicza 8 03-242

Szpitalny Oddział Ratunkowy

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Zespół Oddziałów Ginekologii i Położnictwa

Zespół Oddziałów Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej i Onkologicznej

Oddział Neurochirurgii

Zespół Oddziałów Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Rehabilitacji

Zespół Oddziałów Otolaryngologii

Zakład Diagnostyki Obrazowej

Zakład Diagnostyki Ultrasonograficznej i Mammografii

Pracownia Rtg i Tomografii Komputerowej

Pracownia EEG i EMG

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna

K8/014

Bródno -Targówek – Praga Północ

 

 

ul. Tykocińska 34

ul. Jagiellońska 34

SZPZLO Warszawa-Targówek ul. Tykocińska 34 03-545

Przychodnia ul. Balkonowa 4

Przychodnia ul. Łojewska 6

Przychodnia ul. Poborzańska 6

Przychodnia ul. Rembielińska 8

Przychodnia ul. Tykocińska 34

Przychodnia ul. Remiszewska 14

SZPZOZ Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska 34 03-719

Przychodnia ul. Dąbrowszczaków 5a

Przychodnia ul. Gilarska 23

Przychodnia ul. Jagiellońska 34

Przychodnia ul. Otwocka 1

Przychodnia ul. Radzymińska 101/103

K8/015 Szpital Praski Al. Solidarności 67

Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o.

Al. Solidarności 67 03-401

K8/016

Szpital SOLEC

 

ul. Solec 93

 

Szpital Solec Sp. z o.o. ul. Solec 93 00-382
K8/017 Wojewódzki Szpital Zakaźny ul. Wolska 37

Wojewódzki Szpital Zakaźny SPZOZ ul. Wolska 37 01-201

 

K8/018 Szpital Wolski ul. Kasprzaka 17

SPZOZ Szpital Wolski im. Anny Gostyńskiej ul. Kasprzaka 17 01-211

Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego ul. Kasprzaka 17 01-211

K8/019 Wola-Śródmieście

ul. Ciołka 11

 

 

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście ul. Ciołka 11 01-445

Przychodnia ul. Chmielna 14

Przychodnia ul. Ciołka 11

Przychodnia ul. Dragonów 6a

Przychodnia ul. Elekcyjna 54

Przychodnia ul. Grzybowska 34

Przychodnia ul. Leszno 17

Przychodnia ul. Mariańska 1

Przychodnia ul. Miedziana 2

Przychodnia ul. Nowolipie 31

Przychodnia ul. Obozowa 63/65

Przychodnia ul. Płocka 49

Przychodnia ul. Szlenkierów 10

Przychodnia ul. Żytnia 39

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej

NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych ul. Kasprzaka 11 01-211

Centrum Diagnostyki Medycznej „Multi-Med” ul. Okopowa 33 01-059

Przychodnia Multi-Med ul. Grochowska 234/240

Przychodnia Multi-Med ul. Okopowa 33

Przychodnia Multi-Med ul. Polna 3

Przychodnia Multi-Med ul. Waryńskiego 6

Rehabilitacja Multi-Med ul. Prosta 69

Rezonans magnetyczny MULTI MED al. Stanów Zjednoczonych 51

K8/020 Szpital Bielański (A) ul. Cegłowska 80

SPZOZ Szpital Bielański im. ks. J. Popiełuszki ul. Cegłowska 80 01-809

Oddziały i Kliniki Niezabiegowe

Przychodnia Przyszpitalna

K8/021 Szpital Bielański (B) ul. Cegłowska 80

SPZOZ Szpital Bielański im. ks. J. Popiełuszki ul. Cegłowska 80 01-809

Oddziały i Kliniki Zabiegowe

OIOT i Anestezjologia

Szpitalny Oddział Ratunkowy

K8/022

Żoliborz

Przychodnie

 

 

ul. Szajnochy 8

SPZZLO Warszawa-Żoliborz ul Szajnochy 8 01-637  

Przychodnia ul. Szajnochy 8

Przychodnia ul. Conrada 15

Przychodnia ul. Elbląska 35

Przychodnia ul. Felińskiego 8

Przychodnia ul. Klaudyny 32

Przychodnia ul. Kleczewska 56

Przychodnia ul. Kochanowskiego 19

Przychodnia ul. Kochowskiego 4

Przychodnia ul. Sieciechowska 4

Przychodnia ul. Wrzeciono 10c

Przychodnia ul. Żeromskiego 13

Przychodnia ul. Szpitalna 4 Łomianki

SPZOZ Zakład Opiekuńczo–Leczniczy ul. Szubińska 4 01-958

K8/023 SANEPID – PZH – Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Instytut Żywności i Żywienia

ul. Żelazna 79

 

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna ul. Żelazna 79 00-875

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny ul. Chocimska 24 00-791

Przychodnia Lekarska ul. Chocimska 24

Narodowy Instytut Leków ul. Chełmska 30/34 00-725

Przychodnia Lekarska ul. Chełmska 30/34

Instytut Żywności i Żywienia im. prof. dra Aleksandra Szczygła ul. Powsińska 61/63 02-903

Klinika Chorób Metabolicznych i Gastroenterologii ul. Kondratowicza 8

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w m. st. Warszawie ul. Kochanowskiego 21 01-864

Krajowe Centrum ds. AIDS ul. Samsonowska 1 02-829

Główny Inspektorat Sanitarny  ul. Targowa 65 03-729

K8/024 ATTIS i Rehabilitacja Niepełnosprawnych

ul. Górczewska  89

 

Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o. ul. Górczewska 89 01-401
K8/025 Szpitale Psychiatryczne ul. Nowowiejska 27

Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie ul. Nowowiejska 27 00-665

Szpital Psychiatryczny ul. Nowowiejska 27

Centrum Psychoterapii ul. Dolna 42

Mazowieckie Centrum Psychiatrii „DREWNICA”  Sp. z o.o. Ząbki 

ul. Rychlińskiego 1 05-091

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z .o.o. w Zagórzu k/Warszawy 05-462

– Zagórze k/Warszawy 05-462 Wiązowna

– Józefów, ul. 3- go Maja 127

– Otwock, ul Kochanowskiego 27/29

– Warszawa, ul. Koszykowa 79a

– Warszawa, ul. Dzielna 7

K8/026 Szpital Psychiatryczny Pruszków-Tworki ul. Partyzantów 2/4 Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie ul. Partyzantów 2/4 05-802 Pruszków
K8/027 Pogotowie Ratunkowe ul. Hoża 56

SPZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” ul. Poznańska 22 00-685

SPZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe ul. Księżycowa 5 01-934

K8/028 MZ-ZUS-NFZ-MIN. SPRAWIEDLIWOŚCI ul. Senatorska 6/8

Ministerstwo Zdrowia ul. Miodowa 15 00-952

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Centrala ul. Szamocka 3, 5 01-748

ZUS II Oddział w Warszawie ul. Podskarbińska 25 03-829

Narodowy Fundusz Zdrowia Centrala – ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Lekarze zatrudnieni w Mazowieckim Oddziale NFZ

Warszawa, Siedlce, Ostrołęka, Ciechanów, Radom

Lekarze zatrudnieni w  zakładach opieki zdrowotnej Ministerstwa Sprawiedliwości Al. Ujazdowskie 11 00-950

Zakład Karny Warszawa ul. Kłobucka 5 02-699

Zakład Karny Białołęka ul. Ciupagi 1b 03-016

Areszt Śledczy Białołęka ul. Ciupagi 1 03-016

Areszt Śledczy Warszawa Grochów ul. Chłopickiego 71a 04-275

Rejonowy Areszt Śledczy ul. Rakowiecka 37 02-521

K8/029 WUM  Szpital Banacha (A) ul. Banacha 1

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie – Banacha 1A 02-097

II Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Laboratorium Centralne

Przychodnia Specjalistyczna

Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii

Zakład Medycyny Nuklearnej

Zakład Mikrobiologii

II Zakład Radiologii Klinicznej

Pracownia Serologii Transfuzjologicznej

NZOZ Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ul. Banacha 1a Blok F 02-097

K8/030 WUM  Szpital Banacha (B) ul. Banacha 1

SPCSK Kliniczny – Banacha 1 02-097

Klinika Kardiologii

–    Oddział Intensywnej Opieki Kardiologicznej

–    Oddział Kardiologii Inwazyjnej

–    Zespół Ablacyjny

–    Pracowania echokardiograficzna

–    Pracownia Badań Metodą Holtera

–    Poradnia dla Chorych z Implantowanymi Stymulatorami Serca

–    Zespół implantacji Stymulatorów i kardiowerterów – Defibrylatorów (ICD)

–    Pracowania Testów Wysiłkowych

Klinika Chorób Wewnętrznych Nadciśnienia Tętniczego i Angiologii

Klinika Nefrologii, Dializoterapii i Chorób Wewnętrznych

Klinika Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii

Klinika Neurologii

Zakład Neurofizjologii i Diagnostyki Chorób Układu Nerwowego

K8/031 WUM  Szpital Banacha (C)

ul. Banacha 1

 

SPCSK – WUM  Banacha 1 02-097

Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej

Klinika Chirurgii Ogólnej Naczyniowej i Transplantacyjnej

Klinika Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej

Klinika Chirurgii Ogólnej Transplantacyjnej i Wątroby

Klinika Otolaryngologii

Klinika Neurochirurgii

Klinika Kardiochirurgii

Zakład Rehabilitacji

K8/032 WUM  Szpital Banacha (D)

ul. Banacha 1

 

SPCSK-WUM  Banacha 1

Klinika Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych

Klinika Chorób Wewnętrznych Hematologii i Onkologii

Klinika Chorób Wewnętrznych Pneumonologii i Alergologii

Szpitalna Izba Przyjęć

Klinika Diabetologii i Chorób Wewnętrznych

Blok operacyjny

K8/033

WUM Anatomikum

 

ul. Chałubińskiego 5 Zakład Anatomii Prawidłowiej i Klinicznej CB WUM ul. Chałubińskiego 5 02-004
K8/034 WUM Szpital Lindleya (A) ul. Lindleya 4

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus ul. Lindleya 4 02-005

Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej ul. Nowogrodzka 59

Klinika Chorób Wewnętrznych i Kardiologii ul. Lindleya 4

Klinika Immunologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych ul. Nowogrodzka 59

Klinika Medycyny Transplantacyjnej i Nefrologii ul. Nowogrodzka 59

Klinika Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej ul. Lindleya 4

K8/035 WUM Szpital Lindleya (B) ul. Lindleya 4

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus ul. Lindleya 4 02-005

Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii ul. Lindleya 4

Klinika Dermatologii i Wenerologii ul. Koszykowa 82A

Klinika Okulistyki ul. Lindleya 4

Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu ul. Lindleya 4

Szpitalny Oddział Ratunkowy ul. Lindleya 4

Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM (Klinika Położnictwa i Ginekologii) Pl. Starynkiewicza 1/3

K8/202 Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM Plac Starynkiewicza 1/3 Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM sp. z o.o.  Plac Starynkiewicza 1/3
Oddziały szpitala
Poradnie specjalistyczne
K8/036 WUM Szpital Karowa ul. Karowa 2

Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej ul. Karowa 2

 00-315 Warszawa

Oddziały i Kliniki Szpitala

K8/037

Dziecięcy Szpital Kliniczny (A)

 

ul. Żwirki i Wigury 63a

Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny

ul. Żwirki i Wigury 63A     02-091 Warszawa

K8/196 Dziecięcy Szpital Kliniczny (B) ul. Żwirki i Wigury 63a

Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny

ul. Żwirki i Wigury 63A     02-091 Warszawa

K8/038  Warszawski Szpital dla Dzieci

ul. Kopernika 43

 

Warszawski Szpital dla Dzieci ul. Kopernika 43  00-328 Warszawa Przychodnia Specjalistyczna dla Dzieci i Młodzieży Warszawskiego Szpitala dla Dzieci Al. Wyzwolenia 6 00-570

Przychodnia Przyszpitalna ul. Kopernika 43

K8/039 Szpital Okulistyczny WUM ul. Sierakowskiego 13

SP Kliniczny Szpital Okulistyczny ul. Sierakowskiego 13

Praktyki lekarskie w dziedzinie okulistyki

K8/040 Grupa Luxmed ul. Postępu 21c

Siedziba LUXMED ul. Postępu 21c

Filia ul. Racławicka 132 B

Filia ul. 17 Stycznia 39

Filia ul. 17 Stycznia 49

Filia ul. Bobrowiecka 1

Filia ul. Chmielna 85/87

Filia ul. Chmielna 85/87 – Poradnia Matki i Dziecka

Filia ul. Domaniewska 41b

Filia ul. Jana Pawła II 78

Filia al. Jerozolimskie 65/79

Filia al. Jerozolimskie 162

Filia al. KEN 93 – Poradnia Pediatryczna

Filia ul. Nowogrodzka 45

Filia ul. Prosta 51

Filia ul. Puławska 15

Filia al. Stanów Zjednoczonych 72 – Poradnia Pediatryczna

Filia ul. Szernera 3

Filia ul. Taśmowa 7

Filia ul. Wołoska 7

Filia ul 1 Sierpnia 8

Filia ul. Migdałowa 4

Filia ul. Postępu 21C

Filia ul al. Stanów Zjednoczonych 72

Centrum Medyczne Medycyny Rodzinnej ul. Żwirki i Wigury 39,

02-132 Warszawa

Filia ul. Belgradzka 18

Filia ul. Myśliborska 95

Filia ul. Wrocławska 7a

Filia ul. Wrzeciono 10c

Filia ul. Grójecka 186

Filia Piaseczno, Stara Iwiczna ul. Powstańców Warszawy 29

Filia ul. Św. Barbary 6/8

Filia ul. Żwirki i Wigury 39

NZOZ CM BONDER-MEDICA, ul. Łączyny 8

NZOZ Poradnia Medycyny Rodzinnej ul. Żuławskiego 2

K8/041 Szpital im. Orłowskiego (A) ul. Czerniakowska 231

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. W. Orłowskiego CMKP

ul. Czerniakowska 231

Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i przewodu Pokarmowego

Oddział Kliniczny Chirurgii Plastycznej

Oddział Kliniczny Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Oddział Kliniczny Urologii

Oddział Kliniczny Neonatologii

Zakład Chirurgii Plastycznej Endoskopowej

Centralny Blok Operacyjny

K8/042 Szpital Im. Orłowskiego (B) ul. Czerniakowska 231

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. W. Orłowskiego CMKP

ul. Czerniakowska 231

Zakład Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii

Izba Przyjęć

Oddział Kliniczny Geriatrii, Chorób Wewnętrznych i Chorób Metabolicznych Kości

Oddział Kliniczny Neurologii i Epileptologii

Oddział Kliniczny Żywienia i Chirurgii

Przychodnia Specjalistyczna

Zakład Endoskopii i Diagnostyki Czynności Przewodu Pokarmowego

Oddział Kliniczny Okulistyki

Oddział Kliniczny Ginekologii i Położnictwa

Zakład Fizykoterapii i Rehabilitacji

K8/043 CMKP – Marymoncka – Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN ul. Marymoncka 99

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego ul. Marymoncka 99

Kliniki i Studia Centrum

Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M Mossakowskiego PAN ul. Pawińskiego 5

MTZ Clinical Research Sp. z o.o., ul. Pawińskiego 5, 02-106 Warszawa

Zakład Opieki Zdrowotnej Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN 02-093 Warszawa ul. Pasteura 3

Pracownia Badań Profilaktycznych Zakładu Działalności Pomocniczej PAN ul. Nowy Świat 72

K8/044 Centrum Onkologii-Wawelska – Polska Fundacja Europejskiej Szkoły Onkologii ul. Wawelska 15

Centrum Onkologii- Instytut im. Marii Skłodowskiej Curie ul. Wawelska 15

 Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii ul. Mokotowska 15

K8/045

Centrum Onkologii Ursynów

(A)

ul.Roentgena 5

Centrum Onkologii- Instytut im. Marii Skłodowskiej Curie

ul. Roentgena 5

Oddziały i Kliniki Centrum – oddziały niezabiegowe

K8/046

Centrum Onkologii Ursynów

(B)

ul. Roentgena 5

Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie ul. Roentgena 5

Oddziały i Kliniki Centrum  – oddziały zabiegowe

K8/047 Centrum Zdrowia Dziecka (A) Al. Dzieci Polskich 20

Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka Al. Dzieci Polskich 20

Oddziały i Kliniki Centrum

K8/048 Centrum Zdrowia Dziecka (B) Al. Dzieci Polskich 20

Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka Al. Dzieci Polskich 20

Oddziały i Kliniki Centrum

K8/049 Instytut Matki i Dziecka ul. Kasprzaka 17a

Instytut Matki i Dziecka ul. Kasprzaka 17a

Kliniki, oddziały, zakłady i poradnie Instytutu

K8/050 Instytut Chorób Płuc i  Gruźlicy ul. Płocka 26

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc ul. Płocka 26

Kliniki, oddziały, zakłady i poradnie Instytutu

K8/051 Instytut Hematologii ul. Indiry Gandhi 14

Instytut Hematologii i Transfuzjologii ul. Indiry Gandhi 14

Kliniki, oddziały, zakłady i poradnie Instytutu

K8/052 Instytut Kardiologii ul. Alpejska 42

Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Alpejska 42

Kliniki, oddziały i zakłady Instytutu

K8/053 Instytut Psychiatrii i Neurologii (A) ul. Sobieskiego 1/9

Instytut Psychiatrii i Neurologii ul. Sobieskiego 1/9

I Klinika Neurologiczna

II Klinika Neurologiczna

Samodzielna Pracownia Farmakoterapii

Klinika Nerwic

Zespół Profilaktyki i Leczenia Uzależnień

Centrum Zdrowia Psychicznego

Izba Przyjęć

Oddział Zapobiegania Nawrotom F10

Samodzielna Pracownia Badań i Zabiegów Naczyniowych

Klinika Neurochirurgii

Zakład Farmakologii i Fizjologii Układu Nerwowego

K8/054 Instytut Psychiatrii i Neurologii (B) ul. Sobieskiego 1/9

Instytut Psychiatrii i Neurologii ul. cegłowska

I Klinika Psychiatryczna

II Klinika Psychiatryczna

III Klinika Psychiatryczna

IV Klinika Psychiatryczna IPiN w Szpitalu Bielańskim w Warszawie

ul. Cegłowska 80

Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży

Klinika Psychiatrii Sądowej

Klinika Rehabilitacji Psychiatrycznej

Zakład Neurochemii

Zakład Neurofizjologii Klinicznej

Zakład Neuropatologii

Zakład Neuroradiologii

Zakład Genetyki

Zakład Badań nad Alkoholizmem i Toksykomaniami

Klinika Psychiatrii Sądowej

Zakład Zdrowia Publicznego

K8/055 Instytut Reumatologii – Instytut  Kardiologii ul. Spartańska 1

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr. hab. med. Eleonory Reicher w Warszawie ul. Spartańska 1

Klinika i Poliklinika Reumatologii Wieku Rozwojowego

Klinika i Poliklinika Reumatologii

Klinika i Poliklinika Układowych Chorób Tkanki Łącznej i Rehabilitacji

Klinika i Poliklinika Reumoortopedii

Klinika i Poliklinika Neuroortopedii i Neurologii

Klinika i Poliklinika Geriatrii

Klinika Rehabilitacji Reumatycznej

Klinika Wczesnego Zapalenia Stawów

Zakład Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej

Centralne Laboratorium Kliniczne

Zakład Radiologii

Zakład Biochemii i Biologii Molekularnej

Zakład Patofizjologii i Immunologii

Zakład Patomorfologii

Zakład Gerontologii i Zdrowia Psychicznego

Przychodnia Reumatologiczna ul. Spartańska 1

 

Instytut  Kardiologii – ul. Spartańska 1

II Klinika Choroby Wieńcowej

Klinika Kardiologii i Anglologii Interwencyjnej

Klinika Choroby Wieńcowej i Strukturalnych Chorób Serca

Klinika Intensywnej Terapii Kardiologicznej

Klinika Kardiochirurgii i Transplantologii

Klinika Zaburzeń Rytmu Serca

Klinika Niewydolności Serca i Transplantologii

Klinika Wad Nabytych Serca

Klinika Nadciśnienia Tętniczego

Klinika Rehabilitacji Kardiologicznej i Elektrokardiologii Nieinwazyjnej

Oddział Kardiomiopatii

Oddział Kardiologii Inwazyjnej

Izba Przyjęć i Oddział Szybkiej Diagnostyki  ul. Alpejska 42

Izba Przyjęć i Oddział Szybkiej Diagnostyki  ul. Spartańska 1

Pracownia Hemodynamiki (Spartańska 1)

Pracownia Hemodynamiki ( Alpejska 42)

Pracownia Nieinwazyjnej Diagnostyki Choroby Wieńcowej

Samodzielna Pracownia Medycyny Nuklearnej

Samodzielna Pracownia Endoskopowa

Zakład Radiologii

Zakład Anastezjologii

Zakład Mikrobiologii i Monitorowania Zakażeń Szpitalnych

Zakład Epidemiologii, Prewencji Chorób Układu Krążenia i Promocji Zdrowia

Zakład Biologii Medycznej

 

K8/056  COMS – AWF – Instytut Sportu ul. Trylogii 2/16 Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej ul. Wawelska 5
Instytut Sportu ul. Trylogii 2/4
Przychodnia Przyzakładowa i Sportowo-Lekarska przy Instytucie Sportu w Warszawie ul. Trylogii 2/16
Zakład Badań Antydopingowych
Ośrodek Informacji Naukowej
Zespół Certyfikacji
Zespół Badawczy Sprzętu
Zakład Fizjologii Żywienia
Zakład Fizjologii
Zakład Endokrynologii
Zakład Biomechaniki
Zakład Biochemii
Fundacja Rozwoju Medycyny Sportowej Lecznica Lekarska
02-034 Warszawa ul. Wawelska 5
Blok operacyjny
Izba przyjęć
Oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej    02-757 Warszawa, ul. Pory 78
Lekarze prowadzący praktyki lekarskie w dziedzinie medycyny sportowej
K8/057

 Międzyleski Szpital Specjalistyczny (A)

 

 

ul. Bursztynowa 2 Międzyleski Szpital Specjalistyczny ul. Bursztynowa 2, Warszawa
Oddziały Szpitala
K8/058 Międzyleski Szpital Specjalistyczny (B) ul. Bursztynowa 2

Międzyleski Szpital Specjalistyczny ul. Bursztynowa 2, Warszawa

Oddziały Szpitala

 

K8/059 Lekarze Cywilni MON – Szaserów (A) ul. Szaserów 128

Wojskowy Instytut Medyczny ul. Szaserów 128, Warszawa

Klinika Chirurgii Twarzowo-Szczękowej

Klinika Otolaryngologii

Klinika Okulistyki

Klinika Kardiologii i Chorób Wewnętrznych

Klinika Kardiochirurgii

Klinika Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej

Klinika Gastroenterologii

Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii

Klinika Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej

Klinika Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej

Klinika Traumatologii i Ortopedii

Klinika Ortopedii

Klinika Neurochirurgii

Szpitalny Odział Ratunkowy

Oddział Przyjęć

Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Oddział Kliniczny Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń

PZOZ  Ambulatorium Jednostki Wojskowej Nr 2305 ul. Marsa 80 Rembertów

SPZOZ Przychodnia Lekarska Akademii Obrony Narodowej – al. Gen. A. Chruściela 103 Rembertów

PZOZ Ambulatorium z Izbą Chorych Jednostki Wojskowej Nr 1230 ul. Okuniewska 1 Wesoła

K8/060 Lekarze Cywilni MON – Szaserów (B) ul. Szaserów 128

Wojskowy Instytut Medyczny  ul. Szaserów 128, Warszawa

Klinika Onkologii

Klinika Chorób Wewnętrznych i Hematologii

Klinika Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii i Immunologii Klinicznej

Klinika Endokrynologii i Terapii Izotopowej

Klinika Chorób Wewnętrznych i Reumatologii

Klinika Rehabilitacji

Klinika Neurologiczna

Klinika Psychiatrii i Stresu Bojowego i Psychotraumologii

Klinika Chorób Infekcyjnych i Alergologii

Klinika Chorób Wewnętrznych, Nefrologii i Dializoterapii

Zakład Immunologii i Alergologii Klinicznej

Zakład Medycyny Nuklearnej

Zakład Radiologii Lekarskiej

Zakład Transfuzjologii Klinicznej

Zakład Patomorfologii

Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

Klinika Pediatrii, Nefrologii i Alergologii Dziecięcej

Klinika Dermatologiczna

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Poliklinika Szpitala WIM

K8/061 Lekarze Cywilni MON – Koszykowa ul. Koszykowa 70

SPZOZ Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska „CePeLek”

ul. Koszykowa 78 Warszawa

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej ul. Krasińskiego 54

Przychodnia Lekarska WAT ul. Kartezjusza 2

SZOZ Specjalistyczna Przychodnia dla Pracowników Wojska ul. Nowowiejska 31

PZOZ Ambulatorium Jednostki Wojskowej Nr 2708 ul. Koszykowa 82c

PZOZ Ambulatorium Jednostki Wojskowej Nr 2063 ul. Koszykowa 79a

PZOZ Ambulatorium Jednostki Wojskowej Nr 1153 ul. Nowowiejska 31

K8/062 MSW Szpital Wołoska (A) ul. Wołoska 137

Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie

Klinika Kardiologii Inwazyjnej

Klinika Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego

Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej

Pododdział Kardiologii Zachowawczej

Klinika Chorób Wew. Nefrologii i Transplantologii

Klinika Chorób Wew., Endokrynologii i Diabetologii

Klinika Chorób Wew. i Gastroenterologii z Pododdziałem Leczenie Chorób Zapalnych Jelit

Oddział Chorób Wew. i Hepatologii

Oddział Chorób Wew. i Reumatologii

Oddział Chorób Dziecięcych i Noworodkowych

Oddział Chorób Wewnętrznych i Alergologii

Klinika Dermatologii

Oddział Obserwacyjny

Klinika Onkologii i Hematologii

Stacja Dializ

Dział Zakażeń i Higieny Szpitala

Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Centrum Radioterapii

Szpitalny Oddział Ratunkowy

Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych

K8/063 MSW Szpital Wołoska (B) ul. Wołoska 137

Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie

Klinika Ortopedii i Traumatologii

Klinika Urologii i Urologii Onkologicznej

Klinika Neurochirurgii

Klinika Neurologii

Oddział Rehabilitacji Neurologicznej

Klinika Chirurgii Plastycznej

Klinika Otolaryngologii

Oddział Okulistyki

Klinika Kardiochirurgii

Klinika Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej

Klinika Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii

Pododdział Fizjologii i Patologii Noworodków

Szpitalny Oddział Ratunkowy

Zakład Diagnostyki Radiologicznej

Zakład Medycyny Nuklearnej

Klinika Chirurgii Plastycznej

K8/198 MSW Szpital Wołoska (C) ul. Wołoska 137 Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie
K8/064 MSW Lecznictwo Otwarte Wołoska ul. Wołoska 137

Polikliniki

Przychodnia Zdrowia Psychicznego

Poradnia Badań Profilaktycznych

Straż Pożarna

Straż Graniczna

ZOZ Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego ul. Samochodowa 5

Szpital Specjalistyczny MSW Otwock ul. Prusa 1/3

Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa MSW

K8/065 Szpital Ginekologiczny św. Zofii ul. Żelazna 90

SPZOZ Szpital Specjalistyczny Św. Zofii w Warszawie ul. Żelazna 90

01-004 Warszawa

NZOZ Lecznica Św. Zofii – ul. Żelazna 90 01-004

K8/066

Medycyna Pracy

 

ul. Puławska 18

 

Lekarze medycyny pracy z Warszawy nie umieszczeni na innych listach wyborczych.

NZOZ przy Oficynie Wydawniczo-Poligraficznej „ADAM” ul. Rolna 191/193

Poradnia Medycyny Pracy Centralnego Instytutu Ochrony Pracy ul. Czerniakowska 16

Przychodnia Lekarska przy Przedsiębiorstwie Produkcyjnym-Projektowo-Wdrożeniowym „Telefon 2000″ Spółka z o.o. ul. Bartłomieja 2

Pracownicza Poradnia Lekarska w Urzędzie patentowym

Przyzakładowa Przychodnia  „Noma” Spółdzielnia Inwalidów – Korkowa 167

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP  Al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa

Zakładowa Przychodnia Lekarska w Najwyższej Izbie Kontroli ul. Filtrowa 57 00-950 Warszawa

Zakładowa Przychodnia Lekarska w Najwyższej Izbie Kontroli ul. Kasprzaka 44/52 , 01-224 Warszawa

Przyzakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna Zakładów Elektromechanicznych ” Elektra ” Spółdzielni Inwalidów ul. Przasnyska 6a  01-756 Warszawa

Poradnia Medycyny Pracy przy Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej ul. Elbląska 14, 01-737 Warszawa

Przyzakładowa Przychodnia Rehabilitacyjna Spółdzielni Inwalidów „Świt” ul. Taśmowa 1 , 02-677 Warszawa

Medycyna Pracy Przychodnia Medivita ul. Rejtana 15 , 02-516 Warszawa

Prof-Med. Centrum medycyny pracy

Medycyna pracy · Śródmieście ul.  Grzybowska 9, 00-001 Warszawa

Mazowiecki Wojewódzki  Ośrodek Medycyny Pracy Oddział w Warszawie

Aleja Wojska Polskiego 25, 00-515 Warszawa

GADMED Sp. z o. o. ul. Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa,

K8/067

Lekarze Bemowo – Włochy Jelonki

                   

ul. Wrocławska 19

SZPZLO Warszawa-Bemowo- Włochy ul. Wrocławska 19 

Przychodnia Rejonowa ul. Wrocławska 19

Przychodnia Rejonowa ul. Czumy 1

Przychodnia Rejonowa ul. Powst. Śląskich 19

Przychodnia Rejonowa ul. 1 Sierpnia 36a

Przychodnia Rejonowa ul. Szybowcowa 4

Przychodnia Rejonowa ul. Joniszowska 15

Przychodnia Rejonowa ul. Cegielniania 8

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Bemowo

„ORKIS” Sp. z o.o. ul. Górczewska 228B/3, 01-460 Warszawa

,,Septima Med.” Sp. z o.o. 01-493 Warszawa  ul. Wrocławska 21,

CENTRUM MEDYCZNE „BEMOWO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-493 Warszawa, ul. Wrocławska 21A/7

HELENA BYSZKIEWICZ-CESARZ 01-496 Warszawa, ul. Rodła 6/4

„MEDIGEN” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-496 Warszawa, ul. Gustawa Morcinka 5/19/21

MEDOLAB, Śmietanka Robert, Kozłowska Maria s.c. 01-318 Warszawa, ul. Witolda Doroszewskiego 15/11

Koutayba Abou Kassem 01-494 Warszawa, ul. Oławska 5/II/1

LEK-MED – MAŁGORZATA KOZŁOWSKA I WSPÓLNICY – SPÓŁKA JAWNA 01-354 Warszawa, ul. Synów Pułku 9

Przychodnia IMPREZMED „Jelonki” Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 01-354 Warszawa, ul. Borowej Góry 10

Krystyna Mech-Rojewska 01-493 Warszawa, ul. Jana Kędzierskiego 3C

SYNLAB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 01-480 Warszawa, ul. Kartezjusza 2

TS KLINIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-460 Warszawa, ul. Górczewska 228E/42

CENTRUM MEDYCZNE BEMOWO HANNA MAJ, JAN MAJ SPÓŁKA JAWNA 01-493 Warszawa, ul. Wrocławska 21A/7

NINA KOZAKIEWICZ-ŚWIERCZEWSKA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PRZYCHODNIA LEKARSKO-REHABILITACYJNA „NIKOMED” 01-318 Warszawa, ul. Aleksandra Świętochowskiego 2

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICA-1, BEATA JURCZAK-MALINOWSKA 01-479 Warszawa, ul. Lazurowa 183/87

Beata Jastrzębska – Piórczyńska 01-466 Warszawa, ul. Bolkowska 1 b/30

OKOMED Kamiński M.,KAMED Sp. z.o.o. Spółka Jawna 01-493 Warszawa, ul. Orlich Gniazd 8 /13

P.P.H. BELLARIA S.C. Ewa Sieradzka-Bodych, Romuald Bodych 01-319 Warszawa, ul. Szeligowska 25

Marek Dariusz Miszczak 01-497 Warszawa, ul. Hery 11/54

CENTRUM MEDYCZNE TARCHOMIN ANDRZEJ JAROSZ I GRZEGORZ KEMPA SC                        01-485 Warszawa, ul. Radiowa 21A/22

NOWOCZESNE CENTRUM MEDYCZNE OKOKLINIK Sp. z o.o. 01-493 Warszawa, ul. Orlich Gniazd 8/13

RYSZARD BOROWSKI                        01-485 Warszawa, ul. Radiowa 1A

NOWOCZESNE CENTRUM MEDYCZNE OKOKLINIK Sp. z o. o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 01-493 Warszawa, ul. Orlich Gniazd 8/13

KLINIKA „LEK-MED” Sp. z o. o  01-389 Warszawa, ul. Świetlików 3

MASDIAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-493 Warszawa, ul. Pirenejska 3B/41

Tomasz Franczak 01-373 Warszawa, ul. Jana Olbrachta 112/47

Fizjo-Medicum Anna Kozioł-Wojtynowska 01-467 Warszawa, ul. Czerwonych Maków 10/23

Monika Kozarzewska                        01-357 Warszawa, ul. Wacława Borowego 3/10

CMR-MED Sp z o.o. 01-493 Warszawa, ul. Kartezjusza 2

Renata Sylwia Smyk 01-318 Warszawa, ul. Aleksandra Świętochowskiego 2/U20

GALILEO-Kamil Abed                        01-485 Warszawa, ul. Gołuchowska 7/40

Retina Sp. z o.o. 01-364 Warszawa, ul. Gimnazjalna 1

Joanna Katarzyna Kołciuk 01-470 Warszawa, ul. Dywizjonu 303 139/35

K8/068

Lekarze Warszawa NZOZ

(A)

ul. Puławska 18

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Bielany

„CONRADMED” CENTRUM MEDYCZNE S.C. 01-922 Warszawa,

ul. Josepha Conrada 15

Katarzyna Dudzik 01-864 Warszawa, ul. Jana Kochanowskiego 45/1

Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Zygmunta 01-834 Warszawa,

Plac Konfederacji 55

Towarzystwo Budownictwa Społecznego „SELENUS” Sp .z o.o. 01-903 Warszawa, ul. Marii Dąbrowskiej 15

Tomasz Leonowicz 01-873 Warszawa, ul. Antoniego Magiera 7/3

Wojciech Kocoń 01-826 Warszawa, ul. Kleczewska 41

Maria Pawińska-Proniewska 01-699 Warszawa, ul. Jana Parandowskiego 17

Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA K. Jedliński, M. Fijewska, J.Sokół – Jedlińska, D. Fijewski spółka jawna 01-904 Warszawa, Bajana 40

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej „ZDROWA RODZINA” S.C. Beata El Sousy, Khaled El Sousy 01-813 Warszawa, ul. Marymoncka 34

Centrum Medyczne MAVIT Spółka z o.o. 01-673 Warszawa, ul. Podleśna 61

Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy 01-982 Warszawa, ul. Trylogii 2/16

AGNIESZKA WÓJCIK   01-882 Warszawa, ul. Stefana Żeromskiego 33

„Renesansowa” Sp. z o.o.00-905 Warszawa, ul. Renesansowa 5A

MEDICAMER Sp. z o.o.01-908 Warszawa, ul. Wólczyńska 17A

ESKULAP Centrum Medyczne w Ciechanowie sp. z o.o.               01-877 Warszawa, ul. Zgrupowania AK „Żyrafa” 3/877

Dominika Podgórzak                        01-820 Warszawa, ul. Lisowska 23

ZNAJOMAKLINIKA.PL Sp. z o.o. 01-882 Warszawa, ul. Stefana Żeromskiego 55/67/67

Pratia S.A. 01-868 Warszawa, ul. Marymoncka 14 /lok. 1

Dębski Clinic – Romuald i Marzena Dębscy s.c. 01-909 Warszawa, ul. Sokratesa 5/U2

Dorota Bystrzanowska „HIGH-MED” Przychodnia Specjalistyczna 01-817 WARSZAWA, ul. Jana Kasprowicza 27/2

Tomasz Latocha 01-934 Warszawa, ul. Perseusza 43

Budzik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 01-673 Warszawa, ul. Podleśna 4

NEUROCENTRUM JOANNA MONIKA GALAS                       01-887 Warszawa, ul. Stefana Żeromskiego 1/398

„WIDZIMISIE” S.C. 01-858 WARSZAWA, ul. Lucjana Rudnickiego 10/124C

MEDICAL-TRANSPORT DARIUSZ HELIOS 01-991 Warszawa, ul. Heroldów 10B/171

REHABILITACJA-KOBIELSKA spółka cywilna Maria Pawińska-Proniewska Maciej Proniewski 01-699 Warszawa, ul. Jana Parandowskiego 17

KDK MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-824 Warszawa, ul. Kazimierza Wóycickiego 4

KLINIKA CHIRURGII PLASTYCZNEJ dr ANDRZEJ SANKOWSKI 01-875 Warszawa, ul. Zgrupowania AK „Żmija” 12

BIOMED ROBERT KOPIECKI 01-914 WARSZAWA, ul. Dantego Alighieri 7/68

Centermedica Sp.  z o.o. 01-908 Warszawa, ul. Wólczyńska 17A

MEDIA SPORT ANDRZEJ POŁETEK                     01-842 WARSZAWA, AL. ALEJA WŁADYSŁAWA REYMONTA 28/11

ASTIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-875 Warszawa, ul. Zgrupowania AK „Żmija” 12

KnowPR Ewa Godlewska-Sowa 01-673 Warszawa, ul. Podleśna 39/17

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”                     01-685 Warszawa, ul. Łomiańska 5

MEDICAL DIAMONDS S.C. MAŁGORZATA BANASZYŃSKA PAWEŁ MAZUR 01-909 Warszawa, ul. Sokratesa 2A/79

EVER CLEANING Sp. z o.o. 01-934 Warszawa, ul. Arkuszowa 39

DR WARSAW Sp. z o.o. 00-968 Warszawa, ul. Marymoncka 34

REVISAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 01-692 Warszawa, ul. Kolektorska 58A/8

ACTIVE PLACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-925 Warszawa, ul. Maszewska 31/10

Nova Medical Tomasz Latocha, Marzena Latocha spółka cywilna 01-913 Warszawa, ul. Carla Goldoniego 1

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Żoliborz:

„A i M”Spółka Cywilna wspólnicy: Agata Antoniszczak, Tadeusz Antoniszczak 01-580 Warszawa, ul. Zygmunta Krasińskiego 25 m 21

Zakłady Elektromechaniczne „Elektra” Spółdzielnia Inwalidów 01-756 Warszawa, ul. Przasnyska 6A

ST. VINCENT MEDICAL CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-769 Warszawa, ul. Zygmunta Krasińskiego 28/9

Stowarzyszenie „Po Pierwsze Rodzina” 01-515 Warszawa, al. Aleja Wojska Polskiego 29

„KLINIKA MEDYCZNA CONSTANS-MED” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-581 Warszawa, ul. Zygmunta Krasińskiego 16

Alicja Karney 01-793 Warszawa, ul. Ludwika Rydygiera 13/U2/U3

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „ONKOLOG” S.C. M. JODKIEWICZ-MACHNIKOWSKA, E.OLINKIEWICZ 01-738 Warszawa, ul. Izabelli 20/5

Małgorzata Rosińska Alkamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Rehabilitacji 01-780 Warszawa, ul. Władysława Broniewskiego 23

Jolanta Zwolińska 01-518 Warszawa, ul. gen. Józefa Zajączka 9A

Przychodnia na Bielanach NZOZ S.C. Jadwiga Dowgiałło-Smolarczyk, Marta Smolarczyk 01-773 Warszawa, ul. Braci Załuskich 11/26

Roman Ryszard Molasy 01-656 Warszawa, ul. Tylżycka 1/42

FUNDACJA „PERPETUUM MOBILE” 01-780 WARSZAWA, UL. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO 9

„MODEL MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ” 01-549 Warszawa, ul. Ludwika Mierosławskiego 19

MELITUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA 01-627 Warszawa, ul. Juliusza Słowackiego 12

REHABILIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-651 Warszawa, ul. Gwiaździsta 5

MGM Monika Gajewska-Poppe 01-526 Warszawa, ul. Śmiała 79

NZOZ Poradnia ds. Uzależnień Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa                     01-656 Warszawa, ul. Tylżycka 1/95

Anna Mariola Dudek                        01-518 Warszawa, ul. gen. Józefa Zajączka 9B/lok.U1

Aurismed Spółka akcyjna 01-601 Warszawa, ul. Zygmunta Krasińskiego 8/26

Luiza Matejuk 01-913 Warszawa, ul. Szekspira Williama 2/238

WARSZAWSKIE HOSPICJUM SPOŁECZNE 01-552 WARSZAWA, pl. Plac Inwalidów 10/73

Centrum Medyczne Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 01-785 Warszawa, ul. Władysława Broniewskiego 3

STOWARZYSZENIE APOSTOLSTWO MIŁOSIERDZIA – HOSPICJUM DOMOWE P.W. ŚW. ALOJZEGO ORIONE 01-633 Warszawa, ul. Gdańska 4

CLINMIND Research Dr Maria Domoradzka 01-577 Warszawa, ul. Stanisława Wyspiańskiego 7/57

PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA BEATA KASZYŃSKA 01-793 Warszawa, ul. Ludwika Rydygiera 13/U2/U3

CAPITAL CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                        01-756 Warszawa, ul. Przasnyska 7/U3

ODENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-796 Warszawa, ul. Duchnicka 3

Beauty Skin Gabriel Brzozowski                      01-593 Warszawa, ul. Sierpecka 6/46

SPES UNICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-769 Warszawa, ul. Zygmunta Krasińskiego 28/9

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Wola:

STOWARZYSZENIE MAZOWIECKI OŚRODEK BADAŃ NAUKOWYCH IM. STANISŁAWA HERBSTA 01-199 Warszawa, ul. Leszno 34/36/1

CENTRUM MEDYCZNE „ŻELAZNA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-004 Warszawa, ul. Żelazna 90

Poliklinika Lekarsko-Stomatologiczna „Medicus” s.c. J. Białkowska, A. Dreslerski, M.Jarosz 00-801 Warszawa, ul. Chmielna 100

MEDI-System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością               00-838 Warszawa, ul. Prosta 69

„KM” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-838 Warszawa, ul. Prosta 69

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 01-102 Warszawa, ul. Jana Olbrachta 94

„SENSOR CLINIQ” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa                   01-013 Warszawa, ul. Kacza 8

Klinika Medyczna „IBIS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa                   01-013 Warszawa, ul. Kacza 8

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OŚRODEK POMOCY ZDROWIU – ŻANNA KIESNER 01-022 Warszawa, ul. Józefa Bellottiego 1

VITAL LECZNICA LEKARZY SPECJALISTÓW BOGDAN ZADROŻNY 01-003 Warszawa, al. Aleja „Solidarności” 82A

WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO DOBROCZYNNOŚCI 01-205 Warszawa, ul. Młynarska 7/LOK.36

ZGROMADZENIE SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY NIEPOKALANIE POCZĘTEJ-ŚLĄSKIE 01-438 Warszawa, ul. Dobrogniewa 6

CENTRUM DIAGNOSTYKI MEDYCZNEJ „MULTI-MED” HANNA BRUSIKIEWICZ I SKA – SPÓŁKA JAWNA 01-059 Warszawa, ul. Okopowa 33

Jerzy Szaflik 00-131 Warszawa, ul. Grzybowska 6/10

FUNDACJA DLA SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO ŚW.ZOFII W WARSZAWIE 00-845 Warszawa, ul. Łucka 18/1801/1802

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych s.c. 01-402 Warszawa, ul. Erazma Ciołka 22 m 46

„Narantem” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-845 Warszawa, ul. Łucka 20 lok. 1202

NZOZ DR BRANKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-899 Warszawa, al. Aleja Jana Pawła II 35/44

„ZDROWIE” s.c. Bogusława Witkowska, Małgorzata Mierzejewska, Anna Pietrzyńska-Kaczor 01-402 Warszawa, ul. Erazma Ciołka 12

Irena Anna Wojciechowska 01-157 Warszawa, ul. Tyszkiewicza 13/U1

Beata Sawicka 01-134 Warszawa, ul. Wolska 68/72

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Optident” s.c.               01-418 Warszawa, ul. Obozowa 63/65

„PROSEN-NET” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 01-231 Warszawa, ul. Płocka 17 lok.23

LEKARSKO-STOMATOLOGICZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY 00-866 WARSZAWA, ul. Żelazna 68

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPECJALISTYCZNA PORADNIA OKULISTYCZNA MARIA LECH,MAREK LECH 00-855 Warszawa, ul. Grzybowska 37A

MHSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                 01-018 Warszawa, ul. Wolność 2 A

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska 00-851 Warszawa, ul. Waliców 20

Spółka cywilna: Dens II Prywatna Przychodnia Dentystyczno-Lekarska, wspólnicy: Elżbieta Budel, Andrzej Budel 01-203 Warszawa, ul. Karolkowa 50/2

DUODENT PRZYCHODNIA LEKARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-006 Warszawa, ul. Nowolipki 21

Zakład Opieki Zdrowotnej „Sylfium” s.c. Ewa Swoboda-Kopeć, Marek Kopeć 01-059 Warszawa, ul. Okopowa 25 A /7

CENTRUM MEDYCZNE ARKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (DAWNIEJ WOJCIECH BARAN NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE „ARKA”) 01-142 Warszawa, ul. Sokołowska 9/U 21

Centrum Leczniczo – Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                01-401 Warszawa, ul. Górczewska 89

„PARAGON” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-171 Warszawa, ul. Młynarska 26/28

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia z Siedzibą Władz Generalnych w Warszawie 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 3/9

AFFIDEA NU-MEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-844 Warszawa, pl. Plac Europejski 2

Dom Pracownika Służby Zdrowia                   01-119 Warszawa, ul. Elekcyjna 37

Ewa i Maciej Chlebus – lekarze spółka partnerska 05-802 Pruszków, ul. Grunwaldzka 35

„CD SŁODCZYK” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 01-018 Warszawa, Wolność 2

Affidea Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-844 Warszawa, pl. Plac Europejski 2

AFFIDEA ONKOTERAPIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-844 Warszawa, pl. Plac Europejski 2

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  01-014 Warszawa, ul. Żytnia 16 lok. C

INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ PAN 01-224 Warszawa, ul. Marcina Kasprzaka 44/52

MD Clinic spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-815 Warszawa, ul. Sienna 83/189

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO Wojciech Tochman   00-833 Warszawa, ul. Sienna 72/011

Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Przewlekłą Obturacyjną Chorobę Płuc „ODDECH” 01-456 Warszawa, ul. Mroczna 5a

LIBERMEDIC GRABSKA – LIBEREK I. LIBEREK B. SPÓŁKA JAWNA 01-142 Warszawa, ul. Sokołowska 9/15

NOVENCIA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCĄ 01-450 WARSZAWA, UL. ASTRONOMÓW 3/206

EUROMEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-842 WARSZAWA, UL. ŁUCKA 15/518

MedGo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-803 Warszawa, al. Jerozolimskie 56c

TRANS MEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-121 Warszawa, ul. Monte Cassino 1/43

POLSKIE CENTRUM TELEMEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-844 Warszawa, ul. Grzybowska 80/82/261

„BEJDA MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ” SPÓŁKA KOMANDYTOWA 01-142 Warszawa, ul. Sokołowska 9/U28

ODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ                    01-163 Warszawa, ul. Jana Ostroroga 35

REX MEDICA SPORT SPÓŁKA JAWNA, PIASKOWSKI JANUSZ, PIASKOWSKA ZUZANNA                  00-838 Warszawa, ul. Prosta 69

MEDI-SYSTEM CHORZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-838 Warszawa, ul. Prosta 69

FootMedica MAGDALENA KORYCKA 00-876 Warszawa, ul. Ogrodowa 58

DELTIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-867 Warszawa, al. Aleja Jana Pawła II 27

CLINICAL RESEARCH GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-142 Warszawa, ul. Sokołowska 9/U-2

MEDISPACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-044 Warszawa, ul. Spokojna 5

RESPICARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-199 Warszawa, ul. Leszno 34/36/U3

NZOZ GABINETY LEKARSKIE TYMIŃSKA, PIOTROWSKI SPÓŁKA JAWNA 00-845 Warszawa, ul. Łucka 18/1802

SANAIN I MAX spółka z ograniczaną odpowiedzialnością 01-204 Warszawa, ul. Siedmiogrodzka 1/U1

MIRAI INSTYTUT REHABILITACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-126 Warszawa, ul. Wolska 96

HI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-844 Warszawa, ul. Grzybowska 87

MEDI-Q SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 01-450 Warszawa, ul. Astronomów 3

ATAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-833 Warszawa, ul. Sienna 72A/05

Karol Krzysztof Jankowicz 01-456 Warszawa, ul. Mroczna 5a/14

Niepubliczne  Zakłady Opieki Zdrowotnej – Włochy:

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP 02-486 Warszawa, Jerozolimskie 202

PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE „PORTY LOTNICZE” 00-906 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1

Urszula Stopińska-Głuszak 02-174 Warszawa, ul. Sabały 18/18

Jednostka Wojskowa nr 4198 00-909 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1 c

Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego 02-412 Warszawa, ul. Gęślarska 3

NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ 02-148 Warszawa, ul. 17 Stycznia 23

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej 02-147 Warszawa, ul. Wieżowa 8

„City Clinic” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-473 Warszawa, ul. Popularna 62A

PRZYCHODNIA LEKARSKA ‚RAZEM’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-256 Warszawa, al. Aleja Krakowska 110/114

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 6021 00-909 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 9/13

PINAWELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-237 Warszawa, ul. Instalatorów 7/111

Monika Zaręba CENTRUM OZONOTERAPII 02-479 WARSZAWA, ul. Bolesława Chrobrego 23/8

Mariola Sztogryn 02-485 Warszawa, ul. Kleszczowa 18

IMEDI MEDYCYNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-421 Warszawa, ks. Juliana Chrościckiego 46/18

MOTO-MEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-482 Warszawa, ul. Fasolowa 36/113

K8/069

Lekarze Warszawa  NZOZ

(B)

ul. Puławska 18

SPZOZ Warszawa-Białołęka ul. Milenijna 4

Poradnia Rodzinna ul. Marywilska 44

Przychodnia Rejonowa ul. Majorki 53/55

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Białołęka:

STOŁECZNE CENTRUM OPIEKUŃCZO-LECZNICZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-131 Warszawa, ul. Józefa Mehoffera 72/74

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Krasnal” 03-187 Warszawa, ul. Feliksa Pancera 10

LECZNICA LEKARZY RODZINNYCH W BIAŁOŁĘCE JOANNA KLEIN 03-152 Warszawa, ul. Modlińska 310/312

Spółdzielnia Inwalidów „Metal-Incar” 03-176 Warszawa, ul. Aleksandra Fleminga 2 A

INSTYTUT CHEMII I TECHNIKI JĄDROWEJ 03-195 Warszawa, ul. Dorodna 16

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W SARBIEWIE MARIOLA HNAT-ŚNIEŻEK 03-127 Warszawa, ul. Ćmielowska 15 A/15

„ZDROWIE” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 03-140 Warszawa, ul. Odkryta 51A lok.3

PORADNIA LEKARZY RODZINNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-197 Warszawa, ul. Leszczynowa 14

Dorota Czuba-Zembrzuska 03-138 Warszawa, ul. Strumykowa 63 A

Dagis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 03-140 Warszawa, ul. Odkryta 31/5

Ewa Gulińska Club Dent Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej 03-289 Warszawa, ul. Ostródzka 89

GRAŻYNA TRYNKOS 03-140 Warszawa, ul. Odkryta 56 A/7

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KONWALIOWA Dariusz Przycki; Wspólnik spółki cywilnej KAJKOSZ M. Przycka, D. Przycki spółka cywilna 03-193 Warszawa, ul. Anastazego Kowalczyka 1A

„ALEKSANDER IV” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 03-152 Warszawa, ul. Modlińska 310/312

Janusz Krzysztof Furman 03-130 Warszawa, ul. Aleksandra Kamińskiego 20 A /36

Anna Lewitt-Dziełak 03-134 Warszawa, ul. Książkowa 9g/119

CENTRUM MEDYCZNE KOBIAŁKA – SPÓŁKA CYWILNA 03-044 Warszawa, ul. Kobiałka 30A

GREEN MEDICA A. Gierszewski, J. Leśnik, M. Leśnik, K. Trzeciecki S.C. 03-289 Warszawa, ul. Magiczna 6

CIVILMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-158 WARSZAWA, ul. MEHOFFERA 103B/65

Fundacja Profilaktyki i Leczenia Uzależnień im. Małego Rycerza 03-287 Warszawa, ul. Małego Rycerza 25

GOLDENMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-140 Warszawa, ul. Odkryta 4

RAFAŁ JAROSLAW MATYASIK 03-030 Warszawa, ul. Wikingów 14

MEDICA VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 03-140 Warszawa, ul. Odkryta 44B/A-1

PULMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-287 Warszawa, ul. Skarbka z Gór 120/10

Physio-Medica Sp.z o.o. 03-005 Warszawa, ul. Wałuszewska 24/ U-1

Karol Wojciech Myszel 03-075 Warszawa, ul. Brzezińska 23G/3A

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Praga Północ:

‚ENDOTERAPIA’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                        03-737 Warszawa, ul. Brzeska 12

Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej 03-775 Warszawa, ul. Kawęczyńska 49

„VITAMED” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-416 Warszawa, ul. Wileńska 18

Polski Związek Głuchych Oddział Mazowiecki 03-741 Warszawa, ul. Białostocka 4

Lekarska Spółdzielnia Pracy „Medica” w Warszawie 03-735 Warszawa, ul. Ząbkowska 52

Grupazdrowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 03-477 Warszawa, ul. Karola Szymanowskiego 6/61A

ANALIZY LEKARSKIE S.C. SZCZEPAŃSKA D.,SZCZEPAŃSKI W. 03-425 Warszawa, ul. Stalowa 16 A

KDK Leńdzion Spółka Jawna 03-737 Warszawa, ul. Brzeska 13

Centrum Rehabilitacji „Estetica-Med.” K.M. Michalczyk S.C. 03-735 WARSZAWA, ul. Ząbkowska 18/61

Salam Salti                      03-438 Warszawa, ul. Kowieńska 9/32

Cross Medica2 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 03-462 Warszawa, ul. Jagiellońska 50/326

DOROTA KOSTRZEŃSKA BADANIA BAKTERIOLOGICZNE 03-409 WARSZAWA, UL. LELKA 26

„PRASKIE CENTRUM MEDYCZNE JK ARTOM N.Z.O.Z.” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-737 Warszawa, ul. Brzeska 12

ORTHO-FIT REHABILITACJA IZABELA MAZIARZ 03-741 Warszawa, ul. Białostocka 20/24

LIRA D & D Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 03-741 Warszawa, ul. Białostocka 7

CENTRUM MEDYCZNE POLSKIEGO ZWIĄZKU GŁUCHYCH SP. Z O. O. 03-741 Warszawa, ul. Białostocka 4

Wielgoś and Partners Sp. z o.o. 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 6/7

First Capital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 03-984 Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9/158

OCM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                  03-737 Warszawa, ul. Brzeska 2/2p.

FUNDACJA PULS ZDROWIA 03-301 Warszawa, ul. Jagiellońska 82F

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej -Targówek:

Centrum Medyczne Plusmed Targówek, ul. Piotra Skargi 61 lok. U1B, 03-516 Warszawa

„Krajowe Centrum Osteoporozy” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  03-335 Warszawa, ul. Władysława Syrokomli 32

MEDICOR – Małgorzata Zembrzuska 03-633 Warszawa, ul. Określona 19

Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci                 03-680 Warszawa, ul. Agatowa 10

Stefan Rybakiewicz 03-599 Warszawa, ul. Seledynowa 28

Jadwiga Miecz 03-580 Warszawa, ul. Zamiejska 17

Wielospecjalistyczny Zakład Leczniczy Profimed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 03-285 Warszawa, ul. Ludwika Kondratowicza 25

Andrzej Ostaszewski 03-599 Warszawa, ul. Wojskowa 13 A

„KRIOSONIK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-202 Warszawa, ul. Piotra Wysockiego 51

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „SCHOLA-MED” JOLANTA MICHAŁOWSKA 03-291 Warszawa, ul. św. Wincentego 112/U-5

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ELŻBIETA KOZIEŁ 03-252 WARSZAWA, ul. Suwalska 19B

„MEDICERS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-683 Warszawa, ul. Tużycka 31

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „UNIMED” S.C. wspólnicy: Joanna Dzieciątkowska, Krzysztof Dzieciątkowski 03-543 Warszawa, ul. Barkocińska 6

Krajowa Fundacja Medyczna 03-204 Warszawa, ul. Łabiszyńska 25

„RAJMEDICA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-285 Warszawa, ul. Ludwika Kondratowicza 18/206

VISIONR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-642 Warszawa, ul. Penelopy 22

Maciej Guziński WARSZAWA, UL. BOLESŁAWICKA 33

MDMED Milena Rodak 03-214 Warszawa, ul. Krasnobrodzka 10/146

Katarzyna Zielińska 03-335 Warszawa, ul. Władysława Syrokomli 16

OPRAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-549 Warszawa, ul. Radzymińska 109/1

Szpital dla Powiatu Legionowskiego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 03-204 Warszawa, ul. Belgradzka 4

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ezmed Ewa Zielińska 03-335 Warszawa, ul. Władysława Syrokomli 16

VISION PERFECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                        03-642 Warszawa, ul. Penelopy 22

„WAWMED – CENTRUM PROFILAKTYCZNO – LECZNICZE” SPÓŁKA CYWILNA MARCIN WIŚNIEWSKI, DARIUSZ BORZEWSKI, ADAM STAŃCZYK 03-505 Warszawa, ul. św. Wincentego 14

Przychodnia Lekarska VITAL Damian Lech 03-542 Warszawa, ul. Michała Ossowskiego 9/2

STOWARZYSZENIE HOSPICJUM DOMOWE 03-545 Warszawa, ul. Tykocińska 27/35

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Praga Południe:

Centrum Medyczne „Saska Kępa”, Marokańska 16, 03-977 Warszawa

Premium Medical, Kobielska 23, 04-359 Warszawa

EKSTRA HOSSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-368 Warszawa, ul. Grochowska 230

„CENTRUM MEDYCYNY SZKOLNEJ” S.C. E.TRUSZKIEWICZ, E.WILEWSKA 04-102 Warszawa, ul. Ostrołęcka 4

Prywatna Klinika Dr H.J. Rudżko S.C. 03-984 Warszawa, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 5 A

„PETRA MEDICA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-329 Warszawa, ul. Grochowska 166

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ASMED S.C. Kurzyńska Stefania, Kurzyński Zbigniew 04-028 Warszawa, al. Aleja Stanów Zjednoczonych 51

Piotr Trypens 03-977 Warszawa, ul. Libijska 14

PRZYCHODNIA LEKARSKA ORLIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-041 Warszawa, ul. Ostrobramska 101

CF Centrum Flebologii s.c. 03-983 Warszawa, ul. Czesława Witoszyńskiego 5

SED E.S. Nowaccy, D. Wróblewska Spółka jawna 04-157 Warszawa, ul. Mlądzka 27 A

Przychodnia Vita Med Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 03-982 WARSZAWA, UL. JANUSZA MEISSNERA 7

Marek Aleksander Wikarski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarska „MEDYK” 04-386 Warszawa, ul. Nizinna 13/40

Fundacja Imienia Profesora Leszka Ceremużyńskiego „PROCLINICA” 03-948 Warszawa, ul. Meksykańska 8/140

Elżbieta Magnuska-Górniak 03-922 Warszawa, ul. Międzynarodowa 46/48a/227

„MPW MED. INSTRUMENTS” SPÓŁDZIELNIA PRACY 04-347 Warszawa, ul. Boremlowska 46

Krystyna Trojanowicz                      04-690 Warszawa, ul. Mydlarska 45

Med-Expert Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 04-133 Warszawa, ul. Łukowska 27

NZOZ Centrum Zdrowia Mediceum, Gabinet Mykologiczny Barbara Knast 04-285 Warszawa, ul. Koprzywiańska 2/1

„Formedica” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 03-908 Warszawa, ul. Berezyńska 39

PIT – RADWAR SPÓŁKA AKCYJNA 04-051 Warszawa, ul. Poligonowa 30

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Florczak 04-359 Warszawa, ul. Kobielska 6/lok.uż.4

KARYOTEST s.c. Barbara Pawłowska, Alicja Ilnicka 03-982 Warszawa, ul. Jerzego Bukowskiego 7/23

SYNEVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-137 Warszawa, ul. Gdecka 3B

PROLIFE MEDICAL CARE ROBERT RAK SPÓŁKA JAWNA 03-844 Warszawa, pl. Plac Przymierza 6

PLATINIUM MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-922 Warszawa, ul. Międzynarodowa 54/65

Dariusz Andrzej Michałkiewicz 04-364 Warszawa, ul. Wiatraczna 15 /U-1

MEDICAL MANAGEMENT SPÓŁKA AKCYJNA                      04-392 Warszawa, ul. Wojciecha Chrzanowskiego 8A

„Adax-Med Spólka cywilna” 04-314 Warszawa, ul. Józefa Chłopickiego 7/9/59

Centrum Medyczne Radość Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 04-128 Warszawa, ul. Omulewska 27

CENTRUM REHABILITACJI KIMED KINGA BLOCH, MICHAŁ ZAGÓRSKI SPÓŁKA JAWNA 04-041 Warszawa, ul. Międzyborska 50

„STATOS Biuro Naukowo Techniczne” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 03-982 Warszawa, ul. Stanisława Rogalskiego 12/73

VITAL CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-294 Warszawa, ul. Kwatery Głównej 46/U1

C & K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                04-113 Warszawa, ul. Łukowska 3/21

Elżbieta Czaplińska 03-908 Warszawa, ul. Berezyńska 39

Sutherland Medical Center (SMC) – Spółka Cywilna, wspólnicy: Piotr Zbigniew Godek, Wojciech Ruciński 04-036 Warszawa, al. Aleja Stanów Zjednoczonych 32 lok. 14

WESMED GRZEGORZ ADEREK TOMASZ TARGOWSKI SPÓŁKA JAWNA 04-036 Warszawa, al. Aleja Stanów Zjednoczonych 72/239

Medico Brain Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością              04-333 Warszawa, Serocka 20

NASMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-984 Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/184

Ewa Kulesza 03-968 Warszawa, ul. Saska 6/86

NOVAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-815 Warszawa, ul. Chodakowska 19/31

BORAMED CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 03-982 Warszawa, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 21/307

„GRUPA ARSTAN” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-175 WARSZAWA, UL. OSTROBRAMSKA 75 C/3.19

Rehabilitacja przy Ostrobramskiej Z. Wroński Z. Zdrajkowski Spółka Komandytowa 04-041 Warszawa, ul. Ostrobramska 101

Katarzyna Kozakiewicz 04-036 Warszawa, al. Aleja Stanów Zjednoczonych 72/422

Instytut Patologii im. prof. Marii Kobuszewskiej – Farny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                    03-928 Warszawa, ul. Królowej Aldony 3

SATIN SGK Ewa Bielecka 03-934 Warszawa, ul. Zakopiańska 5

EDOKTOR24.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-984 Warszawa, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 10/70

PETRA MEDICA RATOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-157 Warszawa, ul. Sulejkowska 60B/U2

Przychodnia Zdrowie Andrzej Stosio 04-349 Warszawa, ul. Szaserów 113/33

Małgorzata Seroczyńska 03-802 Warszawa, ul. Lubelska 20/20a/65

KONSULTACJE EWA BACHAŃSKA                      04-294 Warszawa, ul. Kwatery Głównej 46B/U4

Mazowieckie Centrum Reumatologii i Osteoporozy M.Przygodzka Spółka Jawna 04-030 Warszawa, ul. Kinowa 19A

Andrzej Piotr Maletka                    04-346 Warszawa, ul. Szklanych Domów 5/1

TOMOMEDICA SPÓŁKA CYWILNA                     04-306 Warszawa, ul. Szaserów 31

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA MIROSŁAW SZCZEPAŃSKI; Centrum Medyczne NARISMED Mirosław Szczepański                    03-984 Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9/U6

TIMELESS CHIRURGIA PLASTYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-982 Warszawa, ul. gen. Romana Abrahama 18/322

CTIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                   03-982 Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 51

MARCIN KALĘBA 04-360 Warszawa, ul. Prochowa 28/15

CENTRUM MEDYCZNE CORMEDICA EMANUEL KORZENIEC KATARZYNA WOJTAŚ-KORZENIEC SPÓŁKA CYWILNA 04-113 Warszawa, ul. Łukowska 1/70

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Rembertów:

Towarzystwo Przyjaciół Domu Ciepła 04-404 Warszawa, ul. Republikańska 19

Zgromadzenie Sióstr Wynagrodzicielek Najświętszego Oblicza 04-419 Warszawa, ul. Zawodowa 25

„ALMED” Katarzyna Czerniawska, Alicja Saganowska, Radosław Krzyszczyk                        04-414 Warszawa, al. Aleja gen. Antoniego Chruściela „Montera” 73

PRZYCHODNIA LEKARSKA AKADEMII OBRONY NARODOWEJ 00-910 Warszawa, al. Aleja gen. Antoniego Chruściela „Montera” 103

Elżbieta Endzelm 04-401 Warszawa, ul. Gawędziarzy 18

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 4226 W WARSZAWIE Warszawa, ul. Marsa 110

Farlation spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 04-458 Warszawa, ul. Chełmżyńska 249

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Wawer:

FORUS Centrum Medyczne, ul. Mrówcza 198, 04-697 Warszawa

DOMOWA OPIEKA MEDYCZNA „DO-MED” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 04-790 Warszawa, ul. Trakt Lubelski 140/14, lok.4/4

PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA „LIMBA” Małgorzata Zaleska                        04-836 Warszawa, ul. Limby 4

Dariusz Horszczaruk 04-928 Warszawa, ul. Bystrzycka 50

„Specjalistyczny Ośrodek Medycyny Wieku Dojrzałego” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                    04-730 Warszawa, al. Aleja Dzieci Polskich 20

Centrum Medyczne Alcor, Dariusz Puławski                  04-713 Warszawa, ul. Żegańska 21/23

DIAVERUM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-769 Warszawa, ul. Cylichowska 13/15

LABORATORIUM ANALIZ LEKARSKICH „ANAL-MED” Elżbieta Więcko-Jankowska                       04-838 Warszawa, ul. Izbicka 1

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Jan Pająk i Wspólnicy                       04-749 Warszawa, ul. Bursztynowa 2

Michał Żółtowski 04-649 Warszawa, ul. Błękitna 19

Jerzy Omiotek 04-619 Warszawa, ul. Stradomska 10

NZOZ „PSYCHOMED” TOMASZ WILK 04-761 Warszawa, ul. Zwoleńska 127

INSTYTUT KARDIOLOGII IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO 04-628 Warszawa, ul. Alpejska 42

„BIGLO DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-687 Warszawa, ul. Mrówcza 243

Renata Blukacz, Justyna Grzywacz „Medical Office” Spółka Cywilna                        03-995 Warszawa, ul. Ligustrowa 23 L

Mariusz Gójski „RODZINNY” 04-526 Warszawa, ul. Króla Maciusia 9/60

Krzysztof Stefan Toth                       04-736 Warszawa, ul. Żegańska 46 A

Kardiosystem Sp. z o.o. 04-628 Warszawa, ul. Alpejska 4a

NZOZ VISION-MED OPTYK VISION AGNIESZKA KAMIŃSKA: 2. AGNIESZKA KAMIŃSKA WSÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ MAZOWIECKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA CYWILNA 04-916 WARSZAWA, UL. BYSTRZYCKA 60A

HOUSE DOMOWA OPIEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-615 Warszawa, ul. VII Poprzeczna 13

Piotr Paweł Langiewicz 04-762 Warszawa, ul. Mrówcza 199

„UNI KLINIK” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                04-895 Warszawa, ul. Przewodowa 123/125

SONOMED PORADNIA DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH PATRYK SIEJCA                        04-761 Warszawa, ul. Zwoleńska 127/6

„WALOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-701 Warszawa, ul. Patriotów 212

KARDIOSYSTEM Monitoring Sp. z o.o. 04-628 Warszawa, ul. Alpejska 4a

Barbara Sobczak 04-881 Warszawa, ul. Patriotów 181

AVALON – BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM 04-620 Warszawa, ul. Michała Kajki 80/82/1

EVACLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-854 Warszawa, ul. Kazimierza Króla 39

JAROSŁAW DĄBROWSKI 04-771 Warszawa, ul. Łańcucka 2F

PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ MAŁGORZATA I GRZEGORZ OLIZAROWSCY S.C. 04-761 Warszawa, ul. Zwoleńska 127

KARDIOSYSTEM Przychodnia Sp. z o.o. 04-628 Warszawa, ul. Alpejska 4a

CENTRUM MEDYCZNE ALPEJSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 04-628 Warszawa, ul. Alpejska 4

INSTYTUT DIABETOLOGII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-736 Warszawa, ul. Żegańska 46A

NZOZ STREFA ZDROWIA Joanna Kurkiewicz-Kruk 04-736 Warszawa, ul. Żegańska 48

MEDART ALICJA ZIELIŃSKA SPÓŁKA JAWNA 04-801 Warszawa, ul. Lipkowska 26

KARDIOSYSTEM Zabiegi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                        04-628 Warszawa, ul. Alpejska 4a

Stowarzyszenie JUMP 93 03-992 Warszawa, ul. Wodniaków 19d

POLARIS HOSPITALITY ENTERPRISES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-797 Warszawa, ul. Skalnicowa 21

MACROMEDICA WIŚNIEWSCY SPÓŁKA JAWNA 04-639 Warszawa, ul. Zorzy 36

RADOSŁAW WALASEK                      04-985 Warszawa, ul. Brzostowska 19

AKTIMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 04-928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SASKA MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-982 Warszawa, ul. Wał Miedzeszyński 414/28

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Wesoła:

Roman Prończuk 05-075 Warszawa – Wesoła, Wspólna 2C

Zofia Zaręba OPTIMUS 05-077 Warszawa, ul. Ciekawa 15

MEDICA K.Teterycz, O.Tortyna spółka cywilna 05-077 Warszawa, ul. Hiacyntowa (1) 10

NZOZ Oculus – Med Wiesława Grabik 05-075 Warszawa, ul. Armii Krajowej 31

CORPOMED J.J. PIOTRKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA 05-077 Warszawa Wesoła, ul. Jana Pawła II 218

Elżbieta Rutkowska 05-077 Warszawa, ul. Cyklamenowa 14

PRZYCHODNIA W DĘBEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-077 Warszawa , ul. Poezji (1) 2

1/GABINET LEKARSKI WOJCIECH GRZYBOWSKI 2/BORAMED-KEN 02-787 Warszawa, ul. Leśnych Ziół 19

BARBARA POLACZEK-KRUPA LEKARZ OKULISTA 05-077 Warszawa, ul. Hiacyntowa 9

Okulistyka Laser Zielona Beata Jochemczyk 05-075 Warszawa, ul. Warszawska 55/209

K8/070

Lekarze Warszawa NZOZ

(C)

ul. Puławska 18

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Mokotów:

„GADENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-518 Warszawa, ul. Kazimierzowska 85/34

„SPECJALISTA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-560 Warszawa, ul. Jarosława Dąbrowskiego 40A/5

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej 02-544 Warszawa, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25

INVIMED – T SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-532 Warszawa, ul. Rakowiecka 36

ALAB LABORATORIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-739 Warszawa, ul. Stępińska 22/30

LUX MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-676 Warszawa, ul. Postępu 21 C

Medivita Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-516 Warszawa, ul. Tadeusza Rejtana 15

Wojciech Duchiński „MED-MAX” 02-916 Warszawa, ul. Okrężna 5/1

INSTYTUT BIOTECHNOLOGII I ANTYBIOTYKÓW 02-516 Warszawa, ul. Starościńska 5

CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-739 Warszawa, ul. Wałbrzyska 46

Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych 02-676 Warszawa, ul. Postępu 9

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ 02-639 Warszawa, ul. Głogowa 2 B

Fundacja Edukacyja „VARSOVIA”                      02-743 Warszawa, ul. Jana Sebastiana Bacha 2

„VISION EXPRESS SP” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-762 Warszawa, ul. Domaniewska 39

HIPOKRATES S.C. Robert Gajda, Jan Sadowski 02-641 Warszawa, ul. Wawrzyńca Żuławskiego 2

Mokotowskie Hospicjum Świętego Krzyża 02-652 Warszawa, ul. Magazynowa 14

WITOLD OSÓBKA-MORAWSKI 02-536 Warszawa, ul. Ludwika Narbutta 41/43/2

PROWINCJA POLSKA ZGROMADZENIA KSIĘŻY MARIANÓW POD WEZWANIEM NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY 02-914 Warszawa, ul. św. Bonifacego 9

EWA MARCINOWSKA-SUCHOWIERSKA 00-719 WARSZAWA, ul. Zwierzyniecka 1/4

Spółka Cywilna: Grażyna Barjasz, Hanna Gruszczyńska-Korba 02-685 Warszawa, ul. Stefana Bryły 6

„TERAGRA” spółka cywilna Grażyna Wronka Andrzej Dobrowolski                        02-936 Warszawa, ul. św. Bonifacego 70/U10

„SANA” spółka cywilna 02-591 Warszawa, ul. Stefana Batorego 31A

ACL – VISION SPECJALISTYCZNE AMBULATORIUM OKULISTYCZNE – NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ – PIOTR SZYMANEK 02-653 Warszawa, al. Aleja Niepodległości 20

SALENA MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 02-582 Warszawa, ul. Wiktorska 67/2

„PJ-MED” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-508 Warszawa, ul. Puławska 39

NZOZ Przychodnia Nieinwazyjnej Diagnostyki Kardiologicznej ASKLEPIOS AS Spółka z o.o. Spółka Komandytowa 02-744 Warszawa, ul. Sonaty 6D

CENTRUM ZDROWIA I PSYCHOTERAPII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-765 Warszawa, al. Aleja Wilanowska 43A

CENTRUM MEDYCZNE MEDICENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-507 Warszawa, ul. Wołoska 88

„REKOL – MED” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-743 Warszawa, ul. Jana Sebastiana Bacha 2

J.J. CAPRICORN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-703 Warszawa, ul. Bukowińska 26B

Anna Jasiewicz- Reps                       02-761 Warszawa, ul. Cypryjska 39

PRYWATNE PRZYCHODNIE LEKARZY SPECJALISTÓW I STOMATOLOGÓW S.C. 02-760 Warszawa, ul. Akermańska 3

SMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                    02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 8

„Mag” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-536 Warszawa, ul. Narbutta 29

Przyzakładowa Przychodnia Lekarska w Prokuraturze Okręgowej,

ul. Chocimska 28 ; 00-791 Warszawa

SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW „ŚWIT” 02-677 Warszawa, ul. Taśmowa 1

POLSKA FUNDACJA GASTROENTEROLOGII 02-586 Warszawa, ul. Jarosława Dąbrowskiego 75A/10

„LAB-MEDICA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-760 Warszawa, ul. Soczi 6

Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna i Reklamowo-Handlowa ” ADAM ” – Adam Mazurek 02-729 Warszawa, ul. Rolna 191/193

„CENTRUM PSYCHOPROFILAKTYKI PSYCHOMEDICA” SPÓŁKA Z O.O. 00-743 Warszawa, ul. Ludwika Nabielaka 6/2

„Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-625 Warszawa, ul. Jana Pawła Woronicza 15/100

MEDIKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-738 Warszawa, ul. Sielecka 22

„CENTRA MEDYCZNE” JULIA I ROBERT ROLA-JANICCY SPÓŁKA PARTNERSKA 02-943 WARSZAWA, ul. Urle 1

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie „Pomoc Maltańska” 00-730 Warszawa, ul. Jazgarzewska 17/54

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej 02-652 Warszawa, ul. Samochodowa 5

Jacek P. Szaflik 02-582 Warszawa, ul. Wiktorska 69/8

INVIMED – EUROPEJSKIE CENTRUM MACIERZYŃSTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-530 Warszawa, ul. Rakowiecka 36

Danuta Maria Gidian-Jopa 02-520 Warszawa, ul. Wiśniowa 36

NUTRIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-728 Warszawa, ul. Bobrowiecka 6

WYDAWNICTWO KWINTESENCJA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-569 WARSZAWA, ul. Różana 75

Pro Familia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-716 Warszawa, Bartycka 22 C

AGENCJA WYWIADU 02-634 WARSZAWA, ul. Miłobędzka 55

EURODIAGNOSTIC Spółka z o.o.                       02-697 Warszawa, Rzymowskiego 53

LA PERLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-502 Warszawa, ul. Łowicka 21B/1

„WARSAW MEDICAL CENTER, WARSZAWSKIE CENTRUM MEDYCZNE” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-677 Warszawa, ul. Wynalazek 4

OŚRODEK WCZESNEJ INTERWENCJI I REHABILITACJI DLA NIEMOWLĄT, DZIECI I MŁODZIEŻY Dorota Niemojewska 02-715 Warszawa, ul. Puławska 233/D2

Adam Gumkowski AG.KLINIK 02-572 Warszawa, ul. Kazimierzowska 43

Endoterapia PFG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-653 Warszawa, al. Niepodległości 18

„VIMED” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-705 Warszawa, ul. Czerniowiecka 9

VERTEBRALIA POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-676 Warszawa, Postępu 6

„SPORT MEDICA” SPÓŁKA AKCYJNA 02-757 Warszawa, ul. Pory 78

Ośrodek Psychoterapii „Rasztów” J.Pawlik Spółka komandytowa 02-738 Warszawa, ul. Dominikańska 11 /C

Mirosław Młynarski 02-622 Warszawa, ul. Malczewskiego 37/41/m 54

SAWIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-981 Warszawa , ul. Zawodzie 20

ARS RHEUMATICA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-691 Warszawa, ul. Obrzeżna 5

LUX MED Łódź Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-676 Warszawa, ul. Postępu 21 C

PROMEDPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-691 Warszawa, ul. Kolady 3

ALAB plus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-739 Warszawa, ul. Stępińska 22/30

ISO-LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-739 Warszawa, ul. Stępińska 22/30

Podlaskie Specjalistyczne Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  02-691 Warszawa, ul. Kolady 3

CHAR-MED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-624 Warszawa, Puławska 120/124

KLINIKA AMBROZIAK ESTEDERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA 02-758 Warszawa, al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego 13/1 U

MedGen Kamila Czerska i wspólnicy spółka komandytowa 02-695 Warszawa, ul. Orzycka 27

‚FUNDACJA NOWE HORYZONTY’                        00-728 Warszawa, ul. Bobrowiecka 9

MACSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                     02-637 Warszawa, ul. Miączyńska 69 a

SHIM-MED POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-627 Warszawa, ul. Adama Naruszewicza 21 A

Barbara Fedyna-Kwiatkowska „Med-in” 02-626 Warszawa, al. Aleja Niepodległości 46/50 F/261

LifeStyleMed Marta Mieloszyk-Pawelec 02-681 Warszawa, al. Aleja Wyścigowa 4/U4

MEDIPARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-691 Warszawa, ul. Obrzeżna 5

SZPITAL ŚW. ELŻBIETY – MOKOTOWSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-616 Warszawa, ul. Seweryna Goszczyńskiego 1

Medi Partner spółka z ograniczoną odpowiedzialnością               02-677 Warszawa, ul. Cybernetyki 19

 

Centrum Intensywnej Terapii Olinek Michał Leśniewski             00-728 Warszawa, ul. Bobrowiecka 9

Gabinet Lekarzy Specjalistów Medycyny Rodzinnej i Mikrochirurgii Robert Kanonowicz 00-710 Warszawa, al. Wincentego Witosa 31/101

JESIENNE LIŚCIE JOLANTA TOMBARKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA 02-934 WARSZAWA, ul. Korczyńska 10/72

Psyche Plus Sp. z o.o.02-716 Warszawa, ul. Cieszyńska 2A

HOLISTIC CLINIC Sp. z o.o. 02-593 Warszawa, ul. Biały Kamień 3/U4

KLINIKA SANO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                        02-593 Warszawa, ul. Biały Kamień 2/99

Centrum Medyczne ANMED Anna Tomasik                     02-691 Warszawa, ul. Obrzeżna 1a/152

NEOMEDICAL Mariola Pietrzyk  91-453 Warszawa, ul. Jana Pawła Woronicza 76/32

PARKESTETICA Gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii Monika Kusowska  02-904 WARSZAWA, ul. Bernardyńska 16A/U5

Magdalena Cieślikowska 02-764 Warszawa, ul. Egejska 17/64

EVANNE POLSKA Sp z o.o. 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 47/10

Roksana Trojanowska                      02-641 Warszawa, ul. Sibeliusa 14

„OptoMedica” Agnieszka Samsel                     00-707 Warszawa, ul. Wacława Żenczykowskiego 5/12

„PHARMACEUTICAL RESEARCH ASSOCIATES” Sp. z o.o. 02-681 Warszawa, al. Aleja Wyścigowa 6

FEBUMED FERENC SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-728 Warszawa, ul. Stanisława Kierbedzia 4

SALUS INSTYTUT OZONOTERAPII KRYSTYNA TARNOWSKA 02-743 Warszawa, ul. Batuty 7

MOKOTOWSKIE CENTRUM ZDROWIA Sp. z o.o.02-620 WARSZAWA, UL. PUŁAWSKA 120/124/87

4PHARM GROUP Sp. z o. o. 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 37/2.43

WAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-665 Warszawa, al. Aleja Wilanowska 368c/U4

CENTRUM PSYCHOTERAPII BEN Sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

02-729 Warszawa, ul. Rolna 155

FIZJOKONCEPT SPÓŁKA JAWNA 02-305 Warszawa, ul. Bielawska 6/20

PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA                      02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 13

EXPERT PORADNIA SPECJALISTYCZNA, EKSPERTYZY I OPINIOWANIE SPECJALISTYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

02-703 Warszawa, ul. Bukowińska 12/103

VOLTA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

02-511 Warszawa, ul. Belgijska 11/8

Ferti Medica Centrum Płodności Sp. z o.o. Spółka komandytowa                        02-640 Warszawa, ul. Jana Pawła Woronicza 31/8U

MEDICAL UNION – KAROLINA KOŚLICKA 02-661 Warszawa, ul. Modra 3/39

CENTRUM MEDYCZNE SALUS PRO DOMO Sp. z o.o. 02-622 Warszawa, ul. Antoniego Malczewskiego 38/4

KRAJMED CENTRUM NOWOCZESNEJ LARYNGOLOGII Sp. zo.o.02-739 Warszawa, ul. Wałbrzyska 11/55 I 56

NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o.   00-728 Warszawa, ul. Bobrowiecka 6

CONSTANCE CARE Sp. z o.o.  00-785 Warszawa, ul. Artura Grottgera 11A/5

INSTYTUT OKA Sp..z o.02-653 Warszawa, al. Aleja Niepodległości 18

ALAB MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ            00-739 WARSZAWA, ul. Stępińska 22/30

Andrzej Krzysztof Kępczyński 02-593 Warszawa, ul. Biały Kamień 2

Europejskie Centrum Hipertermii Onkologicznej Sp. z o. o.           02-916 Warszawa, ul. Rymanowska 34

CENTRUM ZDROWEGO OKA Sp. z o.o.  02-653 Warszawa, al. Aleja Niepodległości 18

WIT DENTAL CLINIC Sp. z o.o. 02-776 Warszawa, ul. Nowoursynowska 145E/U1

Magdalena Opadczuk Carpe Diem Centrum Medycyny Estetycznej                               02-661 Warszawa, ul. Wita Stwosza 48/110

Inversa Grzegorz Fiutkowski, Joanna Chatizow Spółka Jawna           02-627 Warszawa, ul. Adama Naruszewicza 2/1

„WYCHOWAŃSKI” SPÓŁKA Z O.O.                    02-517 Warszawa, ul. Rakowiecka 9/33

POT Sp. z o.o.02-657 Warszawa, ul. Wielicka 38/U6

MEDIKAR CARE Sp. z o .o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-738 Warszawa, ul. Sielecka 22

Magdalena Brajczewska Centrum Dermatologii „Dermedica”        02-518 Warszawa, ul. Kazimierzowska 70/12

IWONA HAWRYLUK 20-703 Warszawa, ul. Bukowińska 12/428

„PROJEKT SAMODZIELNI” Sp. z o.o.  02-626 Warszawa, Aleja Niepodległości 80

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Ursynów:

Jarosław Korba 02-867 Warszawa, ul. Kuropatwy 2 L

Alfred Pataj 02-829 Warszawa, ul. Menueta 30

LAS-MED REHABILITACJA s.c. M. Szczepańska, M. Markowska           02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 20

MEGA – LENS M.Czubak, W.Gałecki, W.Woźniak spółka jawna        02-783 Warszawa, ul. Wawrzyńca Surowieckiego 8/809

MR MED Zielińska, Kośmider,  Stępień s.c. 02-784 Warszawa, ul. Aleksandra Janowskiego 50

ALERGO-MED PORADNIA SPECJALISTYCZNA ROMANA BORKOWSKA     05-400 Warszawa, ul. Stanisława Kazury 2B/3

NZOZ LECZNICA ZABIEGOWO-KONSULTACYJNA „EURO-MED” GRAŻYNA BALCER 02-796 Warszawa, ul. Ksawerego Bronikowskiego 3

Przychodnia Ken Sp. z o.o.  02-722 Warszawa, al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 103/U4

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ZDROWA RODZINA” S.C.                               02-785 Warszawa, ul. Puszczyka 14

„EUROSTANDARD”SPÓŁKA Z O.O. 02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 35/ ADAM GOLIŃSKI 02-791 Warszawa, ul. Stryjeńskich 19/5

INSTYTUT PSYCHOSOMATYCZNY  Sp. z o.o.02-822 Warszawa, ul. Poleczki 40 A

Lecznica Ursynów Stokłosy – Zespół Lekarzy Specjalistów  Sp. z o.o.                        02-787 Warszawa, ul. Symfonii 2

Bogdan Biarda 02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 30/5

„GRUPA SYNAPSIS”  Sp. z o.o. 02-784 Warszawa, ul. Edwarda Dembowskiego 3/32

Magdalena Antonina Ickiewicz                        02-790 Warszawa, ul. Pachnąca 81 /18

„MICROMED”  Sp. z o.o.02-791 Warszawa, ul. Meander 22

KRYSTYNA KOŚNIK-KOWALCZUK                      02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 19/26

„MEDIKUS”  Sp. z o.o.02-784 Warszawa, ul. Edwarda Dembowskiego 2

„MEDOKIN” Spółka Cywilna Marianna Nikodem,Tomasz Nikodem         02-786 Warszawa, ul. Związku Walki Młodych 12

Dominika Budzińska 02-776 Warszawa, ul. Indiry Gandhi 11

Maciej Henryk Będkowski 02-787 Warszawa, ul. Beli Bartoka 8/95

„KOMES”    Sp. z o.o.02-797 Warszawa, al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/112 B

Areszt Śledczy w Warszawie Służewcu 02-699 Warszawa, ul. Kłobucka 5

Jarosław Kostyra 02-791 Warszawa, ul. Meander 22/użytk. 12

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „GOR-DENT” S.C.Anna i Bartłomiej Gordon 02-784 Warszawa, ul. Xawerego Dunikowskiego 9

WIESŁAWA TERESA PIĄTEK-JANICKA OŚRODEK PSYCHOTERAPII PSYCHODRAMY I SZKOLEŃ „OPIS” 02-795 Warszawa, ul. Stanisława Kazury 10/5

„MILLE MEDICA”  Sp. z o.o.02-792 Warszawa, ul. Franciszka Marii Lanciego 13/4 I 5

Centrum Terapii Dialog  Sp. z o.o.Spółka jawna 02-791 Warszawa, ul. Stryjeńskich 19/18U

Monika Balicka-Misterska”Medycyna Jarzębiny” 02-776 Warszawa,       ul. Indiry Gandhi 35/U-10

FENIKSMEDICA   Sp. z o.o.02-884 Warszawa, ul. Puławska 424

RES-TEAM RENATA STAWICKA-WYCHOWAŃSKA 02-784 Warszawa,       ul. Stanisława Herbsta 1

CENTRUM MEDYCZNE TWOJE DZIECKO  Sp. z o.o. 02-811 Warszawa, ul. Pustułeczki 30/U5

HT SYSTEMS Sp. z o.o. 02-793 Warszawa, ul. Belgradzka 5

Grupa Medyczna Vertimed Zakrzewscy Spółka jawna 02-796 Warszawa, ul. Ksawerego Bronikowskiego 55

Onkolmed- Lecznica Onkologiczna spółka cywilna 02-776 Warszawa,     ul. Nowoursynowska 139 L

Kamila Marta Wasiluk                     02-777 Warszawa, al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 88/102

„OMED” Grela, Kurek Spółka Jawna 02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 21

Maciej Ambroziak 02-777 Warszawa, al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 98/U18

Piotr Kwiatkowski 02-495 Warszawa, ul. Stanisława Wojciechowskiego 37/51

CENTRUM MEDYCZNE PUŁAWSKA Sp zo.o.SPÓŁKA KOMANDYTOWA 02-777 Warszawa, ul. Józefa Feliksa Ciszewskiego 15

Hanna Majewska 02-815 Warszawa, ul. Żołny 42

„Dermclinic” s.c. Iwona Marycz-Langner, Katarzyna Wąsowska 02-786 Warszawa, ul. Wąwozowa 32/U-2

Anita Karolina Kowalska 02-777 Warszawa, al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 85/27

Arnica Olszewski i Wspólnik Spółka Jawna                     02-796 Warszawa,              ul. Wąwozowa 22/89

Instytut Chirurgii Cybernetycznej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  02-830 Warszawa, ul. Samby 4

„TRIGON ORTHOPEDIA” DANIEL KOZYRA I WSPÓLNICY S.C.                02-776 Warszawa, ul. Dereniowa 2C/226

HAUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                                   02-776 Warszawa, ul. Dereniowa 9

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych                     02-801 Warszawa, ul. Puławska 403

AF Medica sp. z o.o. 02-892 Warszawa, ul. Kuropatwy 26A

CENTRUM MEDYCZNE DERMIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                  02-791 Warszawa, ul. Meander 10/19

HALINA MATUSIAK     02-722 WARSZAWA, AL. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 103/60

MAYA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-796 WARSZAWA, ul. Stefana Dembego 10/265

E-MAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-793 Warszawa, ul. Belgradzka 5

Dorota Łukaszuk  02-777 Warszawa, al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 96/166

MEDIC HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                        02-791 Warszawa, ul. Stryjeńskich 19/149

„WARSZAWSKIE CENTRUM MEDYCZNE” SPÓŁKA Z O.O.                   02-787 Warszawa, ul. Béli Bartóka 8/25

Michał Niewiński 02-797 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 13/40

Klinika MEDVIENA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 11

Carpe Diem Centrum Medycyny Estetycznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w likwidacji                    02-777 Warszawa, al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 98/U 17

BI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-797 Warszawa, al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 20A/5

RCMed Piotr Opadczuk 02-784 Warszawa, ul. Pasaż Ursynowski 1/52

Andrzej Jan Barwijuk                       02-884 Warszawa, ul. Puławska 488

AFMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-793 Warszawa, ul. Przy Bażantarni 13/40A

A.Jędrzejowska, M.Stopińska – Przychodnia Grabów spółka cywilna      02-829 Warszawa, ul. Samsonowska 1

Akademia Psyche Spółka z o.o. Spółka komandytowa                    02-784 Warszawa, inne Pasaż Ursynowski 7/U15

Magdalena Fudała-Janc: In Via Klinika Zdrowia Psychicznego Specjalistyczna Praktyka Lekarska, In Via Poradnia Specjalistyczna                        02-787 Warszawa, ul. Kabacki Dukt 2/105

 

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Wilanów:

„HEALTHCARE INTERNATIONAL” D.M. Ossowscy Spółka Jawna 02-951 Warszawa, ul. Chorągwi Pancernej 50

JTP-INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ     02-954 Warszawa, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A/U2

„RADIOLOGICA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 124

CITYMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 02-957 Warszawa,  ul. Sobieskiego 18

GENOMED Spółka Akcyjna  02-971 Warszawa, ul. Ponczowa 12

FUNDACJA „INSTYTUT PROFILAKTYKI ZAKAŻEŃ” 02-989 Warszawa,        ul. Zaściankowa 4D/5

JBM Grupa Medyczna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                               02-972 Warszawa, ul. Sarmacka 10C/B

Beata Klębowska-Ćwik 02-765 Warszawa, al. Aleja Wilanowska 9/U1 i 2

TMS Diagnostyka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością             02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 84

WIDE MED CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ      02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 135A

Gabinet Pediatryczny „Eskulapek”, Elżbieta Malinowska              02-972 Warszawa, Sarmacka 1B/21

Jacek Witold Woliński                   02-987 Warszawa, ul. Syta 104D

CENTRUM MEDYCZNE UNICARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-972 Warszawa, UL.PRYMASA AUGUSTA HLONDA 2/U8

ALLMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ         02-972 Warszawa, ul. Sarmacka 1/57

BIOQMED SPÓŁKA CYWILNA B. Zielnik-Jurkiewicz, D. Jurkiewicz                              02-972 Warszawa, ul. Adama Branickiego 18/U.F.2.2

Bożena Kociszewska-Najman 02-972 Warszawa, ul. Sarmacka 18/93

DEMI MED DĘBIŃSKI I MICHALCZYK PIOTR DĘBIŃSKI 02-972 Warszawa, ul. Sarmacka 17/118

MEDINTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ            02-972 Warszawa, al. Aleja Rzeczypospolitej 1

DF MEDICA POLSKA KATARZYNA PAWLIKOWSKA-POLESZAK I ALEKSANDRA NIEŚCIUSZKO-BUJNICKA SPÓŁKA JAWNA                    02-956 Warszawa, ul. Gubinowska 37

POLSKIE PRZYCHODNIE SPECJALISTYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-797 Warszawa, ul. Franciszka Klimczaka 17/4

„Symbolique spółka cywilna” 02-797 Warszawa, ul. Franciszka Klimczaka 1

K8/071

Lekarze Warszawa NZOZ

(D)

ul. Puławska 18

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Śródmieście:

FUNDACJA ‚PROMYK SŁOŃCA’    00-819 Warszawa, ul. Złota 61/100

„Instytut Zdrowia Człowieka” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-526 Warszawa, ul. Krucza 16/22

POLSKI CZERWONY KRZYŻ 00-561 Warszawa, ul. Mokotowska 14

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii 00-086 Warszawa, ul. Bielańska 9/16

Małgorzata Maria Ciok 00-040 Warszawa, ul. Warecka 8/77

LECZNICA MEDYCZNA „ŻYCIE” Spółka Cywilna Bogumiła Fryc-Gut, Maria Bizunowicz-Artecka            00-453 Warszawa, ul. Czerniakowska 161

Lecznica Lekarzy Specjalistów Spółka Cywilna Krzysztof Boczkowski, Małgorzata Sokorska                        00-545 Warszawa, ul. Marszałkowska 62 /3

KOSMETYCZNO-LEKARSKA SPÓŁDZIELNIA PRACY „IZIS”                     00-654 Warszawa, ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 21/16

POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH                     00-216 Warszawa, ul. Konwiktorska 9

„Terapia” Lecznica Lekarzy Specjalistów Spółka z o.o.                    00-023 Warszawa, Widok 10

USŁUGI OKULISTYCZNO – OPTYCZNE TERESA SZYMCZAK                   00-478 WARSZAWA, al. Aleje Ujazdowskie 20

Stowarzyszenie „MONAR” 00-151 Warszawa, ul. Nowolipki 9B

Jerzy Libich 00-409 Warszawa, Solec 61 b m 1 e

CENTRUM CHIRURGII PLASTYCZNEJ s.c. Maria Sowa-Molska, Marek Molski 00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92

CENTRUM MEDYCZNE BONIFRATRÓW spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                         00-215 Warszawa, ul. Sapieżyńska 3

„DRAG – MED” sp. z o.o. 00-446 Warszawa, ul. Fabryczna 16/22

WARSZAWSKIE KOŁO POLSKIEGO STOWARZYSZENIA NA RZECZ OSÓB Z UPOŚLEDZENIEM UMYSŁOWYM                        00-139 Warszawa, ul. Elektoralna 12/14

Hanna Wielgosz-Lesińska 00-033 Warszawa, ul. Wojciecha Górskiego 6/04A

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „SOL-MED” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                    00-391 Warszawa, al. Aleja 3 Maja 2/35

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rodzinna „Mokotowska” Sp. z o.o.  00-641 Warszawa, ul. Mokotowska 6 A

„HIT MEDICA” Sp. zo.o. 00-572 Warszawa, ul. Marszałkowska 28

Polski Komitet Pomocy Społecznej 00-490 Warszawa, ul. Wiejska 18/20

Piotr Kijok                       01-032 Warszawa, ul. Mordechaja Anielewicza 18 m 91

PORADNIA „PUCHATEK” Sp. z o.o. 00-549 Warszawa, ul. Piękna 21

„MARIAŃSKA” Sp.z o.o. 00-123 Warszawa, ul. Mariańska 1

Spółka Cywilna „Malejczyk i Córka”  00-391 Warszawa, al. Aleja 3 Maja 2 lok 34

Fundacja „Centrum Rozwoju Medycyny” 00-580 Warszawa, al. Jana Chrystiana Szucha 3/2

„MEDINA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-270 Warszawa, ul. Krzywe Koło 8/10

EPI CENTRUM LASER CLINIC Sp. z o.o. 00-392 Warszawa, ul. św. Franciszka Salezego 6/1

Izabela Tilszer 00-203 Warszawa, ul. Bonifraterska 3-11/48

Bellevue Polska Sp. z o.o.00-029 Warszawa, ul. Nowy Świat 19/18/19

„FRANCUSKO-POLSKIE CENTRUM ALERGOLOGII”SPÓŁKA Z O.O. 00-013 Warszawa, ul. Jasna 10

Emanuela Stępień     00-175 Warszawa, al. Aleja Jana Pawła II 80 /B7

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI  00-325 Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 6

Wojciech Lesiński      00-446 Warszawa, ul. Fabryczna 16/22

GADMED Sp. z o.o.00-052 Warszawa, ul. Świętokrzyska 18

„OBER CLINIC” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-613 Warszawa, ul. Tytusa Chałubińskiego 8

Stowarzyszenie „ELEUTERIA” 00-154 Warszawa, ul. Dzielna 7

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „MED-CENTRUM” Spółka Cywilna 00-310 Warszawa, ul. Bednarska 8

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „COR-MED” Sp. z o.o.00-020 Warszawa, ul. Chmielna 14

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „KARMELICKA” Sp. z o.o. 00-181 Warszawa, ul. Karmelicka 26

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ZARZĄD MAZOWIECKIEGO ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO 00-056 Warszawa, ul. Kredytowa 1A/13

STARÓWKA Sp. z o.o.                       00-159 Warszawa, ul. Andersa 37

Specjalistyczna Praktyka Lekarska DEA-MED Maria Zegadło-Mylik                        00-367 Warszawa, ul. Mikołaja Kopernika 6/31

Eliza Maria Rutkowska 00-641 Warszawa, ul. Mokotowska CARITAS ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ                        00-322 Warszawa,

ul. Krakowskie Przedmieście 62

RKK-MED Centrum Medyczne Krzysztof Kucharski 00-688 Warszawa,    ul. Emilii Plater 25/4

Fundacja Pomocy na Rzecz Żołnierzy Armii Krajowej im. Gen. Brygady Leopolda Okulickiego ps. „NIEDŹWIADEK” 00-123 Warszawa, ul. Mariańska 1

Oticon Polska Sp. z o.o. 00-499 Warszawa, pl. Plac Trzech Krzyży 4 „MEDSERVICE” s.c. Grażyna Łysakowska-Gęsicka, Zuzanna Gęsicka, Bartosz Gęsicki 00-052 Warszawa, ul. Świętokrzyska 18

TIM Usługi Medyczne Teresa Jagodzińska, Maciej Koniński  00-241 Warszawa, ul. Długa 44/50

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów im. Prof. Witolda Zawadowskiego 00-655 Warszawa, ul. Ludwika Waryńskiego 9

PRZYCHODNIA LEKARSKA SŁUŻBY ZAGRANICZNEJ 00-580 Warszawa,     al. Aleja Jana Chrystiana Szucha 23

SPÓŁKA LEKARSKA sp. z o.o. 00-132 Warszawa, ul. Grzybowska 16/22

„ANGLO – AMERICAN CORPORATION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-172 Warszawa, ul. Dzika 19/23

LECZNICA DLA CIEBIE S.C. 00-590 Warszawa, ul. Marszałkowska 18/3

Powiślańska Fundacja Społeczna                    00-542 Warszawa, ul. Mokotowska 55

POLSKA FUNDACJA EUROPEJSKIEJ SZKOŁY ONKOLOGII                    00-116 Warszawa, ul. Świętokrzyska 30/143

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi Prowincja Niepokalanej – Warszawska 00-681 Warszawa, ul. Hoża 53

Instytut Jaskry Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                  00-415 Warszawa, ul. Okrąg 1 A

CENTRUM CBT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                              00-590 Warszawa, ul. Marszałkowska 8/11

EWA SZULC 00-131 Warszawa, ul. Grzybowska 2/27

ALFA-LEK Lecznica Profesorsko-Ordynatorska, Małgorzata Jabłońska-Nowak, Spółka Jawna                      00-363 Warszawa, ul. Nowy Świat 58a

Lasermed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-682 Warszawa, ul. Hoża 58/60

CENTRALNY OŚRODEK SPORTU  00-449 Warszawa, ul. Łazienkowska 6a

POLSKA ORGANIZACJA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 00-031 Warszawa, ul. Szpitalna 6/18-19

FUNDACJA WSPIERANIA ROZWOJU KLINIKI PSYCHIATRYCZNEJ AKADEMII MEDYCZNEJ 00-665 Warszawa, ul. Nowowiejska 27

Polski Bank Komórek Macierzystych Spółka Akcyjna 00-867 Warszawa, al. Aleja Jana Pawła II 29

BABKA MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-195 Warszawa, ul. Zygmunta Słomińskiego 19/517

„LINEA CORPORIS CHIRURGIA PLASTYCZNA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-235 Warszawa, ul. Nowiniarska 1

„Pro-Zdrowie” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-403 Warszawa, ul. Solec 28

„SEP-MED” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-521 Warszawa, ul. Hoża 19

MEGA-LENS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-632 Warszawa, al. Aleja Armii Ludowej 17

Fundacja Na Rzecz Chorych Z Chorobami Krwi 00-585 Warszawa,           ul. Bagatela 14

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY KRYSTIAN MĘŻYK 00-331 Warszawa,            ul. Sewerynów 4/21

Skin Clinic Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-193 Warszawa, ul. Stawki 4b/3

„ETOS” Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                    00-209 Warszawa, ul. Muranowska 1

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW „SERCE” S.C. DĄBROWSKA BEATA, DĄBROWSKI RAFAŁ 00-415 Warszawa, ul. Okrąg 3A

EB GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ             00-632 Warszawa, al. Aleja Armii Ludowej 13

KLINIKA PSYCHOSOMATYCZNA SOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-526 Warszawa,    ul. Krucza 16/22

PROGENIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ            00-679 Warszawa, ul. Wilcza 50/52

KLINIKI NEURORADIOCHIRURGII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-033 Warszawa, ul. Wojciecha Górskiego 6/92

SOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa     00-526 Warszawa, ul. Krucza 16 lok. 22

PROPSYCHE AGNIESZKA I BARTŁOMIEJ ZIOŁKOWSCY SPÓŁKA JAWNA    00-164 Warszawa, ul. Pawia 4/2

METAMORFOSIS PRAKTYKA LEKARSKA ARTUR BROMA SPÓŁKA JAWNA 00-070 Warszawa, ul. Kozia 9/16

NET MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-545 Warszawa, ul. Marszałkowska 68/70/48

DOM MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-305 Warszawa, al. Aleje Jerozolimskie 134

ARGUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-430 Warszawa, ul. Cecylii Śniegockiej 8/103

CENTERMED WARSZAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-630 Warszawa, ul. Ludwika Waryńskiego 10 A

MEDICA 2000 S.C. 00-375 Warszawa, ul. Smolna 34/14

Laboratorium Specjalistyczne „Nadzieja-Lab” s.c. Grzegorz Tomaszewski, Jerzy Tomaszewski, Anna Perzyńska 00-544 Warszawa, ul. Wilcza 28 lok. 3

CURIE-TELERADIOLOGY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                              00-199 Warszawa, Pokorna 2/lok. 1539

ZESPÓŁ PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNYCH „PRIMA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 02-018 Warszawa, ul. Nowogrodzka 84/86

Klinika Psychosomatyczna 2 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-526 Warszawa, ul. Krucza 16/22

Soldent spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa 00-112 Warszawa, ul. Bagno 2 /lok. 7

FIMEDICA Sp. z o.o. 00-695 Warszawa, ul. Nowogrodzka 51

MOCONTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ             00-543 WARSZAWA, ul. Mokotowska 46 A/21

Luxury Medical Care Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością-Sp. K.  00-195 Warszawa, ul. Zygmunta Słomińskiego 17/47

„OPTIMUM” M. Krajewska, J. Wasyluk – Lekarze Okuliści Spółka Partnerska  00-501 Warszawa, ul. Bracka 11/13

R Clinic Emil Chmielewski 00-342 Warszawa, ul. Topiel 12

NOWY PROF-MED s.c.  00-132 Warszawa, ul. Grzybowska 9/II

AKADEMIA RZEŹBIENIA TWARZY KATARZYNA MARUSZA 00-132 WARSZAWA, ul. Grzybowska 5

APPLIED MEDICAL SCIENCES SPÓŁKA AKCYJNA 00-030 Warszawa,  Plac Powstańców Warszawy 2

Sthetic sp. z o.o.00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 15A/2B

Beauty sp.zo.o 00-199 Warszawa, ul. Pokorna 2/U9

NOBLE MEDICINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA  00-112 Warszawa, ul. Bagno 2/D

POEL-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-180 Warszawa, ul. Miła 6

VERITAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-238 Warszawa, ul. Długa 27

CENTRUM MEDYCZNE REDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-446 Warszawa, ul. Fabryczna 16/22

CELLMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-382 Warszawa, ul. Solec 81 B/73 A

LIFEMEDIC Sp. z o.o.                        00-019 Warszawa, ul. Złota 7/18

CENTRUM TERAPII MICHAŁ LEW-STAROWICZ 02-002 Warszawa,             ul. Nowogrodzka 62c/42

REMEDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31

FUNDACJA S.O.S. OBRONY POCZĘTEGO ŻYCIA 00-150 Warszawa, ul. Nowolipie 9/11/75

BARIAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-508 Warszawa, al. Aleje Jerozolimskie 11/19

CLINICAL BEST SOLUTIONS FIUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA 02-912 Warszawa, ul. Świętokrzyska 30/41

CENTRUM VIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-193 Warszawa, ul. Stawki 4b/U4

RAPIDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-116 Warszawa, ul. Świętokrzyska 30/63

ACCESS MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-803 Warszawa, al. Aleje Jerozolimskie 56 C/-

MLV 63 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-124 Warszawa, rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1/XXI P.

Monika Borakowska-Siennicka 00-137 Warszawa, ul. Elektoralna 11/22

CENTRUM ZDROWIA WARSZAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-537 Warszawa, ul. Krucza 6/14

PRAKTYKA LEKARSKA SYLWIA MIŚTA 00-144 Warszawa, al. Aleja „Solidarności” 95/99

ULTRAMEDICOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                        00-682 Warszawa, ul. Hoża 86/410

Fizjoklinika s.c. Maciej Brożyński, Arkadiusz Sosnowski                 02-002 Warszawa, ul. Nowogrodzka 62c

GABCLINIC.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                        00-490 Warszawa, ul. Wiejska 15/16

FERTINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA          00-172 Warszawa, ul. Dzika 15/C/U/4

CENTRUM REHABILITACJI SPORTOWEJ 00-100 Warszawa,                        ul. Przechodnia 2

CARDIOTEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                              00-353 Warszawa, ul. Cicha 5/1

PHARAMIS S.R.O. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA ODDZIAŁ W POLSCE  00-613 Warszawa, ul. Tytusa Chałubińskiego 8

PROLIFE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ     00-215 Warszawa, ul. Sapieżyńska 10

Farmatek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-844 Warszawa, ul. Grzybowska 87

CPP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ                    00-175 Warszawa, al. Aleja Jana Pawła II 80/129

Bartosz Mulawa 00-195 Warszawa, ul. Zygmunta Słomińskiego 7/7

ESKULAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ORGANIZACJI SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-545 Warszawa,                      ul. Marszałkowska 68/70/48

FABRYKA ZDROWIA ERNEST WIŚNIEWSKI 00-116 Warszawa,                    ul. Świętokrzyska 30/97

Provita Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  00-585 Warszawa, ul. Bagatela 10/28

CASTINNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-613 Warszawa, ul. Tytusa Chałubińskiego 8

„HAVRO” Spółka z o.o. Spółka Komandytowa 00-695 Warszawa,              ul. Nowogrodzka 50/515

Jerzy Jesionowski 00-159 Warszawa, ul. gen. Władysława Andersa 27A/27

MedTec Pol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 00-105 Warszawa, ul. Twarda 18

K8/199 Lekarze Warszawa NZOZ (E) ul.  Puławska 18 Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Mokotów
Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Ursynów
Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Wilanów
K8/200 Lekarze Warszawa NZOZ (F) ul.  Puławska 18 Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Śródmieście
K8/072 Rejon  Złotego Wieku( K) ul.  Puławska 18 Lekarze nie wykonujący zawodu (emeryci, renciści) – nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa
Dom Lekarza Seniora ul. Wołoska 139 – lekarze emeryci i renciści
K8/073 Rejon  Złotego Wieku( A)

ul. Puławska 18

 

 

Lekarze nie wykonujący zawodu (emeryci, renciści) – nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa

 

K8/074 Rejon  Złotego Wieku (B)

ul. Puławska 18

 

 

Lekarze nie wykonujący zawodu (emeryci, renciści) – nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa

 

K8/075 Rejon  Złotego Wieku (C)

ul. Puławska 18

 

Lekarze nie wykonujący zawodu (emeryci, renciści)  – nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa

 

K8/076 Rejon  Złotego Wieku (D)

ul. Puławska 18

 

Lekarze nie wykonujący zawodu (emeryci, renciści) – nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa

 

K8/077 Rejon Złotego Wieku (E) ul. Puławska 18

Lekarze nie wykonujacy zawodu (emeryci, renciści) – nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa

 

K8/078 Rejon Złotego Wieku (F) ul. Puławska 18 Lekarze nie wykonujacy zawodu (emeryci, renciści) – nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa
K8/079 Rejon Złotego Wieku (G) ul. Puławska 18 Lekarze nie wykonujacy zawodu (emeryci, renciści) – nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa
K8/080 Rejon Złotego Wieku (H) ul. Puławska 18 Lekarze nie wykonujacy zawodu (emeryci, renciści) – nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa
K8/081 Rejon  Złotego Wieku (I) ul. Puławska 18 Lekarze nie wykonujący zawodu (emeryci, renciści) – nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa
K8/189 Rejon  Złotego Wieku (J) ul. Puławska 18 Lekarze nie wykonujący zawodu (emeryci, renciści) – nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa
K8/082 Warszawa – Praktyki Lekarskie (A) ul. Długa 29 Lekarze prowadzący praktyki lekarskie – Warszawa
K8/083 Warszawa – Praktyki Lekarskie (B) ul. Puławska 18 Lekarze prowadzący praktyki lekarskie – Warszawa
K8/084 Warszawa – Praktyki Lekarskie (C) ul. Puławska 18 Lekarze prowadzący praktyki lekarskie – Warszawa
K8/085 Warszawa – Praktyki Lekarskie (D) ul. Puławska 18 Lekarze prowadzący praktyki lekarskie – Warszawa
K8/086 Warszawa – Praktyki Lekarskie (E) ul. Puławska 18 Lekarze prowadzący praktyki lekarskie – Warszawa
K8/087 Warszawa – Praktyki Lekarskie (F) ul. Puławska 18 Lekarze prowadzący praktyki lekarskie – Warszawa
K8/088 Warszawa – Praktyki Lekarskie (G) ul. Puławska 18 Lekarze prowadzący praktyki lekarskie – Warszawa
K8/089 Warszawa – Praktyki Lekarskie (H) ul. Puławska 18 Lekarze prowadzący praktyki lekarskie – Warszawa
K8/090 Warszawa – Praktyki Lekarskie (I) ul. Puławska 18 Lekarze prowadzący praktyki lekarskie – Warszawa
K8/143 Lekarze –OIL Puławska (A) ul. Puławska 18

Lekarze  nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa

 

K8/144 Lekarze –OIL Puławska (B) ul. Puławska 18

Lekarze  nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa

 

K8/145 Lekarze – OIL Puławska (C) ul. Puławska 18 Lekarze nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa
K8/146 Lekarze – OIL Puławska (D) ul. Puławska 18 Lekarze nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa
K8/147 Lekarze – OIL Puławska (E) ul. Puławska 18 Lekarze nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa
K8/148 Lekarze – OIL Puławska (F) ul. Puławska 18 Lekarze nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa
K8/149 Lekarze – OIL Puławska (G) ul. Puławska 18 Lekarze nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa
K8/203 Lekarze – OIL Puławska (H) ul. Puławska 18 Lekarze nie umieszczeni na innych listach wyborczych – Warszawa
  REGION WARSZAWSKI
K8/091 Powiat Warszawski Zachodni

Błonie

ul. Piłsudskiego 2/4

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat warszawski zachodni:

Samodzielny Gminny ZPZOZdrowotnej w Błoniu ul. Piłsudskiego 2/4

Gminny SPZLO w Ożarowie Mazowieckim ul. Konopnickiej 8

SPZOZ Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Błonie ul. Lesznowska 20A

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej:

śBeata Danuta Skrętowska 05-092 Łomianki, ul. Warszawska 31

NEW MED LECZNICA SPECJALISTYCZNA TOMASZ ZAJĄC                   05-080 Izabelin , ul. 3 Maja 50

Stanisław Motyczyński 05-870 Błonie, ul. Piłsudskiego 2/4 Tomasz Nowak 05-850 Ożarów Mazowiecki, Kaputy, ul. Umiastowska 50A

Izabela Zawada-Drynkowska 05-083 Zaborów, Feliksów, ul. Słoneczna 145

CENTRUM MEDYCZNE „BIAŁOŁĘKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-850 Szeligi, ul. Cyprysowa 4

WSI WARSZAWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-080 Izabelin, Mościska, ul. 3 Maja 101/103

NZOZ „3. M.B.” s.c. Joanna Białas, Marta Bobrowska                       05-080 Izabelin, ul. Józefa Chłopickiego 43

Klinika w Klaudynie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 05-080 Klaudyn, ul. Karola Kurpińskiego 15

WA Zdrowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                 05-080 Izabelin, ul. 3 Maja 47

„METRUM CRYOFLEX” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 05-082 Blizne Łaszczyńskiego, ul. Zielna 2

ROYALMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 05-092 Łomianki, ul. Wiślana 36

Urologia Centrum Sp. z o.o. 05-080 Izabelin , ul. Słoneczna 3

FORMMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 05-082 Babice Nowe, ul. Warszawska 197 D

Wanda Janina Ekielska 05-092 Łomianki, ul. Polna 28A

„Mazovia Medical plus” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                         05-870 Błonie, ul. Spacerowa 29

CENTRUM MEDYCZNE CREDOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-870 BŁONIE, ul. Traugutta 14

BRASTER SPÓŁKA AKCYJNA 05-850 Szeligi, Ożarów Mazowiecki, ul. Cichy Ogród 7

„FARMAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA” 05-080 Klaudyn, ul. gen. Władysława Sikorskiego 120

KLINIKA SANOBELLO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-080 Izabelin C, ul. Mariana Langiewicza 2

TWOJE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-092 Łomianki, ul. Warszawska 55/3

UROLOGIA CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 05-080 Izabelin C, ul. Słoneczna 3

WIOLETTA ZAGÓRSKA – PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA;

CENTRUM MEDYCZNE STARTMED 05-092 Łomianki, ul. Partyzantów 23

ARKOMED ARTUR KOPEĆ  05-080 Laski, ul. Południowa 13A

K8/092 Powiat Warszawski Zachodni – Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny

ul. Konopnickiej 65

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym ul. Konopnickiej 65

Szpital Zakaźny – ul. Sienna 60

SPZOZ w Izabelinie ul. Tetmajera 3 A; 05-080 Izabelin

NZOZ Lecznica Chorób Kobiecych i Położnictwa Ewy Szulc ul. Tetmajera 3A Izabelin

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Internistyczno-Pediatryczna JUNIPERUS ul. Kościuszki 41 Izabelin

NZOZ „3.M.B.” s.c. J.W.Białas Lab. Analiz Lekarskich ul. Chłopickiego 43  Izabelin

Zakład Leczniczo-Rehabilitacyjny Zakład Niewidomych Laski ul. Brzozowa 75; 05-080 Izabelin

Praktyki lekarskie pediatryczne z pow. warszawskiego zach.

K8/093 Powiat Warszawski Zachodni – Praktyki Lekarskie (A)

Warszawa

ul. Puławska 18

Praktyki lekarskie

Lekarze nie wykonujący zawodu z pow. warszawskiego zach.

K8/094 Powiat Warszawski Zachodni – Praktyki Lekarskie (B)

Warszawa

ul. Puławska 18

Praktyki lekarskie

Lekarze nie wykonujący zawodu z pow. warszawskiego zach.

K8/095 Otwock (A) ul. Batorego 44

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Otwocku

05-400 Otwock, ul. Bolesława Prusa 1/3

POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-400 Otwock, ul. Stefana Batorego 44

Narodowe Centrum Badań Jądrowych

05-400 Otwock, ul. Andrzeja Sołtana 7

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Otwocku

05-400 Otwock, Kilińskiego 1

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat otwocki:

ZAKŁAD PIELĘGNACYJNO-OPIEKUŃCZO-REHABILITACYJNY „MARIA” MARIA KAŁUŻA

05-077 Zakręt, ul. Piękna 6

„PRIMO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-402 Otwock, ul. Grunwaldzka 13

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej „CENTRUM” s.c. Dorota Mielczarz-Waluś, Karolina Wach

05-400 Otwock, ul. Michała Andriollego 36

KAJA24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-400 Otwock, ul. Ludwika Zamenhofa 22B/74

Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej

05-400 Otwock, ul. Stefana Żeromskiego 6

„FUNDACJA DOMOWE HOSPICJUM DZIECIĘCE PROMYCZEK”

05-400 Otwock, ul. Karczewska 48

FAM MEDICA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-400 Otwock, ul. dr. Józefa Geislera 3A

SPECER Spółka z o.o.

05-400 Otwock, ul. Kołłątaja 4

Empatika Centrum Terapii s. c.

05-400 Otwock, ul. Hugona Kołłątaja 4

K8/096 Otwock (B) ul.Narutowicza 80

Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy

05-400 Otwock, ul. Narutowicza 80

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat otwocki:

TM-MED s.c. wspólnicy: Jakub Roman Kwiecień, Bożena Joanna Sokalska

05-400 Otwock, ul. Stanisława Wyspiańskiego 3

„Stommed” Spółka Cywilna, Nocoń-Minakowska Anna, Minakowski Juliusz, Minakowski Mariusz

05-400 Otwock, ul. Sportowa 3

„ALL-MEDI” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-400 Otwock, ul. Warszawska 11/13

LABORATORIUM ANALIZ LEKARSKICH MARII ZIEMSKIEJ

05-400 Otwock, ul. Hugona Kołłątaja 1

K8/097 Otwock (C) ul. Konarskiego 13

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM.PROF.ADAMA GRUCY CENTRUM MEDYCZNEGO KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO

05-400 Otwock, ul. ks. Stanisława Konarskiego 13

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego w Karczewie

05-480 Karczew, ul. Otwocka 28

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Miejska w Józefowie

05-420 Józefów, ul. Skłodowskiej 5/7

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Celestynowie

05-430 Celestynów, ul. Regucka 5

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

05-340 Kołbiel, ul. Szkolna 3

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sobieniach Jeziorach

08-443 Sobienie-Jeziory, ul. Tysiąclecia 2

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej

ZESPOŁOWA PRAKTYKA LEKARZY RODZINNYCH W WIĄZOWNIE E. DREWNIAK W. PIECHOWICZ SPÓŁKA JAWNA

05-462 Wiązowna, ul. Lubelska 36

Ośrodek Readaptacyjno-Rehabilitacyjny

Katarzyna Krajewska

05-410 Józefów , ul. Sienkiewicza 7

05-480 Karczew, ul. Anielin 2

Ambulatorium – Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojskowego Ośrodka Farmacji i Techniki Medycznej

05-430 Celestynów, Wojska Polskiego

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Przychodnia Rodzinna” w Osiecku Jolanta Jaroń Mikołajczuk

08-445 Osieck, ul. Króla Zygmunta Augusta 31

CHIRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-410 Józefów, ul. 11 Listopada 7

Centrum Kardiologii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-410 Józefów, ul. Nadwiślańska 37

Kriocentrum Spółka Cywilna

05-420 Józefów, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 103

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z.o.o

05-462 Zagórze

„Centrum Medyczne Józefów” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-410 Józefów, ul. Armii Krajowej 5

Modus Michał Modras

05-340 Kołbiel, Gadka, ul. Strażacka 74

NZOZ Centrum Medyczne Michalin Spółka Cywilna, Natalia Chojnowska, Joanne Chojnowska-Gorczyca

05-410 Józefów, ul. Generała Sikorskiego 69DA

FLEBONET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-420 Józefów, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 103

SENIOR MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

05-462 Wiązowna, ul. Chabrowa 10

KATARZYNA ZABOROWSKA

05-462 Duchnów, ul. Wspólna 43 C

Lekarze nie wykonujący zawodu z powiatu otwockiego

K8/098 Legionowo

ul. Sowińskiego 4

 

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat legionowski:

Centrum Medyczne Nieporęt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 05-126 Nieporęt, ul. Podleśna 4

SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W JABŁONNIE 05-110 Jabłonna, ul. Parkowa 21

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wieliszewie 05-135 Wieliszew, ul. Modlińska 1

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Serocku 05-140 Serock, ul. Antoniego i Apoloniusza Kędzierskich 2

WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA – SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LEGIONOWIE 05-119 Legionowo, ul. Zegrzyńska 8

Mazowiecki Szpital Onkologiczny, ul. Kościelna 61, 05-135 Wieliszew

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat legionowski:

Halina Bożena Smolińska 05-120 Legionowo, ul. Jana Kozietulskiego 9

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ‚SANITAS’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-119 Michałów-Reginów, ul. Akacjowa 2

MEDICAMONITOR S.C.Teresa Pankowska i Córka 05-120 Legionowo, ul. Bolesława Chrobrego 11

Jerzy Petz                        05-120 LEGIONOWO, UL. MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 20

LEGIO-MED P.KOMAR, J.KOMOROWSKI, M.WINIARSKA-SANDULOWICZ, G.ŁAGOCKA-DZIADECKA SPÓŁKA JAWNA 05-120 Legionowo, ul. Husarska 14

Joanna Berlińska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ber-Med Wieliszew                        05-135 Wieliszew, ul. Niepodległości 85

NZOZ MEDICA PERFECT ZANIEWSKA-ĆWIKLINSKA SPÓŁKA JAWNA                        05-120 Legionowo, ul. Zwycięstwa 2

Zdrowie – Legionowo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 05-120 Legionowo, ul. gen. Józefa Sowińskiego 15 A

CENTRUM MEDYCYNY RODZINNEJ „AGMA” S.C. 05-123 Chotomów, ul. Gwiaździsta 4

PAMAR spółka cywilna 05-123 Chotomów, ul. Partyzantów 1 a

Edyta Klimek 05-131 Zegrze, ul. płk. Kazimierza Drewnowskiego 2 /33

4MK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 05-120 Legionowo, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 31/313

Zespół Opieki Zdrowotnej „Legionowo” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 05-120 Legionowo, ul. gen. Józefa Sowińskiego 4

„PULS V.PERZYNA I WSPÓLNICY” SPÓŁKA JAWNA 05-119 Legionowo, ul. Zegrzyńska 27

Praktyka Lekarska im. prof. Tadeusza Gałamona w Nieporęcie lek. med. K. Kidała, S. Olczyk. s.c. 05-126 Nieporęt, ul. Dworcowa 8b.

Złota Jesień Kiełczewski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                        05-119 Legionowo- Łajski, ul. Nowodworska 99

„ESKULAP” Sławomir Konstantynowicz 05-120 Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 4

EL-MED MARCINKOWSCY SPÓŁKA JAWNA 05-120 Legionowo, ul. Bolesława Chrobrego 62

ZAKŁAD PIELĘGNACYJNO-OPIEKUŃCZY „WIGORr” SPÓŁKA CYWILNA 05-120 Legionowo, ul. Jana Kozietulskiego 9

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 4809 (26 Wojskowy Oddział Gospodarczy) 05-131 ZEGRZE, UL. JUZISTEK 2

Danuta Kolońska 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66

DP MED PATRYCJA CHORĄŻEWICZ, DARIUSZ CHORĄŻEWICZ SPÓŁKA JAWNA 05-110 Jabłonna, ul. Modlińska 49

Centrum Rozliczeń z NFZ MED-BIURO Spółka Cywilna 05-120 Legionowo, ul. Słowackiego 37/86

Praktyka Lekarska Aleksandra Błazik 05-110 Jabłonna, ul. Listopadowa 31c

Allogenus Ortopedia Miniinwazyjna Jerzy Jasielski, Piotr Krawczyk spółka cywilna 05-120 Legionowo, ul. Wilanowska 1

„MEDYCZNE CENTRUM ZABIEGOWO REHABILITACYJNE” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-123 CHOTOMÓW, UL. OJCA AUGUSTYNA KORDECKIEGO 41

SPIDERMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-140 Serock, ul. Pułtuska 53D

PRAKTYKA ENDOKRYNOLOGICZNA Cezary Jankowski 05-119 Wola Aleksandra, ul. Wolska 122 C

Piotr Wyszomirski 05-120 Legionowo, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 31/313

ULTRA MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-120 Legionowo, ul. Henryka Sienkiewicza 10/102

Praktyki Lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat legionowski

K8/099

Wołomin SZPZOZ

(A)

ul. Gdyńska 1

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat wołomiński:

SZPITAL POWIATOWY W WOŁOMINIE-SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ

05-200 Wołomin, ul. Gdyńska 1/3

CENTRUM MEDYCZNE IM. BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 R. W RADZYMINIE – SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ

05-250 Radzymin, ul. Konstytucji 3 Maja 17

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Miejski Ośrodek Zdrowia w Zielonce

05-220 Zielonka, ul. Adama Mickiewicza 18

MAZOWIECKIE CENTRUM PSYCHIATRII „DREWNICA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-091 Ząbki, ul. Józefa Rychlińskiego 1

MIEJSKI SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOBYŁCE

05-230 Kobyłka, ul. gen. Franciszka Żymirskiego 2

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miejska Przychodnia Zdrowia w Ząbkach

05-091 Ząbki, ul. Orla 1

Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Wołominie

05-200 Wołomin, ul. Wileńska 74

MIEJSKI SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ NR 1

05-200 Wołomin, ul. Prądzyńskiego 11

 

K8/100

Wołomin NZOZ

(B)

ul. Gdyńska 1

Niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej – powiat wołomiński

Centrum Medyczne „Poprzeczna” Spółka Cywilna Wanda Wawer, Zbigniew Wawer

05-230 KOBYŁKA, ul. Poprzeczna 18

Ewa Wojtkowska

05-220 Zielonka, ul. Piłkarska 13

„ESCULAP” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-270 Marki, ul. Fabryczna 1

POGOTOWIE RATUNKOWE MEDICAL-TRANS ANTONIAK SPÓŁKA JAWNA

05-230 Kobyłka, ul. Królewska 3

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BIOS” S.C.

05-240 Tłuszcz, ul. Powstańców 27

CENTRUM MULTI-MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-220 Zielonka, ul. Józefa Poniatowskiego 97

DOM OPIEKI „AFIRMACJA ŻYCIA” URSZULA JAWORSKA

05-250 Radzymin, ul. Elizy Orzeszkowej 3

„MARVIT” SPÓŁKA CYWILNA MARYLA WASZCZUK, ANDRZEJ WASZCZUK

05-230 Kobyłka, ul. Bartosza Głowackiego 4

AMOLAR” s.c.

05-220 Zielonka, ul. Kolejowa 20

„RAZEM” Spółka Cywilna Marek Domański, Mirosława Domańska Magdalena Domańska Rybner

05-281 Urle, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 3

„BETA-MED” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-091 Ząbki, ul. ks. Ignacego Skorupki 71

„Marecki Ośrodek Zdrowia” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-270 Marki, ul. Sportowa 3

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ANNA-LAB PRACOWNIA ANALIZ LEKARSKICH ANNA CZARNECKA-LEŚ

05-220 Zielonka, ul. Kolejowa 18

Opto-Med S.C. DOROTA KARCZMARCZYK, KRZYSZTOF GRABOWSKI

05-091 Ząbki, ul. Orla 6/77

VITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-091 Ząbki, ul. Słowicza 10

CENTRUM MEDYCZNE PRO-MED PIOTR PISKORZ

05-230 Kobyłka, ul. ks. Marcina Załuskiego 86

INTER-MEDIX JACEK MOLICKI

05-220 Zielonka, ul. Brzozowa 12

„AMIMED” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-200 Wołomin, ul. Sikorskiego 29

Kompleksowa Rehabilitacja Lecznicza S.C. Jan Friemann, Jan Myszk

05-200 Wołomin, ul. Wileńska 51

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAK-MED Spółka Cywilna Małgorzata Kozłowska, Zbigniew Kozłowski

05-200 Wołomin, ul. Gdyńska 61

BENESSA S.C. Joanna Wójcik i Władysław Wójcik

05-220 Zielonka, ul. Dziennikarska 4

OŚRODEK PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ-SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WOŁOMINIE

05-200 Wołomin, ul. Powstańców 12

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Reha-medica s.c.

05-200 Duczki, ul. Willowa 26a

Vimamed Kotlarski i Bakuła spółka jawna

05-270 Marki, ul. Słoneczna 5B/31

NZOZ Na Powstańców Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-091 Ząbki, ul. Powstańców 70 A

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Miła Aklicja Romejko Wołomin, ul. Miła 14A

„KLINIKA MEDYCZNA NA REYMONTA ELŻBIETA GŁÓWKA SPÓŁKA JAWNA”

05-250 Radzymin, ul. Władysława Reymonta 12/125

MICHAŁ KUNDZIOŁKA, PRZYCHODNIA „SALUS” MICHAŁ KUNDZIOŁKA

05-205 Ostrówek, ul. Koczorowskiej 2

CENTRUM MEDYCZNE LECZY-MED Małgorzata Łęczycka

05-091 Ząbki, ul. Miła 21

GALERIA OPTYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-205 Klembów, ul. Słoneczna 21

Centrum Medyczne Marki Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-270 Marki, ul. Kasztanowa 8

ALGRAMED Aldona Kosecka

05-250 Radzymin, Al. Jana Pawła 49B 19

CENTRUM MEDYCZNE FUNDAMENTI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-091 Ząbki, ul. ks. Ignacego Skorupki 37A

CENTRUM MEDYCZNE PANORAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

02-250 Radzymin, ul. Stary Rynek 2

BELLESA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-230 Kobyłka, ul. Napoleona 20/-

GRUPA SPEKTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-200 Wołomin, al. Aleja Armii Krajowej 16A

Przemysław Stefański

05-250 Cegielnia, ul. gen. Władysława Sikorskiego 106

Katarzyna Viktoria Jachimowska

05-200 Wołomin, ul. Lipińska 99

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat wołomiński

K8/101 Nowy Dwór  Mazowiecki ul. Miodowa 2

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat nowodworski:

NOWODWORSKIE CENTRUM MEDYCZNE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Miodowa 2

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Pomiechówku

05-180 Pomiechówek, ul. Słoneczna 51

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W NASIELSKU

05-190 Nasielsk, ul. Sportowa 2

Garnizonowa Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Modlinie

05-160 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. 29 Listopada 105

Ambulatorium z Izbą Chorych – Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jednostki Wojskowej Nr 2229

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Leśna

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Chemików 6

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat nowodworski:

ZDROWIE S.C. DARIUSZ BIERNAT,ELŻBIETA OBIDZIŃSKA-BIERNAT

05-155 Leoncin, ul. Partyzantów 3

„Na osiedlu” s.c. Joanna Szmyd, Mirosława Dobosiewicz, Krystyna Łuksza-Janik,

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. gen. Zygmunta Berlinga 15

Spółka cywilna: Lidia Ewa Cwyl-Zembrzuska, Piotr Zdunikowski

05-190 Siennica, ul. gen. Władysława Sikorskiego 63

NZOL PENSJONAT POGODNA JESIEŃ BARBARA KRZYWKOWSKA

05-152 Kazuń Polski, ul. Jeziorna 80

Jolanta Warchulska

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Długa 8/P5A

Grażyna Wlaszczyk Przychodnia „GRAMED”

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Józefa Wybickiego 14

Teresa Duralska-Szpakowska

05-152 Augustówek, ul. Pańska 66

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy „Dom Rodzinny” s.c.

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Przytorowa 1

„CENTRUM MEDYCZNE” A.ŁAPIŃSKA I K.KOTNAROWSKI SPÓŁKA JAWNA

05-190 Nasielsk, ul. Wiśniowa 11

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „NASZA PRZYCHODNIA” S.C. Alicja Nojszewska-Rydlińska, Piotr Uliasz

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Ignacego Paderewskiego 3B

„CENTRUMMED” s.c.

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. gen. Zygmunta Berlinga 54

NZOZ MEDOX Spółka cywilna W. Rudnicki T. Woźniak

05-180 Pomiechówek, Nowy Modlin 43

EWA MANIARA

05-152 Palmiry, ul. Grupy Kampinos 19B

Longina Czech

05-110 Nowy Dwór Mazowiecki, Bronisławka 27

Prywatna Przychodnia Lekarska „Życie”

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Targowa 8

FIZJONOVA SPÓŁKA CYWILNA

05-190 Nasielsk, ul. Ogrodowa 5

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Tomasz Chojna

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Długa 8/P6

Bożena Borkowska-Rączka

05-180 Pomiechówek, ul. Młodości 13

CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ „AGA-MED” AGNIESZKA KALUPA

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 5

CENTRUM OKULISTYCZNE VISION S.C.

05-100 NOWY DWÓR MAZOWIECKI, ul. Przejazd 7

Aleksandra Anna Adynowska-Sołtan Sandent

05-152 Sowia Wola, ul. Spacerowa 35

PRYWATNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTEJ JUTRZENKA s.c.

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Mieszka I 30

CLOUD9 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Okunin 27

MEDYCYNA RODZINNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-190 Nasielsk, ul. Wiśniowa 11

VITAL MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sukienna 78

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat nowodworski

K8/102 Piaseczno ul. Fabryczna 1

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat piaseczyński

SZPZLO ul. Fabryczna 1, Piaseczno

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarczynie

05-555 Tarczyn, ul. Warszawska 42

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Górze Kalwarii

05-530 Góra Kalwaria, ul. por. Jana Białka 4

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRAŻMOWIE

05-505 Prażmów, ul. Bogusława Ostapowicza 4

Niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej – powiat piaseczyński

„SALUS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-503 Wola Gołkowska, Głosków, ul. Rybna 11

WANDA ROSA

05-530 Góra Kalwaria, ul. Polna 26

„Centrum Medyczne Puławska” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-500 Piaseczno, ul. Puławska 49

Centrum Zdrowia Adam Muszyński Spółka Jawna

05-500 Piaseczno, ul. Czajewicza 5/7/49

Laboratorium Analiz Lekarskich Krzysztof Gajewski

05-509 Piaseczno, Józefosław, ul. Dzikiej Róży 20

„Trimed” Spółka Cywilna Piotr Władysław Szalecki , Stanisław Lipka , Andrzej Sadownik

05-500 Piaseczno, ul. Ludowa 5

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA

05-500 Nowa Iwiczna, ul. Ignacego Krasickiego 29N

„Przychodnia Lekarska” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-500 Piaseczno, ul. Puławska 34

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „EDMED” MAŁGORZATA BOROWCZYK-PRZYBOROWSKA

05-500 Nowa Iwiczna, ul. Graniczna 33C

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Endomed”

05-500 Piaseczno, Zgoda 5

„ALTMASTER” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-500 Piaseczno, ul. Julianowska 61

Dorota Szymańska-Kubal

05-500 Piaseczno, ul. Jaspisowa 1

„MEDVIT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-500 Piaseczno, ul. Puławska 42 B

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, MEDYCZNE LABORATORIUM DIAGNOSTYKI MIKROBIOLOGICZNEJ MIKRODIAG Magdalena Małyszko

05-530 Góra Kalwaria, ul. Jana III Sobieskiego 25

EWA KOZIARSKA

05-530 Dobiesz, ul. Mazowiecka 86

HARTWIG Laboratorium NZOZ S.C. Stolarczyk Maria, Jastrzębski Michał, Wieczorek-Jastrzębska Ewa

05-500 Piaseczno, ul. Jana Pawła II 45

GNIESZKA BERBEĆ-ŁAZUKA,PAWEŁ ŁAZUKA SPÓŁKA CYWILNA

05-500 Piaseczno, ul. Młynarska 15/129

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „PORTA” KATARZYNA JĘDRAS

05-504 Złotokłos, ul. Rzeczna 22

Renata Skrabska-Kubik

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 37/4 i 5

KATARZYNA BARAŃSKA

05-509 Piaseczno, ul. Strusia 6C/30

Fundacja Rozwoju Obywatelskiego i Grup Inicjatywnych „FROGI”

05-500 Piaseczno, Świętojańska 4

„TOLEK PRZYCHODNIA DLA DZIECI” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-506 Nowa Wola, ul. Postępu 7

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia (Orionistek)

05-540 Zalesie Górne, ul. Piękna 44/46

HEUREKA Hanna Szalecka

05-500 Piaseczno, ul. Ludowa 5

LOTUS MEDICAL CENTER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 3 B lok. B 1

„EMC PIASECZNO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-500 Piaseczno, ul. Adama Mickiewicza 39

NZOZ MED-JOL Jolanta Mioduszewska-Buczek

05-530 Czersk, ul. Przyborowie 15 c

Magdalena Kliszko

05-530 Góra Kalwaria, ul. por. Jana Białka 5

Mirosław Małecki

05-502 Piaseczno, ul. Augustyna Kordeckiego 14

Anna Deptała

05-540 Zalesie Górne, ul. Wiekowej Sosny 69

Ireneusz Rynkiewicz

05-540 Zalesie Górne, ul. Wzgórz 9

CZTERY ŚCIANY i DACH 2 s.c. Bogdan Trębicki, Jakub Trębicki

05-504 Henryków Urocze, ul. Polna 3

István Tánczos

05-530 Góra Kalwaria, Skierniewicka 1/59

Anna Drobiecka

05-530 Góra Kalwaria, ul. Fryderyka Chopina 4A

Beata Zduńczyk

05-530 Góra Kalwaria, ul. 3 Maja 14

PRZYCHODNIA LEKARSKA JULIAN KOLWAS

05-500 Piaseczno, ul. Szkolna 16

ZDROWIE PIASECZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-500 Piaseczno, ul. Aleja Kalin 55/7

„ZDROWIE to MY” – SPÓŁKA CYWILNA

05-500 Józefosław, ul. Urocza 14

FUNDACJA ZDROWIA, SPORTU I ROZWOJU INCEPCJA

05-520 Piaseczno, ul. Pawia 9/10

„PIASMEDIC BIELSKI I WSPÓLNICY” SPÓŁKA JAWNA

05-500 Piaseczno, ul. Młynarska 13A/89

Monika Januszko

05-532 Solec 126b

„NOVA KLINIKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

05-500 Stara Iwiczna, ul. Nowa 6

MediClinic Sp. z o.o.

05-552 Łazy, ul. Łączności 35

LABORATORIA RH+ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-500 Piaseczno, ul. Młynarska 39/8

„SALUR MED” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-500 Piaseczno, ul. Młynarska 21

C-ZONE KATARZYNA PISAREK

02-972 Józefosław, ul. Wenus 51/204

CENTRUM REHABILITACJI I TERAPII RUCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-509 Józefosław, ul. Ogrodowa 8E/44

MADAMED Centrum Zdrowia spółka cywilna – Magdalena Danis, Barbara Łukasiewicz

05-500 Piaseczno, ul. Karola Kniaziewicza 45/9

CENTRUM INNOWACYJNYCH TERAPII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-500 Piaseczno, ul. Ludwika Czajewicza 5/7/49

Bicomedica S.C. Aleksandra Leśków, Gabriela Ostrowska-Pochroń

05-500 Piaseczno, ul. Geodetów 4

Małgorzata Staroń

05-532 Baniocha, ul. Długa 25

KLINIKA MIRACKI SPÓŁKA CYWILNA KRZYSZTOF MIRACKI, KARINA DUDEK – MIRACKA

05-520 Bielawa, ul. Czesława Niemena 36

Jacek Oksiński

05-530 Góra Kalwaria, ul. Władysława Broniewskiego 2

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.Jurij Radźko,Nelli Ostrowska

05-530 Góra Kalwaria, ul. Stanisława Staszica 6

Beata Kociemba

05-509 Józefosław, ul. Bretanii 6

Medbest Care sp. z o.o.

05-506 Magdalenaka, ul. Leśna 14

JÓZEFOSŁAW CENTRUM MEDYCZNE PUŁAWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

05-500 Józefosław, ul. Ogrodowa 20C

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat piaseczyński

K8/103 STOCER – Konstancin Jeziorna ul. Wierzejewskiego 15

Zakłady Opieki Zdrowotnej – Konstancin

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji „STOCER” Sp. z o. o. ul. Wierzejewskiego 12, 05-510 Konstancin-Jeziorna

Szpital im. prof. M. Weissa

Zakład Rehabilitacji Leczniczej

SPZZOZ  ul. Warecka 15 Konstancin-Jeziorna

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Konstancin

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 05-510 Konstancin-Jeziorna, ul. Wacława Gąsiorowskiego 12/14

Fundacja Zdrowie i Medycyna 2000

05-510 Konstancin-Jeziorna, ul. Antoniego Wierzejewskiego 12

„MABOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-520 Konstancin-Jeziorna, ul. Sadowa 26

„UZDROWISKO KONSTANCIN-ZDRÓJ” SPÓŁKA AKCYJNA

05-520 Konstancin-Jeziorna, ul. Wilanowska 1

LUX MED TABITA Spółka z o.o.

05-510 Konstancin-Jeziorna, ul. Długa 43

GRAPA MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIĄ

05-520 Konstancin-Jeziorna, ul. Józefa Piłsudskiego 3A/7

ZOZ Zespół Lekarzy Specjalistów „VITA” s.c. Jolanta Szymczyk,Maciej Szymczyk

05-510 Konstancin Jeziorna, Piłsudskiego 3 A

Fundacja Sportu Zdrowia i Turystyki EST

00-549 Konstancin-Jeziorna, Świetlicowa 7/9 Bud.A

AKARD Sp. z o.o.

05-520 Konstancin-Jeziorna, ul. Fabryczna 5

Medivita-Konstancin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-520 Konstancin-Jeziorna, ul. Mirkowska 56

Tarnowscy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-520 Konstancin-Jeziorna, ul. Świetlicowa 7/9

 

K8/104 Pruszków (A) ul. Warsztatowa 1

Szpital Kolejowy im. dr med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  05-800 Pruszków, ul. Warsztatowa 1

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej:

„CONVICTOR” Prywatna Poradnia Endokrynologiczna i Ginekologiczna s.c. Wspólnicy:Dariusz Łazęcki,Krzysztof Cendrowski 05-800 Pruszków, ul. Michała Drzymały 19/21

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Specjalistyczna im. Dr M. Słowikowskiego Grażyna Słowikowska-Żaboklicka 05-090 Raszyn, ul. Al. Krakowska 65

Zofia Soroka 05-820 Piastów, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 17

LECZNICA RODZINNA „ALFA” S.C. MONIKA CIOSEK, JUSTYNA CZARNECKA-MIELCZAREK 05-840 Brwinów, ul. Powstańców Warszawy 8

Andrzej Michnowski                        05-800 Pruszków, ul. Kubusia Puchatka 12/6

Lidia Kwiatkowska     05-840 Brwinów, ul. Bratnia 42

Marek, Jacek Pruszkowski            05-090 Raszyn, ul. gen. Zajączka 15

„NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PULS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-804 PRUSZKÓW, ul. Helenowska 3A

Jeanette Rymuza        05-800 Pruszków, ul. Warsztatowa 1A

 

PRZYCHODNIA LEKARSKO-STOMATOLOGICZNA „36,6°C” SPÓŁKA CYWILNA   05-820 PIASTÓW, ul. Elizy Orzeszkowej 68/70

Centrum Słuchu i Mowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.                        05-830 Nadarzyn, Kajetany, ul. Mokra 7

Okomedis Wojciech Dyniec 05-800 Pruszków, ul. Fryderyka Chopina 17/5

Kochman Robert – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Curatum 05-827 Brwinów, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 20A

ANNAMED.PL NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ANNA POGORZELSKA 05-800 Pruszków, ul. Stalowa 48

MAZOVIA MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-803 PRUSZKÓW, ul. Marii 7/1B

Ortognatyka – Dr Jagielak Spół‚ka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka Komandytowa                     05-090 Raszyn, al. Krakowska 54

„Analizy lekarskie” s.c. Matysiak M., Czupryńska E. 05-090 Raszyn, ul. Jesienna 27

SENSAMED Beata Rutkiewicz 05-806 Komorów, ul. Mazurska 33

BURSZTYN MEDICAL SPA & WELLNESS SANATORIUM UZDROWISKOWE SPÓŁKA CYWILNA E. ŚLEPKO, H. ŚLEPKO, P. ŚLEPKO 05-800 Pruszków, ul. Ołówkowa 27

FIZJO-MED Monika Machała-Sztyk 05-830 Nadarzyn, ul. Pruszkowska 27

ANNA NIELEPIEC-JAŁOSIŃSKA PRYWATNA POMOC LEKARSKA DLA DZIECI 05-800 Pruszków, ul. Ryszarda 8

Sławomir Żukowski Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji Vita, Vita-bis 05-800 Pruszków, ul. Przeskok 3/20

AMITEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-840 Brwinów, ul. Bratnia 42

BioVirtus Research Site spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 05-830 Kajetany, ul. Mokra 7

PREMIUM CLINIC Barbara Walczak 05-090 Janki, Al. Krakowska 14A

CENTRUM MEDYCZNE EUREKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-800 Pruszków, ul. Ołówkowa 1D

ADKM Plus Andrzej Osiński 05-820 Piastów, ul. Marii Konopnickiej 11

KLINIKA „PROMOTUS” PODLASIŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA                        05-806 Granica, ul. Pruszkowska 44

EWA PÓŁTORAK-WĘGORZEWSKA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ UNI-MED. 05-800 Pruszków, ul. Działkowa 92/20

„ALEXIS II” E I M ŁUKASIK SPÓŁKA JAWNA                        05-820 Piastów, Reguły, ul. Stanisława Bodycha 97

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat pruszkowski

 

K8/105 Pruszków (B) ul. Armii Krajowej 2/4

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat pruszkowski:

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie 05-800 Pruszków, al. Armii Krajowej 2/4

PIASTUN – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej 05-820 Piastów, ul. Mikołaja Reja 1

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nadarzynie 05-830 Nadarzyn, ul. Jadwigi i Mieczysława Sitarskich 3

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat pruszkowski:

Betamed Noweccy Spółka Jawna                   05-820 Piastów, ul. Piłsudskiego 31

„KRUPSKA-CURYŁO, NARLOCH-RZEPA, BEDNAREK” SPÓŁKA PARTNERSKA – LEKARZE I PIELĘGNIARKA 05-806 Komorów, ul. Berylowa 34

LABORATORIUM ANALITYKI MEDYCZNEJ „NA DRZYMAŁY” KOWALIK ELŻBIETA, ŁAZĘCKA DOMINIKA 05-800 Pruszków, ul. Michała Drzymały 19/21

Spółka Cywilna „Uni-Med” wspólnicy: Ewa Półtorak-Węgorzewska, Grażyna Krajewska 05-800 Pruszków, ul. Majowa 12

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ESKULAP” s.c. Dariusz Bonisławski, Krystyna Bonisławska,Teresa Matysiak, Renata Klimecka Rzewuska  05-800 Pruszków, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 11

Katarzyna Budziło 05-840 Brwinów, ul. Peronowa 4B

„WITA-MED” S.C. PRZYCHODNIA RODZINNA                    05-803 Pruszków, ul. Księcia Józefa 1

Przychodnia Lekarska „ŻBIKÓW” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 05-800 Pruszków, ul. 3 Maja 56

„Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska-Zdrowie” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 05-800 Pruszków, ul. Michała Drzymały 19/21

RES-MED 40 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                  05-816 Michałowice -Osiedle, ul. Ludowa 7

ZAP SZNAJDER BATTERIEN SA 05-820 Piastów, ul. Warszawska 47

Laboratorium Analiz Lekarskich, Luiza Jakubowska 05-820 Piastów, ul. Jarosława Dąbrowskiego 26

CENTRUM MEDYCYNY I REHABILITACJI ARTKINEZIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA                        05-806 Pęcice, ul. Kwiatów Polnych 4

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat pruszkowski

K8/106 Instytut Patologii i Fizjologii  Słuchu

Kajetany

ul. Mokra 17

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu ul. M. Mochnackiego 10 02-042 Warszawa

Światowe Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu, ul. Mokra 17 Kajetany k. Warszawy 05-830 Nadarzyn

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu .

 

K8/107

Szpital

Zachodni

Grodzisk Mazowiecki ul. Daleka 11

Publiczne zakłady opieki zdrowotnej – powiat grodziski:

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni Im. Św. Jana Pawła II

05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Daleka 11

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat grodziski

K8/108

Grupa „Zachód”

Grodzisk Maz.

ul. Kilińskiego 19

Lekarze tworzący koło samorządu lekarskiego Grupa Zachód – Grodzisk Maz.

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat grodziski:

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „TAK-MED” S.C.

05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Bliska 14

LECZNICA „LIFE-MED” ROBERT MLOSEK

05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. T. Kościuszki 29

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BASIS” Spółka Cywilna, wspólnicy: Dariusz Perka, Magdalena Bijak-Perka

05-807 Podkowa Leśna, ul. Błońska 46/48

„Lecznica Rodzinna spółka cywilna J. Grzywczak E.Kudła E.Steckiewicz U.Tomaszewska B.Wilczak”

05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. T. Kościuszki 21

GRODZISKIE CENTRUM MEDYCZNE S.C. J.Bieńkowski, E.Siwek

05-827 Grodzisk Mazowiecki, ul. Piaskowa 17a

BIOVENA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-822 Milanówek, ul. Adama Mickiewicza 1

MEDICUS S.C. Zofia Lipińska, Weronika Lipińska

05-807 Podkowa Leśna, ul. Jelenia 30 A

Pielęgniarsko-Położnicza Spółka Cywilna „Nadzieja” wspólnicy: Anna Wojtczak, Grażyna Gajewska, Wanda Kierlańczyk-Petrykowska, Elżbieta Kajak

96-321 Żabia Wola, ul. Warszawska 24

SPÓŁKA CYWILNA „PROMYK” ELŻBIETA WIEWIÓR, ELŻBIETA SIEROCIŃSKA

96-313 Jaktorów, ul. Warszawska 3

Spółka Cywilna „Poradnia stomatologiczna” Maria Zabłocka-Wnuk, Barbara Chmielewska, Anna Łyko

05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. T. Kościuszki 21

AWEMED S.C. Aleksandra Dziarczykowska-Kopeć, Ewa Borkowska, Małgorzata Filipiak

05-822 Milanówek, ul. Piasta 30

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „MEDIKON” Dariusz Konecki

05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Sadowa 22

Przychodnia Specjalistyczna Pawłowska Pawłowski Spółka Jawna

05-825 Książenice, ul. Mazowiecka 136 A

CENTRUM MEDYCZNE RIEMER SPÓŁKA JAWNA

05-827 Grodzisk Mazowiecki, ul. gen. J. Sowińskiego 28

NZOZ MILANMED Radosław Grzywacz

05-822 Milanówek, ul. Niezapominajki 10

„NZOZ FAMIL-MED” S.C. WALDEMARA WASILEWSKA, MARIAN WASILEWSKI

96-316 Międzyborów, ul. Chopina 18A

‚VILLA OPTICA’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Nadarzyńska 45/8/9

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Domowej Spółka Jawna

05-822 Milanówek, ul. Wierzbowa 7

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne SORNO Edyta Stankiewicz

05-825 Mościska, ul. Krucza 14

WIK REHABILITACJA FUKS, GÓRSKA-JANKOWSKA, GOGOLEWSKI SPÓŁKA JAWNA

05-827 Grodzisk Mazowiecki, ul. 3 Maja 29 C

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MALVITA SPÓŁKA CYWILNA BOGUSŁAW TUSZYŃSKI, MARIOLA TUSZYŃSKA, AGNIESZKA TUSZYŃSKA-MASICZ  05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. R. Traugutta 30

Centrum Medyczne w Jaktorowie spółka cywilna D.Koźbiał, M.Łaski

96-313 Chylice-Kolonia, ul. Warszawska 24

BIOGENE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-827 Grodzisk Mazowiecki, ul. H. Szczerkowskiego 4

LECZNICA ZACHODNIA MEDI WEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-807 Grodzisk Mazowiecki, ul. Daleka 11

Usługi Medyczne NZOZ Gole Medycyna Rodzinna Barbara Kwiatek

96-314 Gole 50

CENTRUM MEDYCZNE im. Jana Kazimierza Nowaka s.c

05-822 Milanówek, ul. Piasta 30

MED-HOUSE JAKUBIAK SPÓŁKA PARTNERSKA LEKARZY I LEKARZY DENTYSTÓW

96-321 Żelechów, ul. Chełmońskiego 82A

T&A MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Bałtycka 47C

URO CARE PIOTR RADZISZEWSKI

05-822 Milanówek, ul. Książenicka 1

Clinica Medica Olimpia Łukaszewicz-Chimko

96-321 Żabia Wola, ul. Spółdzielcza 2B

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu  z powiatu grodziskiego.

K8/109 Lekarze POZ –  „Grupa Milanówek” ul. Piasta 30 Milanówek

NZOZ AWEMED ul. Piasta 30 05-822 Milanówek

NZOZ Grodziskie Centrum Medyczne ul. Piaskowa 17a Grodzisk Maz.

NZOZ MALVITA ul. Traugutta 30 Grodzisk Maz.

NZOZ Lecznica Rodzinna ul. Kościuszki 31 Grodzisk Maz.

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ul. Kościuszki 31 Grodzisk Maz.

NZOZ Eskulap Plus ul. Szczerkowskiego 17 Grodzisk Maz.

NZOZ Basis ul. Błońska 46/48 Podkowa Leśna

NZOZ Lecznica Rodzinna ALFA ul. Powstańców Warszawy 8 Brwinów

NZOZ Ośrodek Zdrowia ul. Peronowa 4b Brwinów

NZOZ Maximed ul. Błońska 62 Leszno

NZOZ Kampinos ul. Szkolna 2 Kampinos

 

K8/111 Sochaczew ul. Batalionów Chłopskich 3/7

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat sochaczewski:

Zespół Opieki Zdrowotnej „Szpitala Powiatowego” w Sochaczewie

96-500 Sochaczew, ul. Batalionów Chłopskich 3/7

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ GMINNY OŚRODEK ZDROWIA W BROCHOWIE

05-088 Brochów, – 126

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sochaczewie

96-500 Sochaczew, Traugutta 18

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat sochaczewski:

„TER-MED” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

96-515 Teresin, ul. Szymanowska 17

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „LEKARZ” PIOTR PAPIEROWSKI

Nowa Sucha 50A

96-500 Sochaczew, ul. Wschodnia 10

Przychodnia Lekarza Rodzinnego KASZTANKI Sp. z o.o.

96-500 Sochaczew, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 1

NZOZ FABRYCZNA DARIUSZ KRZEMIŃSKI

96-500 SOCHACZEW, ul. FABRYCZNA 1E

‚MEDI-LUX’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

95-500 Sochaczew, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 1

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LEKARZ RODZINNY „GALEN” JERZY ZAWADZKI

96-500 Sochaczew, ul. Fryderyka Chopina 168

Spółka Cywilna „ELDENT” Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wspólnicy spółki cywilnej:1.Elżbieta Zawadzka2. Piotr Zawadzki

96-500 Sochaczew, ul. Gawłowska 49 /35

„Klinika ALFA” spółka cywilna Mikołaj Krajewski, Katarzyna Burkowska

Sochaczew, ul. Polna 9B

Kecena s.c., wspólnicy: Monika Wasilewska, Jacek Wasilewski

96-500 Sochaczew, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 16/2A

MEDICAMED-MAREK ŁUKASIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

96-500 Sochaczew, ul. Hanki Sawickiej 3A

ZDROWIE PIELĘGNIARSKO POŁOŻNICZA S.C. HALINA KOŁODZIEJSKA MONIKA PAPIERNIK

96-513 Nowa Sucha 50 A

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu z powiatu sochaczewskiego

K8/112 Żyrardów ul. Limanowskiego 30

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat żyrardowski:

Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

96-300 Żyrardów, ul. Limanowskiego 30

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Żyrardowie

96-300 Żyrardów, Moniuszki 40

Niepubliczne Zakłady  Opieki Zdrowotnej – powiat żyrardowski:

„ESKULAP” S.C.

96-300 Żyrardów, ul. Stanisława Wyspiańskiego 6B

„PODSTAWOWA OPIEKA MEDYCZNA” S.C. Wanda Popławska-Grzywka, Małgorzata Celej, Hanna Krawińska, Olga Mateńka-Rybak, Katarzyna Kwiatkowska-Rejewska

96-300 Żyrardów, ul. Stanisława Wyspiańskiego 6B

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PRZYCHODNIA LEKARSKA NEUROMEDYKA Emilia Kotewska-Avramčeva

Żyrardów, ul. Stefana Okrzei 51C

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PIELĘGNIARSTWA ŚRODOWISKOWO-AMBULATORYJNEGO S.C.

96-315 Jesionka, ul. Aleja Partyzantów 22

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PIELĘGNIARSTWA ŚRODOWISKOWO-AMBULATORYJNEGO EWA BONIECKA

96-320 Mszczonów, ul. Jana Maklakiewicza 3

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarstwa Środowiskowo-Rodzinnego „PROMYK” SC Małgorzata Szkudlarz, Anna Sowińska

96-300 Żyrardów, ul. Stanisława Wyspiańskiego 6 B

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Medycyna Rodzinna” Spółka Cywilna

96-323 Osuchów, ul. Piekarska 4

„Poradnia Medycyny Rodzinnnej” s.c A. Barbulant, K. Zaniewska, S. Myszkowski, A. Mikulska-Kozarzewska

96-320 Mszczonów, ul. Jana Maklakiewicza 3

NZOZ SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA REHABILITACYJNA I LECZNICZA „ORTO” JACEK JAN SOBOL

96-300 Żyrardów, ul. Jana Brzechwy 5

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „PROF-MED” Janina Szymańska

96-320 Mszczonów, ul. Tarczyńska 18/7

S.C. ZDROWIE Pielęgniarstwo Środowiskowo-Rodzinne Teresa Pietrowska, Agnieszka Soboń,Bogumiła Elżbieta Śliwińska ,Teresa Małgorzata Dąbrowska,Alicja Błaszczak,Barbara Ewa Staszczak,Emilia Laskowska, Krystyna Bożena Hanclik, Iwona Siwirska

96-300 Żyrardów, ul. Stanisława Wyspiańskiego 6 B

Centrum Medyczne „R-MED” Renata LIPKA

96-300 ŻYRARDÓW, UL. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO 6B

B.G. FLOORS Agata Grabowska-Biały; Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „SUPRADENT” Agata Grabowska-Biały

96-330 Puszcza Mariańska, Senatorówka 1/5

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PERIOMED SŁAWOMIR PYSZCZAK

96-315 Wiskitki, ul. Plac Wolności 5

NEO-MEDICA A. WYSZYŃSKA-ROSZKOWSKA, K. JAKUBCZAK SPÓŁKA JAWNA

96-300 Żyrardów, ul. 1 Maja 17/21

96-300 Żyrardów, ul. Wypoczynkowa 82

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu z powiatu żyrardowskiego

  REGION CIECHANOWSKI
K8/113 Ciechanów  (A) ul. Powstańców Wlkp. 2

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat ciechanowski:

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie 06-400 Ciechanów, ul. Powstańców Wielkopolskich 2

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Glinojecku 06-450 Glinojeck, ul. Targowa 6

CSK MSWiA  w Warszawie Poliklinika w Ciechanowie ul. Mickiewicza 8

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ul. Powst. Wkp. 4 Ciechanów

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ciechanowie 06-400 Ciechanów, ul. Henryka Sienkiewicza 27

Ambulatorium z Izbą Chorych PZOZ Jednostki Wojskowej nr 3791 ul. Wojska Polskiego 54 Ciechanów

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu z powiatu ciechanowskiego

K8/114 Ciechanów  (B) ul. Powstańców Wlkp. 2

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat ciechanowski:

Spółka Cywilna ” ZDROWIE ”      06-400 Ciechanów, Powstańców Wielkopolskich 9/51

Katarzyna Humięcka „Salus” Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej 06-460 Grudusk, pl. Grunwaldu 3

„ALERGIA-MED” Sp. z o.o. 06-400 Ciechanów, ul. Ukośna 3

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ”MEDICUS” SŁAWOMIR BRZOZOWSKI 06-400 Ciechanów, ul. Ignacego Krasickiego 20

ZAKŁAD OPTYCZNY ANDRZEJ BAYER;PORADNIA OKULISTYCZNA-OKO 06-400 Ciechanów, ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 26

Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji TOT Ewa Strojnowska, Karolina Strojnowska 06-400 Ciechanów, ul. Zamkowa 24

Arnica Adam Olszewski i Współnik Spółka Jawna 06-400 Ciechanów, ul. Armii Krajowej 18 A

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ-PRACOWNIA ANALIZ LEKARSKICH S.C.,POLAK DANUTA HELENA,POLAK PAWEŁ EMILIAN                        06-400 Ciechanów, ul. Powstańców Warszawskich 2

Katarzyna Hoszowska-Poturnicka                    06-400 Ciechanów, ul. Jana Reutta 18

Aleksandra Anna Antczak 06-400 Ciechanów, ul. Marii Ranieckiej 4

Andrzej Krupiński 06-430 Sońsk, ul. Ciechanowska 21

Ireneusz Marek Różalski 06-406 Opinogóra, ul. Zygmunta Krasińskiego 2

Małgorzata Salamonowicz-Przystaś 06-456 Ojrzeń, ul. Ciechanowska 29

Grzegorz Sobolewski 06-400 Ciechanów, ul. Henryka Sienkiewicza 71b

Barbara Piotrowska 06-400 Ciechanów, ul. Brunona Kicińskiego 44

Grzegorz Pazyrski 06-400 Ciechanów, ul. Zielona Ścieżka 4a

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu z powiatu ciechanowskiego

K8/115 Mława – Żuromin

ul. Dobrskiej 1

ul. Szpitalna 56

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat  mławski:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mławie

06-500 Mława, ul. Anny Dobrskiej 1

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

06-500 Mława, Plac 1-go Maja 6

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat mławski:

Maria Rząca

06-500 Mława, ul. Warszawska 46 E

Zbigniew Rutkowski

06-500 Mława, ul. Anny Dobrskiej 19

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Szreń-med” s.c. Krzysztof Olech Halina Olech

06-550 Szreńsk, ul. Bieżuńska 14

„MED-PARK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

06-500 Mława, ul. Władysława Stanisława Reymonta 8

WÓJCIAK ANDRZEJ Specjalistyczne Centrum Medyczne

06-500 Mława, ul. Żwirki 26

Andrzej Niewada

06-500 Mława, ul. Żwirki 32/1

Grzegorz Ceryn

06-500 Mława, ul. Zdzisława Sadowskiego 10

Anna Goszczycka

06-500 Mława, ul. Sądowa 7

MACIEJSKI KAZIMIERZ PORADNIA RODZINNA ‚MEDYK’

06-500 Mława, ul. Napoleońska 21

Małgorzata Maria Bodnar-Białek

06-445 Strzegowo, ul. Pl. Wolności 35/3

Andrzej Andrzejewicz

06-500 Mława, ul. Płocka 43

Grzegorz Antoni Wieruszewski

06-521 Wiśniewo 80

Andrzej Kowalski

06-520 Dzierzgowo, ul. ks. Prymasa Mikołaja Dzierzgowskiego 8 a

Stanisław Sutkowski

06-500 Mława, ul. Willowa 20

Urszula Jadwiga Gryglewicz

06-500 Mława, os. Osiedle Młodych 16/4

Elżbieta Kuminiarczyk

06-445 Strzegowo, ul. Plac Wolności 35

Tomasz Wolak

06-500 Mława, ul. Misia Puchatka 8

OŚRODEK REHABILITACJI MIKA-MED Mirosława Burdalska

06-445 Strzegowo, ul. Plac Wolności 35A

KRUPIŃSKA BOŻENNA NZOZ MEDIC-CENTER Przychodnia Lekarzy Specjalistów

06-500 Mława, ul. Bolesława Chrobrego 2A

Alfamed Sławomir Wiśniewski

06-500 Mława, ul. Warszawska 40a

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu z powiatu mławskiego

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat żuromiński:

Samodzielny Publiczny Miejsko-Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bieżuniu 09-320 Bieżuń, ul. Zacisze 2

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŻUROMINIE

09-300 Żuromin, ul. Szpitalna 56

SAMODZIELNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

09-317 Lutocin, ul. Żeromskiego 2

Niepubliczne Zakłady opieki Zdrowotnej – powiat żuromiński:

ZBIGNIEW MARCHLEWSKI

09-300 Żuromin, ul. Wiatraczna 19

JOANNA OLSZEWSKA-FIRLEJ

Lubowidz, ul. Podświętna 12

Małgorzata Skierska

09-310 Zielona, ul. Piwna 1

ARS MEDICA NZOZ ANDRZEJCZAK I ZAPART-BĄK SPÓŁKA PARTNERSKA LEKARZY

09-317 LUTOCIN, ul. Reymonta 11

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu z powiatu żuromińskiego

K8/116 Płońsk ul. Sienkiewicza 7

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat płoński:

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku 09-100 Płońsk, ul. Henryka Sienkiewicza 7

ZOZ Aresztu Śledczego w Płońsku ul. Warszawska 49, 09-100 Płońsk

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna 09-100 Płońsk, Henryka Sienkiewicza 7a

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat płoński:

Arkadiusz Chmieliński 09-100 Płońsk, ul. Henryka Sienkiewicza 7

Szymon Lejkowski 09-110 Sochocin, ul. Płońska 5

1) Kontraktowy Ośrodek Zdrowia Bugalski Krzysztof 2) Dom Seniora „Anna” Krzysztof Bugalski 09-142 Załuski 59A

Maria Sołtysiak Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Leczniczy Poradnia Chorób Płuc Płońsk, Grunwaldzka 11A

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Familia” Poradnia Rodzinna w Naruszewie Hanna Krysiak, Janusz Krysiak s.c. 09-152 Naruszewo 12B

Krystyna Gajewska-Dworakowska 09-100 Płońsk, ul. dr. Leona Rutkowskiego 7

Sawiccy Grażyna i Andrzej s.c 09-162 Nacpolsk, ul. Szkolna 6

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ VITAMED KATARZYNA DYDO SŁAWOMIR GALACH SPÓŁKA JAWNA                     09-150 Czerwińsk nad Wisłą, ul. Władysława Jagiełły 19

CENTRUM ZDROWIA „SZANSA” USŁUGI PSYCHOLOGICZNE MARIA PODOLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 09-100 Płońsk, ul. Wiejska 25B

Jolanta Anna Mikołajewska 09-100 Płońsk, ul. Tadeusza Kościuszki 11

„PSYCHE” Agnieszka Miazga, Leszek Miazga Spółka Jawna 09-100 Płońsk, ul. Wiejska 13

Władysław Kudlicki 09-100 Płońsk, ul. gen. Stanisława Maczka 7

Palium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 09-120 Nowe Miasto, ul. Główny Rynek 12

Aleksandra Franciszka Paszkowska 09-100 Płońsk, ul. Mikołaja Kopernika 9c m 25

Anna Bielska 09-100 PŁOŃSK, ul. Kornela Makuszyńskiego 1

Ewa Maria Kuśmierczak-Napiórkowska 09-100 Płońsk, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 3

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ B-ESKULAP BEATA MIKOŁAJEWSKA JOLANTA MIKOŁAJEWSKA SPÓŁKA JAWNA 09-100 Płońsk, ul. Grunwaldzka 11A

Ozonclinic Agnieszka Olszewska                      09-100 Płońsk, ul. Młodzieżowa 31N

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu z powiatu płońskiego

 

K8/117 Pułtusk ul. Daszyńskiego 2

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat pułtuski:

SZPITAL POWIATOWY GAJDA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

06-102 Pułtusk, ul. Teofila Kwiatkowskiego 19

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat pułtuski:

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „NOVA-MED” s.c. Dorota Rydzik-Bondaryk, Beata Wysocka

06-100 Pułtusk, ul. Rafała Krajewskiego 49

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ”ESKULAP” BERNATOWICZ ANDRZEJ,GNIEDZIEJKO JAN,PIEŃKOS BOŻENA S.C.

06-121 Pokrzywnica, ul. Przemysłowa 1

„AL-MED” S.C.RYSZARD BŁAŻEWICZ, MONIKA PALKA

06-100 Pułtusk, ul. Żwirki i Wigury 2

ZESPÓŁ LEKARZA RODZINNEGO „AGMED” ANNA GÓRECKA

06-120 Winnica, ul. Wspólna 4

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DAR-MED

06-120 Winnica, ul. Widok 1

Robert Gajda

06-100 Pułtusk, ul. Piotra Skargi 23/29

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MEDICA DANUTA CHRZANOWSKA

06-100 Pułtusk, ul.Bogdana Teodora Jańskiego 4

LECH TRĘDOTA

06-100 Pułtusk, ul. Batalionów Chłopskich 7

Małgorzata Zajdzińska

06-126 Gzy, Ołdaki Stefanowo 7B/1

Anna Mikuś

06-100 Pułtusk, ul. Romualda Traugutta 10/12B

PRZYCHODNIA LEKARSKA”POD RÓŻĄ” I.DRĘŻEK,J.OSMÓLSKA SPÓŁKA PARTNERSKA

06-100 Pułtusk, ul. Jana Pawła II 18E

„POLS-MED” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

06-100 Pułtusk, ul. Piotra Skargi 23/29

OŚRODEK REHABILITACJI „PIO” GRAŻYNA A. MORAWSKA KATARZYNA SIECZKOWSKA SPÓŁKA CYWILNA

06-100 Pułtusk, ul. Żwirki i Wigury 2

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu  z  powiatu pułtuskiego

  REGION OSTROŁĘCKI
K8/118 Ostrołęka (A) ul. Sienkiewicza 64

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej –  Ostrołęka miasto:

MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. DR. JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE, 07-410 Ostrołęka , al. Jana Pawła II 120A

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „MEDITRANS OSTROŁĘKA” Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Ostrołęce , 07-410 Ostrołęka, ul. gen. Tadeusza Kościuszki 49

ZAKŁAD KARNY W PRZYTUŁACH STARYCH

07-411 Przytuły Stare 13A

 

K8/119 Ostrołęka (B) ul. Sienkiewicza 64

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – Ostrołęka miasto:

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarzy Specjalistów „MEDICOR” S.C. Magdalena Chyla-Chorębała, Elżbieta Cybulska

07-410 Ostrołęka, ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego 4-2/30

ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „CELMED” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

07-401 Ostrołęka, ul. I Armii Wojska Polskiego 22

Beata Agnieszka Parzychowska

07-410 Ostrołęka, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 40A

Tomasz Bednarski, 07-410 Ostrołęka, ul. Celna 3 c

Magdalena Sosińska, 07-410 Ostrołęka, ul. Sybiraków 18

Elżbieta Sikorska, 07-410 Ostrołęka, ul. Syreny 4

BEATA ELŻBIETA GADEK

07-410 Ostrołęka, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 40

PRZYCHODNIA LEKARZA RODZINNEGO MARZENA ZAŁUSKA

07-410 Ostrołęka, ul. kadm. Włodzimierza Steyera 2E

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska „CENTRUM” A. Wilkowski, J.B. Sobstyl Spółka Jawna

07-410 Ostrołęka, ul. rtm. Witolda Pileckiego 14

ENERGA ELEKTROWNIE OSTROŁĘKA SPÓŁKA AKCYJNA

07-401 OSTROŁĘKA, UL. ELEKTRYCZNA 5

Teresa Krystyna Herman

07-410 Ostrołęka, ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego 14

Eugeniusz Niewiński, 07-410 Ostrołęka, ul. Geodetów 31

STOWARZYSZENIE PROMOCJI ZDROWIA „NADZIEJA”

07-410 Ostrołęka, gen. Tadeusza Kościuszki 24/26

MEDICA s.c. Grażyna Elżbieta Pietrzykowska, Krzysztof Sławomir Tobiasz

07-410 Ostrołęka, ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego 4/2/40/41

STOMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

07-401 Ostrołęka, ul. I Armii Wojska Polskiego 26

Sabina Angielczyk, 07-410 Ostrołęka, ul. Przytulna 3

Wiesława Rajkowska

07-410 Ostrołęka, ul. kadm. Włodzimierza Steyera 2E

PORADNIA NEUROLOGICZNA DLA DZIECI BOŻENA ŚLUSARZ

07-410 Ostrołęka, al. Jana Pawła II 120A

Izabela Marzanna Przychodzień

07-410 Ostrołęka, ul. Przytulna 3

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Rodzina” S.C. Czesława Deptuła-Karpińska i S-KA

07-410 Ostrołęka, ul. gen. Armii Aleksandra Gorbatowa 10

Jolanta Jarząbek

07-410 Ostrołęka, ul. Jana Kilińskiego 19

Ewa Białobrzewska

07-410 Ostrołęka, ul. gen. Antoniego Madalińskiego 27/17

Władysław Prejzendanc, 07-417 Ostrołęka, Polna 17

Bożenna Maria Ćwikła

07-410 Ostrołęka, ul. Gen. Tadeusza Kościuszki 49

Krzysztof Nowis, 07-410 Ostrołęka, ul. Azaliowa 11

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojciech Jakowicki

07-410 Ostrołęka, ul. Marii Korzeniowskiej 8

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Specjalistyczna Poradnia dla Kobiet Andrzej Mróz, Marek Buciński spółka jawna

07-410 Ostrołęka, ul. gen. Józefa Hallera 13

Róża Jadwiga Pyskło, 07-410 Ostrołęka, ul. Kaczyńska 67

Jerzy Janowicz

07-400 Ostrołęka, ul. ppłk. Łukasza Cieplińskiego „Pługa” 4/2

NZOZ SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE SC JOANNA I KONRAD POKRAŚNIEWICZ

07-410 Ostrołęka, ul. gen. Józefa Hallera 39

Krzysztof Pyskło, 07-410 Ostrołęka, ul. Kaczyńska 67

CENTRUM MEDYCZNE EWA BURGHARD I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

07-410 Ostrołęka, ul. 11 Listopada 51

Janina Mydło-Późniewska

07-410 Ostrołęka, ul. Papiernicza 2/10

CENTRUM CHORÓB NERWOWYCH „SALUS” BEATA JARKA – SIENIAWSKA

07-410 Ostrołęka, ul. rtm. Witolda Pileckiego 14

Roman Dąbrowski, 07-410 Ostrołęka, ul. Obrońców 24

Zdzisław Dudziuk, 07-410 Ostrołęka, ul. Henryka Sienkiewicza 55

Adam Daniel Zieliński, 07-410 Ostrołęka, ul. Pomian 25

SAMODZIELNA PRACOWNIA DIAGNOSTYKI CYTOLOGICZNEJ MARIA PIĄTEK, 07-410 Ostrołęka, ul. Józefa Wybickiego 6

Marta Szkółka, 07-410 OSTROŁĘKA, ul. ks. Stanisława Pędzicha 3

Mariola Podbielska

07-417 Ostrołęka, ul. Karola Szymanowskiego 18

ALICJA SIENNICKA OŚRODEK DIAGNOSTYCZNO REHABILITACYJNY

07-410 Ostrołęka, ul. Poziomkowa 12

Robert Zieliński, 07-410 Ostrołęka, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 40

TOMASZ PERZANOWSKI, 07-410 OSTROŁĘKA, ul. 11 Listopada 34

NOWARIS ALEKSANDRA DĄBROWSKA

07-410 Ostrołęka, ul. Obrońców 24

Edyta Salamucha

07-410 Ostrołęka, ul. ppłk. Łukasza Cieplińskiego „PŁUGA” 6 lok.89

Agnieszka Siódmiak

07-410 Ostrołęka, ul. Henryka Sienkiewicza 55

PIELĘGNIARSKA OPIEKA DOMOWA „POMOCNA DŁOŃ” SPÓŁKA CYWILNA EDYTA I PAWEŁ SALAMUCHA I WSPÓLNICY

07-410 Ostrołęka, ul. ppłk. Łukasza Cieplińskiego „Pługa” 6/89

Elżbieta Anna Zielińska

07-410 Ostrołęka, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 40a

Dominika Sutnik

07-410 Ostrołęka, ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego 14

GOMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

07-410 Ostrołęka, ul. gen. Armii Aleksandra Gorbatowa 7D/27

SŁUCH ALINA NOWIS KRZYSZTOF NOWIS MICHAŁ NOWIS ARTUR JAKOWICKI SPÓŁKA CYWILNA

07-410 Ostrołęka, ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego 4 /2/02

Elżbieta Michałowska

07-410 Ostrołęka, ul. Daliowa 6

ZAKŁAD POŁOŻNICZO – GINEKOLOGICZNY „FEMINA” SPÓŁKA CYWILNA EUGENIUSZ NIEWIŃSKI ADAM NIEWIŃSKI MARTA NIEWIŃSKA

07-410 Ostrołęka, ul. gen. Tadeusza Kościuszki 49

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat ostrołęcki:

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, PRZYCHODNIA LEKARSKA ZDROWIE ALMA KATARZYNA SIERANT

07-407 Czerwin, ul. Parkowa 1

Leszek Jakubczyk, 07-440 Kunin 20

EL-TA Grzegorz Polcyn,Halina Polcyn s.c.

06-320 Baranowo, ul. Henryka Sienkiewicza 21

Natalia Pietkun, 07-405 Troszyn, ul. Szkolna 8

JULITA WŁADYSŁAWA KĘDRA – PRZYCHODNIA LEKARSKA „DOKTOR J. KĘDRA”, 07-420 Kadzidło, ul. Kościuszki 15

Barbara Walentyna Balcerzak, 07-437 Łyse, ul. Topolowa 2

Wiesława Grzyb, 07-420 Kadzidło, ul. Szkolna 12

PRZYCHODNIA LEKARSKA”DOKTOR EWA”Ewa Urszula Jaworska

07-420 Kadzidło, ul. Kościuszki 15

VITA-MED JOANNA SŁOMSKA SPÓŁKA JAWNA

07-440 Goworowo, ul. Bartosza Głowackiego 2B

Lucyna Maria Zalewska, 07-431 Czarnia 35

Igor Zerhau, 07-420 Kadzidło, ul. Handlowa 5

Iwona Malinowska-Paździor

07-411 Rzekuń, ul. Szkolna 21

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Sylwia Figura-Mirońska

07-410 Goworki 24 A

Artur Karol Płóciennik, 07-407 Dzwonek 25

Bożena Mydło, 07-415 Olszewo-Borki, Zabiele Wielkie 45

„MAK-MED” s.c. Danuta Garbacka-Makowiecka, Remigiusz Makowiecki

07-402 Lelis, ul. Szkolna 47

Małgorzata Krupska, 07-415 Olszewo-Borki, ul. 3 Maja 4

Gabriela Pietkun, 07-405 Troszyn, ul. Szkolna 8

„ALMED” A. Balcerzak, L. Wysocki Sp. Jawna

07-437 Łyse, ul. Topolowa 2

„MEDICUS” Wioleta Wojciechowska-Zysk

07-437 Łyse, ul. Adama Chętnika 2B

BAMIKADA Katarzyna Ostrowska

07-415 Drężewo, ul. Cisowa 7

Bogdan Zackiewicz

07-430 Myszyniec, ul. dr. Stanisława Pawłowskiego 15

Jacek Krupski

07-430 Myszyniec, ul. dr. Stanisława Pawłowskiego 15

Magdalena Gąska

06-320 Baranowo, ul. Niepodległości 18

CENTRUM MEDYCZNE MEDICAL MAKSYMILIAN IGOR ZERHAU

07-420 Kadzidło, ul. Handlowa 5

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – Ostrołęka  m., pow. ostrołęcki

K8/120 Maków Mazowiecki ul. Witosa 2

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Zespół Zakładów

06-200 Maków Mazowiecki, ul. Wincentego Witosa 2

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat makowski:

WANTA Anna Machnicka, Krzysztof Machnicki Spółka Cywilna

06-200 Maków Mazowiecki, ul. Polna 1

s.c. Przychodnia Lekarska „EMED” Ewa T. Jastrzębska, Wacław T.Jastrzębski

06-212 Krasnosielc, ul. Mostowa 11

ROMAN ZAKRZEWSKI PRZYCHODNIA LEKARSKA

06-216 Sypniewo, ul. Ostrołęcka 18

Łucja Grossmann Przychodnia lekarska GROS-MED

06-225 Rzewnie 51

Urszula Mróz-Urbańczyk Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ZDROWIE”

06-200 Maków Mazowiecki, ul. Wincentego Witosa 4/38

Teresa Elżbieta Siedlecka

06-230 Różan, ul. Królowej Bony 13a

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Teresa Błońska – Jankowska

06-230 Różan, ul. Gdańska 4/1A

Jacek Radosław Szumowski

06-230 Różan, Gdańska 6D/22

Elżbieta Janina Kowalewska-Prus

06-220 Stary Szelków 53/2

Ewa Teresa Walewska

06-200 Maków Mazowiecki, ul. Spółdzielcza 4

Anna Ilona Chmielewska-Iwańska

06-230 Różan, ul. Henryka Sienkiewicza 28

TADEUSZ CHOJNOWSKI AUTO SZKOŁA, NIEPUBLICZNY ZAKŁAD TRANSPORTU SANITARNEGO I RATOWNICTWA MEDYCZNEGO „MEDYK”, OŚRODEK DOSKONALENIA ZAWODOWEGO, TRANSPORT I SPEDYCJA

06-200 Maków Mazowiecki, ul. HENRYKA SIENKIEWICZA 12

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ REH-VITAL Adela Suska

06-230 Różan, ul. Juliusza Słowackiego 6

Przychodnia Lekarska „REMEDIUM” Andrzej Kempisty

06-210 Płoniawy Bramura 82/2

„GĄS-MED” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

06-213 Gąsewo Poduchowne, ul. Władysława Reymonta 5

Katarzyna Rozbicka

06-200 Maków Mazowiecki, ul. gen. Pułaskiego 48/6

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat makowski

K8/121 Przasnysz ul. Sadowa 9

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRZASNYSZU

06-300 Przasnysz, ul. Sadowa 9

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat przasnyski:

Spółka Cywilna „SALUS” Wspólnicy: Szczepan Mirosław Jaroszewski, Bogdan Jaroszewski, Jacek Pietrucha 06-330 Chorzele,

ul. Grunwaldzka 50

Przychodnia Lekarska „SUPERMED” S.C. 06-300 Przasnysz,

ul. Świerczewo 40

Marta Wanda Stryjewska

06-300 Przasnysz, ul. Zygmunta Młot-Przepałkowskiego 15

Sendela Grzegorz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „MEDYK”

06-300 Przasnysz, ul. Mazowiecka 63

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Strefa Otwarta” Skowrońska Dorota 06-300 Przasnysz, ul. Makowska 26D

Krystyna Potaczek 06-300 Przasnysz, Świerczewo 35

Krzysztof Białek 06-300 Przasnysz, ul. Aleja Wojska Polskiego 9

Marzena Grinda Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ” Medicinal Center „, 06-300 Przasnysz, ul. Świerczewo 35

ESKULAP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

06-300 Przasnysz, ul. Rycerska 3

KATARZYNA ŻUCHNIEWSKA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „CENTRUM KOBIET”

06-300 Przasnysz, ul. Mazowiecka 63

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat przasnyski

K8/122 Wyszków

ul. KEN 1

 

 

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W WYSZKOWIE 07-200 Wyszków, ul. Komisji Edukacji Narodowej 1

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wyszkowie 07-200 Wyszków, Daszyńskiego 28

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat wyszkowski:

Mariola Dorota Rębowska 07-202 Wyszków, ul. 11 Listopada 12/22

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „ZDROWIE” S.C. W WYSZKOWIE BOŻENA KRAJEWSKA, KRYSTYNA ELŻBIETA BARANOWICZ, KRZYSZTOF CEZARY LASKOWSKI, BOŻENA HELENA KUTNIK, BARBARA SIDOR-DROZD, JOANNA CHWALCZUK 07-200 Wyszków, ul. Prosta 15

Elżbieta Małgorzata Haczewska 07-201 Wyszków, Piaskowa 8

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „PULS” s.c Maria Macioszczyk Jadwiga Morka Danuta Sierzputowska-Kuba             07-200 Wyszków, ul. gen. Władysława Sikorskiego 27

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej lek.med. Bożena Urszula Mrozowska 07-200 Wyszków, ul. Strumykowa 2

Sławomir Majewski 07-205 Rząśnik, ul. Jesionowa 65

Robert Kucharski 07-221 Brańszczyk, Jana Pawła II 50

Bożena Pietruska 07-200 Wyszków, ul. Stefana Okrzei 81A

Bogumiła Maria Czaplicka 07-207 Nowy Lubiel, Nowy Lubiel 24B

Stefan Jerzy Myszyński 07-200 Wyszków, ul. 3 Maja 43

ANDRZEJ MARIAN GOLA 07-200 WYSZKÓW, UL. IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 21A

Małgorzata Borkowska 07-200 Wyszków, ul. Strażacka 5

„Medical Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 07-200 Wyszków, ul. Stefana Okrzei 79

Adam Jan Rawski 07-201 Wyszków, ul. Powstańców 16

PRAKTYKA LEKARSKA M.SADECKI I PARTNERZY 07-210 Długosiodło, ul. Tadeusza Kościuszki 7/2

„MEDICUS” LEKARZE: EWA SUCHECKA, IWONA WRÓBLEWSKA – SPÓŁKA PARTNERSKA 07-200 Wyszków, ul. gen. Władysława Sikorskiego 11/2

Andrzej Eychler 07-200 Wyszków, ul. Pułtuska 27

Małgorzata Kopytowska 07-201 Wyszków, ul. Strumykowa 2

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ESKULAP KOWALIK LIDIA MARIA 07-200 Wyszków, ul. Strumykowa 4

Wiaczesław Gryszkiewicz 07-200 Gulczewo, Wyszków, ul. Centralna 17/19

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Konsylium” G. Ziemiecka i W. Kluczyński Spółka Jawna 07-200 Wyszków, ul. Pułtuska 26 A

Dariusz Suchenek 07-200 Wyszków, ul. Zakolejowa 19 c

Pielęgniarska Opieka Domowa Małgorzata Wiśniewska                07-200 Wyszków, ul. Ignacego Daszyńskiego 21A

Anna Gołaszewska-Warowna 07-230 Zabrodzie, ul. Wł.St.Reymonta 10

Agnieszka Maria Mickiewicz-Maciejewska 07-203 Somianka-Parcele 25 B

PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO BOGDAN KOWALCZYK 07-200 Wyszków, ul. gen. Władysława Sikorskiego 27

Małgorzata Suchenek                      07-200 Wyszków, ul. Zakolejowa 19c

GIN MEDICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 07-200 Wyszków, ul. Generała Józefa Sowińskiego 57

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GIN-MEDICUS Sp. z o.o. 07-200 Wyszków, ul. Generała Józefa Sowińskiego 57

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu

K8/123 Ostrów Mazowiecka ul. Dubois  68

SPZZOZ Szpital w Ostrowi Mazowieckiej ul. Stanisława Duboisa 68 ,

07-300 Ostrów Mazowiecka

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat ostrowski:

SPZOZ w Starym Lubotyniu – Stary Lubotyń 36a,07-303

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego ul. Duboisa 68, 07-300 Ostrów Mazowiecka

Ambulatorium z Izbą Chorych –Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jednostki Wojskowej nr 3470 ul. Bociańskiego 2, 07-310 Ostrów Mazowiecka

GMINNY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W JASIEŃCU 05-604 Jasieniec, ul. Czerska 5

Niepubliczne  Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat  ostrowski:

NZOZ MAK-MED Małkinia Górna ul. Biegańskiego 3 07-320

NZOZ Przychodnia Lekarska w Nurze ul. Drohiczyńska 8 07-322

NZOZ Centrum Dializ Fresenius Nephrocare VII Ostrów Maz.

ul. Widnichowska 20, 07-300

NZOZ OKO-MED Ostrów Maz. ul. Broniewskiego 36 , 07-300 Ostrów Mazowiecka

NZOZ DIAGNOZA Ostrów Mazowiecka ul. Słowackiego 6 , 07-300

NZOZ MEDICUS Ostrów Mazowiecka ul. Dubois 26A ,07-300

NZOZ Specjalistyczna Poradnia Okulistyczna Ostrów Maz. ul. 11-go Listopada 2/48 ,07-300

NZOZ Specjalistyczna Poradnia Dermatologiczna Ostrów Maz.

ul. 11 Listopada 1/16, 07-300

NZOZ Praktyka Lekarska Jakub Roman, Zaręby Kościelne

ul. Kowalska 16 , 07-323

NZOZ Praktyka Lekarza Anna Bialik-Szuladzińska Małkinia – Prostyń 86 , 07-319 Małkinia

Przychodnia Lekarza Rodzinnego „Twoje Zdrowie” Sławomir Szewczyk  ul. Targowa 17, 07-325 Boguty-Pianki

„Roman Kudraszew i Ryszard Wolff” – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. J. Radwańskiego 34

Zbigniew Rostek Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „OKO-MED”

07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. Stanisława Staszica

BARBARA IZDEBSKA-KAŁUŻNY 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA,

ul. Juliusza Słowackiego 6

Dorota Pawlak – Wilczyńska 07-300 Ostrów Mazowiecka,

ul. Marii i Józefa Świderskich 18

Danuta Janina Mossakowska 07-300 Ostrów Mazowiecka,

ul. Tadeusza Kościuszki 42E/10

Anna Godlewska 07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. S. Duboisa 26A

Jan Tyszka 07-300 Ostrów Mazowiecka, Nagoszewo 32A

SERDUCHO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. płk. Karola Piłata 20

Agata Heromińska07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. Księżnej Anny Mazowieckiej 4/20

„PANACEA” Oskar Kurbieko 07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. Lubiejewska 6/25

‚MAK-MED’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 07-320 Małkinia Górna, ul. Biegańskiego 3

Halina Wiśniewska 07-311 Wąsewo, ul. Goworowska 39

Andrzej Krzysztof Gajewski 07-306 Brok, ul. Modrzewiowa 12

BARBARA IZDEBSKA-KAŁUŻNY 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA,               ul. Juliusza Słowackiego 6

Jakub Tadeusz Ruman 07-323 Zaręby Kościelne, ul. Mokra 6

Anna Bialik-Szuladzińska 07-319 Małkinia Górna, Prostyń 86

Sławomir Szewczyk 07-325 Boguty-Pianki, ul. Targowa 17

Dorota Wysocka-Roszkowska 07-310 Komorowo, ul. Mazowiecka 90

Karol Rogaski – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „MEDICA” w Jasienicy   07-304 Jasienica, ul. Pawła Jasienicy 29

Robert Wiśniewski 07-300 Ostrów Mazowiecka, Nagoszewo 22

Zbigniew Szydlik 07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. Zachodnia 11

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu

  REGION SIEDLECKI
K8/110 Mińsk Mazowiecki ul. Szpitalna 37

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat miński:

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W MIŃSKU MAZOWIECKIM

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Szpitalna 37

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Mińsku Mazowieckim

05-300 Mińsk Mazowiecki, Jana Kilińskiego 10

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulejówku

05-070 Sulejówek, ul. Idzikowskiego 7b

Samodzielny Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr. Teodora Dunina

05-320 Rudka, al. Teodora Dunina 1

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kałuszynie – Przychodnia Opieki Zdrowotnej

05-310 Kałuszyn, ul. Wojska Polskiego 24

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W CEGŁOWIE

05-319 Cegłów, pl. Anny Jagiellonki 17

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siennicy

05-332 Siennica, ul. Akacjowa 2 A

Ambulatorium z Izbą Chorych – Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jednostki Wojskowej Nr 2742

05-300 Mińsk Mazowiecki, Warszawska 267

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat miński:

Centrum Medyczne ZANMED Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

05-074 Halinów, ul. Józefa Piłsudskiego 33

„Kaśmin” S.C. Dom Seniora Katarzyna Święs, Krzysztof Minkowski

05-332 Siennica, Drożdżówka 5 A

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Centrum”Janusz Leśnik

05-070 Sulejówek, ul. 11 Listopada 87

Robert Gajda Jan Sadowski NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SAN-MEDICA S.C.

05-317 Jeruzal, ul. Szkolna 6

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „MELISA” MAGDALENA KRĘT-WOŹNIEWICZ, MARCIN WOŹNIEWICZ SPÓŁKA JAWNA

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. 11 Listopada 4/18

SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA „MILMED”

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Ignacego Daszyńskiego 5A

„MAY-POL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Mikołaja Kopernika 5

23 Baza Lotnictwa Taktycznego

05-300 Mińsk Mazowiecki, Barcząca

Centrum Medyczne VITA-MEDICA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-070 Sulejówek, ul. Kombatantów 85

CENTRUM REHABILITACJI KINESION OSIŃSKA I PARZĘCKI SPÓŁKA JAWNA

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Zofii Kalinowskiej 11

EWAMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 157

Centrum Rehabilitacji „Pod Dębami” Jarosław Zawadzki, Bożena Zawadzka s.c.

05-074 Halinów, ul. Spółdzielcza 25

FOURMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Świętokrzyska 30

WIESŁAW GRĄZKA TĘCZOWE WZGÓRZE

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Tadeusza Kościuszki 13/102

OSTEOMEDICA s.c.

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Topolowa 4/U4

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „ALTURA” PŁOCHOCCY-SPÓŁKA CYWILNA

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Tartaczna 6A

Klinika Zdrowia i Urody ASAJO – MED Adam Jakubowicz

05-074 Długa Kościelna, ul. Szczęśliwa 33

MIŃSK MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Józefa Mireckiego 13 A/8

EKWOS – Piotr Parasiewicz

05-300 Grębiszew, ul. Rozwojowa 79

Praktyki lekarskie ,

Lekarze nie wykonujący zawodu z powiatu mińskiego

K8/124 Mazowiecki Szpital Wojewódzki Siedlce (A) ul. Poniatowskiego 26

Mazowiecki  Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o. ul. Poniatowskiego 26 , 08-110 Siedlce

Oddziały niezabiegowe

K8/125

Mazowiecki Szpital Wojewódzki

Siedlce (B)

ul. Poniatowskiego 26

Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp z o.o. ul. Poniatowskiego 26, 08-110  Siedlce

Oddziały zabiegowe

Oddział  Intensywnej Opieki Medycznej i Anestezjologii

Szpitalny Oddział Ratunkowy

K8/126

 Siedlce – Łosice

Powiat

 

Siedlce

ul. Kilińskiego 29

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej-miasto Siedlce

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ 08-110 Siedlce, ul. Jana Kilińskiego 29

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ul. Starowiejska 15 Siedlce/Formińskiego 14 08-110 Siedlce

Poradnia Wydziału  Zdrowia MSW w Siedlcach ul. Starowiejska 66, 08-110 Siedlce

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat siedlecki:

NZOZ „ZDROWIE” Roman Chądzyński  ,Dąbrówka Ług (powiat Skórzec)  ul. Garwolińska 2, 08-114

Elżbieta Kalinowska „KELMED” ul. Cmentarna 2, 08-124  Mokobody

ZOZ Zakładu Karnego w Siedlcach ul. Piłsudskiego 47, 08-110 Siedlce

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej 08-110 Siedlce, ul. Wałowa 1

Zakładowa przychodnia przy PSI Producent Sprężyn ul. Brzeska 72 08-110 Siedlce

SPZOZ „RM Meditrans” Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 38 08-110 Siedlce

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat łosicki:

SPZOZ w Łosicach  ul. Słoneczna 1, 08-200 Łosice

Niepubliczne Zakłady  Opieki Zdrowotnej – powiat łosicki:

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarska „OPTIMA” Celina Bartoszuk 08-200 Łosice, ul. Berka Joselewicza 11

Iwona Nieczaj 08-207 Olszanka, Olszanka 30 a

Jarosław Bartoszuk 08-205 Stara Kornica 201

Marek Cena 08-200 Łosice, ul. Traugutta 2/6

Jerzy Lichaczewski 08-200 Łosice, ul. Ogrodowa 8

Lekarze Rodzinni „Eskulap” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 08-200 Łosice, ul. Narutowicza 5

TERESA CENA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ BONITAS Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Huszlew 150

Radosław Stefaniuk Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „RAD-MED” Przychodnia Lekarzy Rodzinnych      08-200 Łosice, ul. Siedlecka 20A

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES – Pielęgniarska Opieka Domowa s.c. Wiesław Lewczuk, Hanna Lewczuk 08-200 Łosice, ul. Zdrowa 48

RAFAŁ STACHOWSKI NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ŻRÓDEŁKO                       08-207 Olszanka 30a

„UROLOGIA PIOTR KANIA I WSPÓLNICY” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 08-200 Łosice, ul. Narutowicza 5

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu –powiat siedlecki, łosicki

K8/127 Siedlce NZOZ Ul. Piłsudskiego 49

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – miasto Siedlce:

Piotr Taras                       08-110 Siedlce, ul. gen. Józefa Bema 54A

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna R.Dmowska i Partnerzy -Lekarze 08-110 Siedlce, ul. Starowiejska 30

DARIUSZ WĘGLEWICZ NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „APASJONATA” 08-110 Siedlce, ul. Czesława Dylewicza 22

Mariola Andała-Sarosiek 08-103 Nowe Iganie, Siedlce, ul. Sosnowa 10

Małgorzata Stanisława Leszczuk Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „LE-MED”                     08-110 Siedlce, ul. Kubusia Puchatka 45

Dariusz Sławomir Domański 08-110 Siedlce, ul. Józefa Piłsudskiego 49

Barbara Ostrowska 08-110 Siedlce, ul. Sokołowska 84/7

Spółka Cywilna Mariusz Łopaciuk Stanisław Łopaciuk 08-110 Siedlce, ul. Wojska Polskiego 34A

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „ARKA” PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO 08-110 Siedlce, ul. Mylna 3

Barbara Helena Dobrowolska    08-110 Siedlce, ul. bp. Ignacego Świrskiego 14/40

Jarosław Dmowski 08-110 Siedlce, ul. Żaboklicka 4

„AURIS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 08-110 Siedlce, ul. 3 Maja 28

Centrum Medyczno-Diagnostyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  08-110 Siedlce, ul. Niklowa 9

Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o. o. 08-110 Siedlce, ul. Gen. Franciszka Kleeberga 2

Zofia Małgorzata Żaczek Przychodnia Lekarska „Żaczek”                08-110 Siedlce, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 18

Polski Związek Głuchych Koło Terenowe w Siedlcach 08-110 Siedlce, ul. Jana Kilińskiego 29

Urszula Woińska 08-110 Siedlce, ul. Nowy Świat 9

SZCZEPAN WASZCZUK WASZ-MED ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE ZESPÓŁ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH 08-110 Siedlce, ul. Katedralna 32

Spółka Cywilna Andrzej Czarnojańczyk, Donat Prochenka, Mikołaj Romańczuk 08-110 Siedlce, ul. Błonie 8/33

Jarosław Tadeusz Gałczyński Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Lekarzy Specjalistów MEDICA 08-110 Siedlce, ul. 3 Maja 3

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „RM-MEDITRANS” Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach 08-110 Siedlce, ul. bp. Ignacego Świrskiego 38

Niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej – powiat siedlecki:

Grażyna Styczyńska    08-106 Zbuczyn, ul. Terespolska 15

RYSZARD KOŃCA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „RADMED”                       08-140 Radzików Wielki, ul. Składowa 1

Helena Wielogórska-Serementa                     08-111 Zawady 31

Lucyna Miszczak 08-130 Kotuń, ul. Kolejowa 37

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „MEDYK” GRAŻYNA DRABAREK                       08-140 Mordy, pl. Plac Zwycięstwa 18

Anna Pożarowszczyk-Osik 08-109 Przesmyki, ul. 11 Listopada 13

KKŁ SZ.KUNKA, S.KWIATKOWSKI, A.ŁASKAWIEC SPÓŁKA JAWNA 08-106 Zbuczyn, ul. Terespolska 13

Maria Zwolska-Maciejak 08-114 Dąbrówka-Ług, ul. Garwolińska 85

Elżbieta Kalinowska 08-124 Mokobody, ul. Cmentarna 2

Przychodnia Medyczna „VENA” Marciniak spółka jawna                08-140 Mordy, ul. Kilińskiego 9

Przychodnia Rodzinna w Wiśniewie Grabek i Grabek s.c. 08-112 Wiśniew, ul. Sanitariuszek 1

Tomasz Marek Łobacz Gabinet Rehabilitacyjny 08-106 Zbuczyn, ul. Terespolska 47

Praktyki lekarskie,.

Lekarze nie wykonujący zawodu – miasto Siedlce

K8/128 Sokołów Podlaski ul. Księdza Bosko 5

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat sokołowski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim

08-300 Sokołów Podlaski, ul. Księdza Bosco 5

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat sokołowski:

SOKOŁÓW S.A. Oddział w Sokołowie Podlaskim

08-300 Sokołów Podlaski, ul. Aleja 550-lecia 1

Eugenia Murawska

08-300 Sokołów Podlaski, ul. Węgrowska 5A

Spółdzielnia Inwalidów „CHEGOS”

08-300 Sokołów Podlaski, ul. Lipowa 52

Bożena Tomczuk Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ZDROWIE”

08-330 Kosów Lacki, ul. Słoneczna 7

Roxana Maxwell

08-300 Sokołów Podlaski, ul. Wolności 12

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ELMED Emilia Goławska

08-300 Nowa Wieś, ul. Wolności 49

OPTIMA KOSZARSKA i RUDNICKA – LEKARSKA SPÓŁKA PARTNERSKA

08-300 Sokołów Podlaski, ul. Olszowa 6B

ZESPÓŁ LEKARZY SPECJALISTÓW „ARCO IRIS” BEATA I JACEK KRYŃSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

08-300 Sokołów Podlaski, ul. Generała Władysława Andersa 11

Elżbieta Frączek

08-300 Sokołów Podlaski, ul. Sadowa 10A

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat sokołowski

K8/129 Garwolin ul. Lubelska 50

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat garwoliński:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Garwolinie

08-400 Garwolin, ul. Lubelska 50

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

08-420 Miastków Kościelny, ul. Jana Kochanowskiego 6

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łaskarzewie

08-450 Łaskarzew, Duży Rynek 32

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Trojanowie

08-455 Trojanów, Trojanów 57 A

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Borowiu

08-412 Borowie, ul. Garwolińska 9

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Pilawie

08-440 Pilawa, ul. Wojska Polskiego 16

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W GÓRZNIE

08-404 Górzno, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 6

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WILDZE

08-470 Wilga, ul. Wojska Polskiego 8

Krajowy Ośrodek Psychiatrii Sądowej dla Nieletnich w Garwolinie

08-400 Garwolin, al. Legionów 11

SZPITAL MAZOWIECKI W GARWOLINIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

08-400 Garwolin, al. Legionów 11

Samorządowy Ośrodek Zdrowia w Żelechowie

08-430 Żelechów, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 34

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat garwoliński:

NZOZ TALMED Spółka Cywilna – Helena Wągrodzka, Jan Wągrodzki

08-400 Ruda Talubska, ul. Akacjowa 45

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Medicus” Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, 08-430 Żelechów, ul. Reymonta 36A

Eskulap Pilawa, Ewa Krawczyk-Łysiak, Michał Łysiak Spółka Jawna,

08-440 Pilawa, ul. Marii Konopnickiej 21

„MEDYK” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

08-450 Łaskarzew, ul. Sportowa 17

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Garwolin

08-410 Wola Rębkowska , UL. Ogrodowa 17

„SANUS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

08-400 Garwolin, ul. Dobra 3 LU 9

Marcin Ożarek, 08-400 Garwolin, ul. Nadwodna 9

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SPES Spółka Cywilna wspólnicy: Krystyna Niemotko, Maciej Michalik, 08-441 Parysów, ul. Książęca 13

AGENCJA MEDYCZNA „ASMED” S.C.

08-430 Żelechów, ul. Ogrodowa 9

Liliana Piwowarczyk, 08-400 Garwolin, ul. Kuśnierska 3

Evita, Ewa Witak-Kajak Violetta Rękawek Spółka Jawna

08-400 Garwolin, ul. Asnyka 6B

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „DOZA” w Garwolinie, 08-400 Garwolin, ul. Kościuszki 49 J

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Centrum Okulistyczne” E. Torska, D. Mrugała, A. Piesio-Kowalska

08-400 Garwolin, ul. Kościuszki 49 J

LEKARZE CICHOWSKI-POBOŻY SPÓLKA PARTNERSKA

08-480 MACIEJOWICE, ul. ks. Grzegorza Piramowicza 5

LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNE ANALITYK S.C. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ GŁASZCZKA ANNA, WOJCIECH, KATARZYNA

08-400 Garwolin, ul. Jana Pawła II 17

Joanna Kuźnicka, 08-400 Garwolin, ul. Stanisława Modrzewskiego 36

„SANA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

08-400 Garwolin, ul. Kościuszki 49J

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ – MEDICAL S.C. MAŁGORZATA KOTLARSKA,ARNOLD KOPYŚĆ,JOANNA OŁÓWEK

08-400 Garwolin, ul. Kuśnierska 2

Teresa Pszkit – Kamola, 08-430 Żelechów, ul. Długa 136 F

„PĘPEK ŚWIATA” Szkoła Rodzenia I Gabinety Lekarskie Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, 08-400 Garwolin, ul. Dobra 3/6 LU

Dorota Monika Paśnik, 08-400 Ruda Talubska, ul. Akacjowa 70

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fizjomix

Dorota Niemiec-Jóźwicka

08-440 Pilawa, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 7 a

PRZYCHODNIA-APTEKA-MEDYCYNA ESTETYCZNA L.GULA, B.DŁUGOPOLSKA SPÓŁKA JAWNA, 08-430 Żelechów, ul. Staszica 21

Marzena Jóźwicka, 08-460 Gończyce 12

Jarosław Michalik, 08-460 Sobolew, ul. Lipowa 15

F.H.U. Robert Biernacki

08-400 Garwolin, ul. Henryka Dłużniewskiego ps. „Lech” 6

Praktyki lekarskie.

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat garwoliński.

K8/130 Węgrów ul. Kościuszki 15

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat węgrowski:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgrowie 07-100 Węgrów, ul. Tadeusza Kościuszki 15

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Przychodnia Opieki Zdrowotnej w Grębkowie” 07-110 Grębków, ul. Lipowa 6

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Węgrowie 07-100 Węgrów, Stefana Kard. Wyszyńskiego 3

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat węgrowski:

Ewa Przepiórska-Konopa E-COR Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej 07-100 Borzychy, ul. Podlaska 111

Jolanta Piech-Bubień                      07-120 Korytnica, ul. Adama Małkowskiego 20

Poradnia Medycyny Rodzinnej „Revita”s.c.Renata Skuba,Zbigniew Witold Skuba 07-100 Węgrów, ul. Bohaterów Warszawy 2

Beata Bartnik 07-130 Łochów, ul. 10-lecia Łochowa 1E

„Staniszewscy s.c.” 07-100 Węgrów, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 32

Jacek Sasin 07-111 Wierzbno, Wierzbno 88

Cecylia Strąk 07-104 Stoczek, ul. 3 Maja 1A

EMILIA NARZYMSKA   07-132 Ogrodniki 81

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat węgrowski

  REGION RADOMSKI
K8/131 Radom – Lekarska (A) ul. Rwańska 16

Radomski  Szpital Specjalistyczny im. T. Chałubińskiego ul. Tochtermana 1

Oddziały Szpitalne i Przychodnie Specjalistyczne

Oddziały Zachowawcze

Oddział ZUS – lekarze

K8/132 Radom – Lekarska (B) ul. Rwańska 16

Radomski  Szpital Specjalistyczny im. T. Chałubińskiego ul. Tochtermana 1

Oddziały Szpitalne i Przychodnie specjalistyczne

Oddziały Zabiegowe

Oddział ZUS – lekarze

K8/133 Radom – Józefów (A) ul. Rwańska 16

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o.o.

Radom, ul. Juliana Aleksandrowicza 5

Oddziały Zabiegowe

K8/134 Radom – Józefów (B) ul. Rwańska 16

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o.o.

Radom, ul. Juliana Aleksandrowicza 5

Oddziały Zachowawcze

K8/135

Podstawowa i Specjalistyczna Opieka Zdrowotna

Radom (A)

ul. Rwańska 16

CSK MSWiA  Warszawa – Poliklinika w Radomiu ul. Orląt  Lwowskich 5/7

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie Radom ul. Bóźniczna 3

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecz. ul. Limanowskiego 42 Radom

ZOZ Aresztu Śledczego w Radomiu ul. Wolanowska 120

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat radomski:

SPZOZ w Zakrzewie – Kolonia 12

SPZOZ w Wolanowie ul. Opoczyńska 23

SPZOZ w Jedlińsku ul. M. Konopnickiej 11

PZOZ w Skaryszew ul. Skłodowskiej 12

SPZOZ w Kowali – Kowala Stępocina 105

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej powiat Radom miasto:

NZOZ Przychodnia POZ i Medycyny Rodzinnej ASKLEPIOS Radom ul. 1905 Roku 20

NZOZ Por. Leczenia Bólu i Poradnia Opieki Paliatywnej Radom ul. 1905 Roku 20

Radomskie Towarzystwo Dobroczynności 26-610 Radom, ul. Dionizego Czachowskiego 42

NZOZ ŚRÓDMIEŚCIE 1 Radom ul. Staszica 6/8

NZOZ Poradnia Med. Rodzinnej ŚRÓDMIEŚCIE 3 Radom ul. Struga 57 A

NZOZ BORKI Radom ul. J. Krasickiego 1

Janina Piasta 26-600 Radom, ul. Dionizego Czachowskiego 21A

NZOZ MEDICON Radom ul. Gagarina 1

NZOZ POLMEDIC Radom ul. Domagalskiego 7

NZOZ Lekarze Rodzinni SALUS AEGROTI Radom ul. 25 Czerwca 81

NZOZ PRZYCHODNIA GOŁĘBIÓW Radom ul. Paderewskiego 6

NZOZ OMEGA Radom ul. Mieszka I 13 m 6

NZOZ GAMED Gabinety Lekarskie Radom ul. Wysoka 12

Niepubliczny Zakład POZ POŁUDNIE Radom ul. Czarnoleska 19

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „NEL-MED” Jarosław Janas, Piotr Wasiak Spółka Jawna 26-600 Radom, ul. Józefa Mireckiego 10

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MEDIKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  26-600 Radom, ul. Józefa Mireckiego 10

ENDOMED JANUSZ ROMANOWSKI SPÓŁKA JAWNA 26-600 Radom, ul. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka 4/6/8/B8C1

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia „Sanus” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 26-600 Radom, ul. Warszawska 4

Tomasz Terpiłowski 26-610 Radom, ul. Stanisława Wernera 5/20

MAZOWIECKA ORGANIZACJA MEDYCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 26-600 Radom, ul. Staroopatowska 1A

NZOZ EWAMED Radom ul. Piłsudskiego 9

NZOZ Przychodnia CENTRUM Radom ul. Warszawska 4

Przychodnia „Obozisko” ul. Warszawska 4

NZOZ Przychodnia PLANTY Radom ul. 1905 Roku 20

„SPÓŁKA PARTNERSKA LEKARZY – ORLIK KRÓLIKOWSKA I PARTNERZY” 26-600 Radom, ul. 1905 Roku 20

SPECJALISTYCZNE USŁUGI MEDYCZNE „VISIOMEDICA” S.C. 26-600 Radom, ul. Stefana Żeromskiego 85

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PRZYCHODNIA LEKARSKO-PIELĘGNIARSKA „COR-VITA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Konstantego Lubońskiego 2

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radomiu ul.Okulickiego

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „USTRONIE” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 26-600 Radom, ul. Wyścigowa 12

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu 26-600 Radom, ul. Adolfa Tochtermana 1

Praktyki lekarskie – m.. Radom,  powiat radomski

K8/136 Podstawowa i Specjalistyczna Opieka Zdrowotna Radom (B) ul. Rwańska 16

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie Radom ul. Bóźniczna 3

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecz. ul. Limanowskiego 42 Radom

ZOZ Aresztu Śledczego w Radomiu ul. Wolanowska 120

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat radomski:

SPZOZ w Zakrzewie – Kolonia 12

PZOZ w Skaryszew ul. Skłodowskiej 12

SPZOZ w Kowali – Kowala Stępocina 105

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej powiat Radom miasto:

NZOZ Przychodnia POZ i Medycyny Rodzinnej ASKLEPIOS Radom ul. 1905 Roku 20

NZOZ Por. Leczenia Bólu i Poradnia Opieki Paliatywnej Radom ul. 1905 Roku 20

NZOZ ŚRÓDMIEŚCIE 2 Radom ul. 1905 Roku 20

NZOZ BORKI Radom ul. J. Krasickiego 1 jest

NZOZ MEDICON Radom ul. Gagarina 1

NZOZ POLMED Radom ul. Domagalskiego 7

Niepubliczny Zakład POZ POŁUDNIE Radom ul. Czarnoleska 19

Niepubliczny Spec. ZOZ Poradnia Rehabilitacji Radom ul. Osiedlowa 9

NZOZ Przychodnia PLANTY Radom ul. 1905 Roku 20

Niepubliczny Spec. ZOZ 1905 Roku Radom ul. 1905 Roku 20

NZOZ Przychodnia COR-VITA Radom ul. Osiedlowa 9

NZOZ Ośr. Readaptacyjny dla Osób Uzależnionych Radom ul. Łąkowa 122

Związku Głuchych Radom ul. Wjazdowa 4

Niepubliczny Ośrodek Reh. Dziennej PSOUU KOŁO Radom ul. Grenadierów 18

Centrum Medyczne CORTEN MEDIC Radom ul. Prażmowskiego 33a

NZOZ Specjalistyczna Poradnia Okulistyczna „OptiMed” Centrum Rehabilitacji Wzroku Radom ul. Traugutta 31/33

NZOZ MEDICA Laboratorium Analiz Medycznych Radom ul. Słowackiego 48/48a

NZOZ Laboratorium DIAG-LAB Radom ul. 1905 r. 20

NZOZ Spółka Lekarska ZAMŁYNIE Radom ul. Klonowica 10/12

NZOZ POMOCNA DŁOŃ Radom ul. Główna 12

NZOZ DOMAGALSKIEGO Radom ul. Domagalskiego 7

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej GLINICE Radom ul. Lubońskiego 2

NZOZ OPUS-MED Radom ul. Ks. Łukasika 5

NZOZ VITAMED Radom ul. Lubońskiego 2

NZOZ EUROMED Radom ul. Główna 12

NZOZ Hospicyjny GOŚCINIEC KRÓLOWEJ APOSTOŁÓW Radom ul. Wiejska 2

NZOZ NEUROMED Radom ul. Krakowska 5/7 lok. 7

NZOZ TROSKA Radom ul. Elegii 4/40

NZOZ NEURO-STOM Radom ul. Główna 12 lokal 4

NZOZ EPmed Radom ul. Sucha 2/13

NZOZ VIVAMED Radom ul. Główna 12

NZOZ VENOMEDICA Poradnie Specjalistyczne Chirurgia Naczyniowa i Ogólna Radom ul. Pamięci Katynia 12a/lok.3

NZOZ Prywatne Centrum Ortopedyczne MAX-MED Radom ul. Osiedlowa 9

Niepubliczny Specjalistyczny ZOZ MAGMED Radom ul. Główna 12

NZOZ Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień Radom ul. 1905 Roku 21

Praktyki lekarskie – m.. Radom,  powiat radomski

K8/137 Radom – Rejon Złotego Wieku ul. Rwańska 16 Lekarze i lekarze stomatolodzy emeryci, renciści  – Radom
K8/138 Białobrzegi – Nowe Miasto – Warka

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat białobrzeski:

Miejsko – Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach ul. Spacerowa 10,

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach  26-800 Białobrzegi, ul. Spacerowa 10

NZOZ IZI-MED s.c. Izabella Kwiecińska , Paweł Grabarczyk 26-800 Białobrzegi, ul. 11-go Listopada 33

Urszula Korczak 26-800 Białobrzegi, ul. Adama Mickiewicza 23

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białobrzegach 26-800 Białobrzegi, Krakowska 28

SPZOZ w Wyśmierzycach 26-811 Wyśmierzyce, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 8

SPZOZ w Stromcu ul. Nowa 10,

SPZOZ w Radzanowie,

Ośrodek Zdrowia SPZOZ 26-650 Wrzeszczów,  Wrzeszczów 47

SPZOZ w Przytyku 26-650 Podgajek, ul. Kościelna 15

SPZOZ w Zakrzewie – Kolonia 12

SPZOZ w Starej Błotnicy, 26-806 Stara Błotnica 9

SPZOZ w Promnie z siedzibą w Falęcicach, 26-803 Promna, Falęcice

SPZOZ Warka  05-660 Warka, ul. Piotra Wysockiego 12

Andrzej Niemirski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ZDROWA RODZINA” 05-660 Warka, ul. Obwodowa 8A

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grabowie nad Pilicą 26-902 Grabów nad Pilicą, ul. Parkowa 2

TOMED R.KSIĄŻEK-TOMASZEWSKA, R.TOMASZEWSKI SPÓŁKA JAWNA 05-660 Warka, ul. Letnia 5

Firma Dobrzyńscy Konrad Dobrzyński 05-660 Warka, ul. Piotra Wysockiego 7

Powiatowa Stacja San-Epid w Białobrzegach ul. Krakowska 28

SPZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą ul. Tomaszowska 43

Praktyki lekarskie, 

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat białobrzeski:

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarz Rodzinny Mariola Żołyniak – Jabłońska 26-811 Wyśmierzyce, ul. Marii Konopnickiej 50

Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska MEDPLUS Białobrzegi ul. Rzemieślnicza 24

Praktyki lekarskie, 

Lekarze nie wykonujący zawodu – pow. białobrzeski

K8/139 Grójec

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat grójecki:

SPZOZ w Błędowie ul. Dolna 3

SPZOZ w Chynowie – 05-650 Chynów, ul. Główna 56

SPZOZ w Mogielnicy ul. Dziarnowska 40

SPZOZ w Pniewach – Pniewy 2 A

Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. 05-600 Grójec, ul. ks. Piotra Skargi 10

SPZOZ BELMED Belsk Duży ul. Szkolna 4

Gminny SPZOZ w Jasieńcu Jasieniec ul. Czerska 5

SPZOZ w Goszczynie Goszczyn ul. Bądkowska 1

Powiatowa Stacja San-Epid w Grójcu ul. Mogielnicka 67

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat grójecki:

NZOZ MEDICUS Grójec ul. Mszczonowska 35

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej „ZIEL-MED” Zieliński spółka jawna 05-600 Grojec, ul. Jana Pawła II 46

Profilaktyczno -Leczniczy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyna Analizy Jerzy Matysiak, Patryk Matysiak 05-600 Grójec, ul. Mikołaja Kopernika 8 a

Jacek Smoleński NZOZ Poradnia Lekarza Rodzinnego Błędów ul. Nowy Świat 10

EWA FISZER NADOLNA „EWAMED” NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ 05-652 PNIEWY, Pniewy 5a

„CONCORDIASALUS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 05-652 Pniewy, Osieczek 8 A

G.Stecko, J.Miedziun, M.Filipowicz,E.Szymańska Spółka Cywilna „Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyna Rodzinna” 05-600 Grójec, ul. Olimpijska 8

Zofia Ambroziak 05-600 Grójec, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 14

CENTRUM MEDYCZNE LEDA-MED DARIUSZ SZEWCZYK, LESZEK KUDAS SPÓŁKA CYWILNA  05-600 Grójec, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 14

EFEKT Paulina Byliniak – Bagińska 05-600 Grójec, ul. Mogielnicka 63

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat grójecki

K8/140 Zwoleń  – Pionki – Jastrzębia- Lipsko –   Iłża

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat zwoleński:

SPZOZ w Zwoleniu ul. Pokoju 5

SPZOZ w Policznie ul. Prusa 9

SPZOZ Gminy Przyłęk 26-704 Przyłęk, Przyłęk 30A

SPZOZ Gminy Tczów – Tczów 28

Powiatowa Stacja San-Epid w Zwoleniu ul. Bogusza 37

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat zwoleński:

NZOZ w Kazanowie ul. Kościelna 50

NZOZ Poradnie Stomatologiczno-Lekarskie DANMED Zwoleń ul. Woj. Polskiego 46

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej- gmina Pionki:

SPZZOZ w Pionkach ul. Sienkiewicza 29

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej- gmina Jedlnia Letnisko:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jedlni – Letnisko 26-630 Jedlnia Letnisko, ul. Fryderyka Chopina 1

Prywatna Przychodnia Lekarska Spółka Cywilna Jadwiga Przybyłowicz, Przemysław Przybyłowicz 26-630 Jedlnia Letnisko, ul. Nadrzeczna 14 A

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – gmina Pionki:

NZOZ DENTAL-MED Gabinety Stomatologiczno-Lekarskie Pionki ul. Mickiewicza 4

NZOZ Przychodnia Lekarska ZDROWIE w Pionkach ul. Aleje Lipowe 12

NZOZ „MEDYK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 26-670 Pionki, ul. Henryka Sienkiewicza 4

NZOZ PRIMA Pionki – Suskowola 76

NZOZ PRZYCHODNIA CENTRUM Pionki ul. Mickiewicza 26

PORADNIA MEDYCYNY RODZINNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , 26-670 Pionki, ul. Polna 25C

MUCMED Jolanta Muc 26-631 Jastrzębia 110

Gminny Ośrodek Zdrowia w Goździe ul. Lekarska 4

SPZOZ w Jedlni Letnisko ul. Fryderyka Chopina 1

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Jastrzębia – Bartodzieje 14

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu -powiat zwoleński, gm. Pionki, Jasterzębia

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat lipski:

SPZOZ Gminy Chotcza – Józefów

SPZOZ w Lipsku ul. Śniadeckiego 2

SPZOZ w Ciepielowie ul. Papuzińskiego 57

SPZPOZ – Rzeczniów 1A

Powiatowa Stacja San-Epid w Lipsku ul. Iłżecka 6

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat lipski:

NZOZ MEDICUS Spółka Partnerska Lekarzy Sienno ul. Czachowskiego 5

NZOZ BOMED Lipsko ul. Partyzantów 19

NZOZ w Solcu nad Wisłą ul. Słoneczna 2

NZOZ Poradnia Rodzinna Monika Małecka  Lipsko ul. 1 Maja 79

NZOZ Poradnia Rodzinna Danuta Łepecka Lipsko ul. 1 Maja 79

Praktyki  lekarskie, 

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat  lipski

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej:

SPZ POZ w Iłży ul. Bodzentyńska 17

Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Iłży 27-100 Iłża, ul. Bodzentyńska 17

Usługi Zdrowotne ( Lekarskie i Psychologiczne ) Marcin Wójcik 27-100 Iłża, os. Zuchowiec 11/3

SPZOZ w Wierzbicy ul. Sienkiewicza 37

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – gmina Iłża:

NZOZ JOLMED – Krzyżanowice 155 Iłża

Usługi Zdrowotne ( Lekarskie i Psychologiczne ) Marcin Wójcik 27-100 Iłża, os. Zuchowiec 11/3

Praktyki lekarskie – m. Iłża

K8/141 Kozienice

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat kozienicki:

SPZZOZ  ul.  Gen. Wł. Sikorskiego 10

SPZOZ w Gniewoszowie ul. Sarnowska 14

SPZOZ Przychodnie Kozienickie Kozienice ul. H. Sienkiewicza 28

Daniela Sobczyk 26-900 Kozienice, Świerczewskiego 27

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ANIMED Spółka Cywilna, wspólnicy: Anna Balińska, Piotr Baliński 26-900 Kozienice, ul. Lubelska 40

ZAKŁAD KARNY W ŻYTKOWICACH 26-930 GARBATKA-LETNISKO, ŻYTKOWICE

VITAL-MED DARIUSZ SKOCZYLAS,EWA SKOCZYLAS, KATARZYNA SADURSKA S.C. 26-930 Garbatka-Letnisko, ul. Spacerowa 2

Powiatowa Stacja San-Epid w Kozienicach ul. Świerczewskiego 27

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat kozienicki:

NZOZ MILLENIUM Kozienice ul. Radomska 11

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA CYWILNA „MAGMEDIC” MARZENA STYSIAK,WŁODZIMIERZ STYSIAK 26-910 MAGNUSZEW, ul. IV Korpusu Gwardii 16

Przych. Lekarsko-Rehab. SI im. Zygmunta Starego w Kozienicach ul. Lubelska 69 a

NZOZ VITA Sieciechów ul. Kozienicka 4

NZOZ Spółka Lekarska MEDICUS Kozienice ul. Sienkiewicza 28

NZOZ FAMILIA Kozienice ul. Rodzinna 24

Przychodnia Eltermed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 26-966 Sieciechów, Zajezierze, ul. 28 Pułku Artylerii Lekkiej 7A

NZOZ w Brzózie Głowaczów (Brzóza) ul. Radomska 1

NZOZ DAN-MED Głowaczów ul. Warecka 13

NZOZ NUTRIMED Ziemia Mazowiecka Kozienice ul. Lubelska 69a

Praktyki lekarskie,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat kozienicki

K8/142

Szydłowiec – Przysucha –

Krychnowice

Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym w Radomiu 26-607 Radom, ul. Krychnowicka 1

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat szydłowiecki:

SPZZOZ w Szydłowcu ul. Wschodnia 23

SPZOZ w Orońsku ul. J. Brandta 10

SPZOZ w Mirowie – Mirów Stary 27

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotne Maciej Grzegorz Morawiak 26-503 Mirów Stary, Mirów Stary 27a

Maciej Grzegorz Morawiak 26-505 Orońsko, ul. Brandta 10

Bogusława Tomczyk MAX-MED Opieka Długoterminowa 26-505 Orońsko, ul. Brandta 10

SPZOZ w Wolanowie ul. Opoczyńska 23

SPZOZ w Jastrzębiu ul. Zielona 68

SPZOZ w Chlewiskach ul. Szkolna 4a

Powiatowa Stacja San-Epid w Szydłowcu ul. Metalowa 7

CENTRUM DOMOWEJ OPIEKI MEDYCZNEJ ROBERT GROMEK 26-500 Szydłowiec, Szydłówek 16a

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat szydłowiecki:

NZOZ przy Spółdzielni Inwalidów ELEKTRON Szydłowiec ul. Garbarska 9

NZOZ  EMPATIA Jastrząb ul. Zielona 68

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ZDROWIE” Barbara Lańczyk – Wrona i Partnerzy, Lekarze, Spółka Partnerska 26-500 Szydłowiec, ul. Stanisława Staszica 3 K

Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat przysuski:

SPZOZ w Odrzywole ul. Warszawska 55 26-425 Odrzywół

SPZOZ w Gielniowie ul. Piłsudskiego 47 26-434 Gielniów,

SPZOZ ul. Lipowa 22 26-414 Potworów,

EWA CHUDECKA – DZIEKAN Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieniawie ul. J. Kochanowskiego 86 26-432 Wieniawa,

SPZ ZOZ w Przysusze ul. Jana Pawła II 9a

SPZOZ w Skrzynnie pl. 1000-lecia 2

Powiatowa Stacja San-Epid w Przysusze ul. Szkolna 7

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej – powiat przysuski:

NZOZ PULS Przysucha ul. Świętokrzyska 35,

NZOZ NOVAMED w Rusinowie ul. Zaciszna 30

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BORKOWICACH MARCIN NIEWCZAS,JULITA NIEWCZAS LEKARZE SPÓŁKA PARTNERSKA 26-422 Borkowice, ul. Ogrodowa 11

Praktyki lekarskie ,

Lekarze nie wykonujący zawodu – powiat  szydłowiecki,  przysuski

 

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.