16 sierpnia 2017

Rejony wyborcze z listami kandydatów i informacjami o kandydatach, VIII kadencja 2018-2022 – lekarze

>> Przejdź do listy rejonów z listami kandydatów lekarzy dentystów

Uwaga! Lista została zaktualizowana 16 sierpnia 2017 roku zgodnie z uchwałą nr 9/2017/VII Okręgowej Komisji Wyborczej w Warszawie w sprawie skreślenia z listy kandydatów na delegata na Okręgowy Zjazd Lekarzy w Warszawie VIII kadencji 2018-2022 w rejonie wyborczym K8/058 Międzyleski Szpital Specjalistyczny (B), K8/012 Szpital Bródnowski (A), K8/123 Ostrów Mazowiecka.

 REGION WARSZAWA  
NR REJONU NAZWA REJONU WYBORCZEGO ADRES Liczba mandatów Lista członków
K8/001 Szpital Czerniakowski ul. Stępińska 19/25 3 Lista kandydatów
K8/002 Szpital Ginekologiczny Św. Rodziny ul. Madalińskiego 25 2 Lista kandydatów
K8/003 Mokotów ul. Madalińskiego 13 2 Lista kandydatów
K8/004 Ursynów ul. Zamiany 13 2 Lista kandydatów
K8/005 STOCER Szpital Chirurgii Urazowej – Barska ul. Barska 16/20 1 Lista kandydatów
K8/006 Śródmiejski Szpital Położniczy ul. Inflancka 6 1 Lista kandydatów
K8/007 Ochota ul. Szczęśliwicka 36 2 Lista kandydatów
K8/008 Szpital Grochowski ul. Grenadierów 51/59 2 Lista kandydatów
K8/009 Szpital Dziecięcy Niekłańska ul. Niekłańska 4/24 3 Lista kandydatów
K8/010 Praga Południe (A) ul. Krypska 39 2 Lista kandydatów
K8/011 Praga Południe (B) ul. Strusia 4/8 2 Lista kandydatów
K8/012 Szpital Bródnowski (A) ul. Kondratowicza 8 3 Lista kandydatów
K8/013 Szpital Bródnowski (B) ul. Kondratowicza 8 3 Lista kandydatów
K8/014 Bródno -Targówek – Praga Północ ul. Tykocińska 34 2 Lista kandydatów
ul. Jagiellońska 34
K8/015 Szpital Praski Al. Solidarności 67 2 Lista kandydatów
K8/016 Szpital SOLEC ul. Solec 93 2 Lista kandydatów
K8/017 Wojewódzki Szpital Zakaźny ul. Wolska 37 2 Lista kandydatów
K8/018 Szpital Wolski ul. Kasprzaka 17 3 Lista kandydatów
K8/019 Wola-Śródmieście ul. Ciołka 11 2 Lista kandydatów
K8/020 Szpital Bielański (A) ul. Cegłowska 80 3 Lista kandydatów
K8/021 Szpital Bielański (B) ul. Cegłowska 80 3 Lista kandydatów
K8/022 Żoliborz Przychodnie ul. Szajnochy 8 3 Lista kandydatów
K8/023 SANEPID – PZH – Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Instytut Żywności i Żywienia ul. Żelazna 79 1 Lista kandydatów
K8/024 ATTIS i Rehabilitacja Niepełnosprawnych ul. Górczewska 89 3 Lista kandydatów
K8/025 Szpitale Psychiatryczne ul. Nowowiejska 27 3 Lista kandydatów
K8/026 Szpital Psychiatryczny Pruszków-Tworki ul. Partyzantów 2/4 1 Lista kandydatów
K8/027 Pogotowie Ratunkowe ul. Hoża 56 1 Lista kandydatów
K8/028 MZ-ZUS-NFZ-MIN. SPRAWIEDLIWOŚCI ul. Senatorska 6/8 2 Lista kandydatów
K8/029 WUM  Szpital Banacha (A) ul. Banacha 1 3 Lista kandydatów
K8/030 WUM  Szpital Banacha (B) ul. Banacha 1 3 Lista kandydatów
K8/031 WUM  Szpital Banacha (C) ul. Banacha 1 3 Lista kandydatów
K8/032 WUM  Szpital Banacha (D) ul. Banacha 1 3 Lista kandydatów
K8/033 WUM Anatomikum ul. Chałubińskiego 5 1 Lista kandydatów
K8/034 WUM Szpital Lindleya (A) ul. Lindleya 4 3 Lista kandydatów
K8/035 WUM Szpital Lindleya (B) ul. Lindleya 4 3 Lista kandydatów
K8/202 Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM Plac Starynkiewicza 1/3 1 Lista kandydatów
K8/036 WUM Szpital Karowa ul. Karowa 2 2 Lista kandydatów
K8/037 Dziecięcy Szpital Kliniczny (A) ul. Żwirki i Wigury 63a 3 Lista kandydatów
K8/196 Dziecięcy Szpital Kliniczny (B) ul. Żwirki i Wigury 63a 2 Lista kandydatów
K8/038 Warszawski Szpital dla Dzieci ul. Kopernika 43 1 Lista kandydatów
K8/039 Szpital Okulistyczny WUM ul. Sierakowskiego 13 1 Lista kandydatów
K8/040 Grupa Luxmed ul. Postępu 21c 2 Lista kandydatów
K8/041 Szpital im. Orłowskiego (A) ul. Czerniakowska 231 2 Lista kandydatów
K8/042 Szpital Im. Orłowskiego (B) ul. Czerniakowska 231 2 Lista kandydatów
K8/043 CMKP – Marymoncka – Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN ul. Marymoncka 99 1 Lista kandydatów
K8/044 Centrum Onkologii-Wawelska – Polska Fundacja Europejskiej Szkoły Onkologii ul. Wawelska 15 3 Lista kandydatów
K8/045 Centrum Onkologii Ursynów (A) ul.Roentgena 5 2 Lista kandydatów
K8/046 Centrum Onkologii Ursynów (B) ul. Roentgena 5 1 Lista kandydatów
K8/047 Centrum Zdrowia Dziecka (A) Al. Dzieci Polskich 20 3 Lista kandydatów
K8/048 Centrum Zdrowia Dziecka (B) Al. Dzieci Polskich 20 3 Lista kandydatów
K8/049 Instytut Matki i Dziecka ul. Kasprzaka 17a 3 Lista kandydatów
K8/050 Instytut Chorób Płuc i  Gruźlicy ul. Płocka 26 2 Lista kandydatów
K8/051 Instytut Hematologii ul. Indiry Gandhi 14 1 Lista kandydatów
K8/052 Instytut Kardiologii ul. Alpejska 42 3 Lista kandydatów
K8/053 Instytut Psychiatrii i Neurologii (A) ul. Sobieskiego 1/9 2 Lista kandydatów
K8/054 Instytut Psychiatrii i Neurologii (B) ul. Sobieskiego 1/9 2 Lista kandydatów
K8/055 Instytut Reumatologii – Instytut  Kardiologii ul. Spartańska 1 2 Lista kandydatów
K8/056 COMS – AWF – Instytut Sportu – Lekarze sportowi ul. Trylogii 2/16 1 Lista kandydatów
K8/057 Międzyleski Szpital Specjalistyczny (A)  ul. Bursztynowa 2 2 Lista kandydatów
K8/058 Międzyleski Szpital Specjalistyczny (B) ul. Bursztynowa 2 2 Lista kandydatów
K8/059 Lekarze Cywilni MON – Szaserów (A) ul. Szaserów 128 2 Lista kandydatów
K8/060 Lekarze Cywilni MON – Szaserów (B) ul. Szaserów 128 2 Lista kandydatów
K8/061 Lekarze Cywilni MON – Koszykowa ul. Koszykowa 70 2 Lista kandydatów
K8/062 MSW Szpital Wołoska (A) ul. Wołoska 137 3 Lista kandydatów
K8/063 MSW Szpital Wołoska (B) ul. Wołoska 137 3 Lista kandydatów
K8/198 MSW Szpital Wołoska (C) ul. Wołoska 137 3 Lista kandydatów
K8/064 MSW Lecznictwo Otwarte Wołoska ul. Wołoska 137 2 Lista kandydatów
K8/065 Szpital Ginekologiczny św. Zofii ul. Żelazna 90 1 Lista kandydatów
K8/066 Medycyna Pracy ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/067 Lekarze Bemowo – Włochy Jelonki ul. Wrocławska 19 2 Lista kandydatów
K8/068 Lekarze Warszawa NZOZ (A) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/069 Lekarze Warszawa  NZOZ (B) ul. Puławska 18 3 Lista kandydatów
K8/070 Lekarze Warszawa NZOZ (C) ul. Puławska 18 3 Lista kandydatów
K8/071 Lekarze Warszawa NZOZ (D) ul. Puławska 18 3 Lista kandydatów
K8/199 Lekarze Warszawa NZOZ (E) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/200 Lekarze Warszawa NZOZ (F) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/072 Rejon  Złotego Wieku (K) ul.  Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/073 Rejon  Złotego Wieku( A) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/074 Rejon  Złotego Wieku (B) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/075 Rejon  Złotego Wieku (C) ul. Puławska 18 3 Lista kandydatów
K8/076 Rejon  Złotego Wieku (D) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/077 Rejon Złotego Wieku (E) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/078 Rejon Złotego Wieku (F) ul. Puławska 18 3 Lista kandydatów
K8/079 Rejon Złotego Wieku (G) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/080 Rejon Złotego Wieku (H) ul. Puławska 18 3 Lista kandydatów
K8/081 Rejon  Złotego Wieku (I) ul. Puławska 18 3 Lista kandydatów
K8/189 Rejon  Złotego Wieku (J) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/082 Warszawa – Praktyki Lekarskie (A) ul. Długa 29 1 Lista kandydatów
K8/083 Warszawa – Praktyki Lekarskie (B) ul. Puławska 18 1 Lista kandydatów
K8/084 Warszawa – Praktyki Lekarskie (C) ul. Puławska 18 1 Lista kandydatów
K8/085 Warszawa – Praktyki Lekarskie (D) ul. Puławska 18 1 Lista kandydatów
K8/086 Warszawa – Praktyki Lekarskie (E) ul. Puławska 18 1 Lista kandydatów
K8/087 Warszawa – Praktyki Lekarskie (F) ul. Puławska 18 1 Lista kandydatów
K8/088 Warszawa – Praktyki Lekarskie (G) ul. Puławska 18 1 Lista kandydatów
K8/089 Warszawa – Praktyki Lekarskie (H) ul. Puławska 18 1 Lista kandydatów
K8/090 Warszawa – Praktyki Lekarskie (I) ul. Puławska 18 1 Lista kandydatów
K8/143 Lekarze –OIL Puławska (A) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/144 Lekarze –OIL Puławska (B) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/145 Lekarze – OIL Puławska (C) ul. Puławska 18 3 Lista kandydatów
K8/146 Lekarze – OIL Puławska (D) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/147 Lekarze – OIL Puławska (E) ul. Puławska 18 3 Lista kandydatów
K8/148 Lekarze – OIL Puławska (F) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
K8/149 Lekarze – OIL Puławska (G) ul. Puławska 18 3 Lista kandydatów
K8/203 Lekarze – OIL Puławska (H) ul. Puławska 18 2 Lista kandydatów
 REGION WARSZAWSKI  
K8/091 Powiat Warszawski Zachodni Błonie ul. Piłsudskiego 2/4 1 Lista kandydatów
K8/092 Powiat Warszawski Zachodni – Dziekanów Leśny Dziekanów Leśny ul. Konopnickiej 65 1 Lista kandydatów
K8/093 Powiat Warszawski Zachodni – Praktyki Lekarskie (A) Warszawa ul. Puławska 18 1 Lista kandydatów
K8/094 Powiat Warszawski Zachodni – Praktyki Lekarskie (B) Warszawa ul. Puławska 18 1 Lista kandydatów
K8/095 Otwock (A) ul. Batorego 44 2 Lista kandydatów
K8/096 Otwock (B) ul.Narutowicza 80 1 Lista kandydatów
K8/097 Otwock (C) ul. Konarskiego 13 3 Lista kandydatów
K8/098 Legionowo ul. Sowińskiego 4 3 Lista kandydatów
K8/099 Wołomin SZPZOZ (A) ul. Gdyńska 1 3 Lista kandydatów
K8/100 Wołomin NZOZ (B) ul. Gdyńska 1 1 Lista kandydatów
K8/101 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Miodowa 2 1 Lista kandydatów
K8/102 Piaseczno ul. Fabryczna 1 3 Lista kandydatów
K8/103 STOCER – Konstancin Jeziorna ul. Wierzejewskiego 15 2 Lista kandydatów
K8/104 Pruszków (A) ul. Warsztatowa 1 2 Lista kandydatów
K8/105 Pruszków (B) ul. Armii Krajowej 2/4 2 Lista kandydatów
K8/106 Instytut Patologii i Fizjologii  Słuchu Kajetany ul. Mokra 17 2 Lista kandydatów
K8/107 Szpital Zachodni Grodzisk Mazowiecki ul. Daleka 11 3 Lista kandydatów
K8/108 Grupa „Zachód” Grodzisk Maz. ul. Kilińskiego 19 1 Lista kandydatów
K8/109 Lekarze POZ –  „Grupa Milanówek” ul. Piasta 30 Milanówek 1 Lista kandydatów
K8/111 Sochaczew ul. Batalionów Chłopskich 3/7 2 Lista kandydatów
K8/112 Żyrardów ul. Limanowskiego 30 2 Lista kandydatów
 REGION CIECHANOWSKI  
K8/113 Ciechanów (A) ul. Powstańców Wlkp. 2 2 Lista kandydatów
K8/114 Ciechanów (B) ul. Powstańców Wlkp. 2 1 Lista kandydatów
K8/115 Mława – Żuromin ul. Dobrskiej 1 1 Lista kandydatów
ul. Szpitalna 56 Lista kandydatów
K8/116 Płońsk ul. Sienkiewicza 7 2 Lista kandydatów
K8/117 Pułtusk ul. Daszyńskiego 2 1 Lista kandydatów
 REGION OSTROŁĘCKI
K8/118 Ostrołęka (A) ul. Sienkiewicza 64 2 Lista kandydatów
K8/119 Ostrołęka (B) ul. Sienkiewicza 64 1 Lista kandydatów
K8/120 Maków Mazowiecki ul. Witosa 2 1 Lista kandydatów
K8/121 Przasnysz ul. Sadowa 9 1 Lista kandydatów
K8/122 Wyszków ul. KEN 1 2 Lista kandydatów
K8/123 Ostrów Mazowiecka ul. Dubois  68 2 Lista kandydatów
 REGION SIEDLECKI  
K8/110 Mińsk Mazowiecki ul. Szpitalna 37 3 Lista kandydatów
K8/124 Mazowiecki Szpital Wojewódzki Siedlce (A) ul. Poniatowskiego 26 1 Lista kandydatów
K8/125 Mazowiecki Szpital WojewódzkiSiedlce (B) ul. Poniatowskiego 26 1 Lista kandydatów
K8/126  Siedlce – Łosice Powiat Siedlce ul. Kilińskiego 29 2 Lista kandydatów
K8/127 Siedlce NZOZ Ul. Piłsudskiego 49 1 Lista kandydatów
K8/128 Sokołów Podlaski ul. Księdza Bosko 5 1 Lista kandydatów
K8/129 Garwolin ul. Lubelska 50 2 Lista kandydatów
K8/130 Węgrów ul. Kościuszki 15 1 Lista kandydatów
 REGION RADOMSKI  
K8/131 Radom – Lekarska (A) ul. Rwańska 16 2 Lista kandydatów
K8/132 Radom – Lekarska (B) ul. Rwańska 16 2 Lista kandydatów
K8/133 Radom – Józefów (A) ul. Rwańska 16 2 Lista kandydatów
K8/134 Radom – Józefów (B) ul. Rwańska 16 2 Lista kandydatów
K8/135 Podstawowa i Specjalistyczna Opieka Zdrowotna Radom (A) ul. Rwańska 16 2 Lista kandydatów
K8/136 Podstawowa i Specjalistyczna Opieka Zdrowotna Radom (B) ul. Rwańska 16 2 Lista kandydatów
K8/137 Radom – Rejon Złotego Wieku ul. Rwańska 16 2 Lista kandydatów
K8/138 Białobrzegi – Nowe Miasto – Warka 1 Lista kandydatów
K8/139 Grójec 2 Lista kandydatów
K8/140 Zwoleń – Pionki – Jastrzębia- Lipsko – Iłża 2 Lista kandydatów
K8/141 Kozienice 2 Lista kandydatów
K8/142 Szydłowiec – Przysucha – Krychnowice 2 Lista kandydatów

 

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.