25 lutego 2018

Centrum Kariery – newsletter

Centrum-Kariery-logoCentrum Kariery chce Państwu bezpośrednio przesyłać oferty pracy oraz informacje o atrakcyjnych szkoleniach.

W tym celu, w związku z wchodzącym w życie z dniem 25 maja 2018 nowym, unijnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) i w trosce o najwyższe standardy ochrony i bezpieczeństwo danych osobowych lekarzy, prosimy o zaznaczenie odpowiednich klauzul i zgody na przetwarzanie danych osobowych aplikujących na publikowane oferty pracy oraz przesyłanie informacji o dostępnych ofertach pracy, szkoleniach, kursach i konferencjach związanych z rozwojem kariery zawodowej organizowanych przez CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące.

Centrum Kariery powstało z inicjatywy firmy CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o., powołanej przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie do realizacji przedsięwzięć w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, z myślą o lekarzach zrzeszonych w OIL.

Centrum Kariery – dobry adres dla Twojej kariery www.centrumkariery.org.plZgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do czasu wycofania zgody.
  • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.