6 lutego 2019

Lista członków rejonu wyborczego K8/072 Rejon Złotego Wieku (K)

Nazwisko Imiona
1. Al-Saadi Sahib
2. Ambroziak-Konopka Iwona
3. Antoszek Marzenna Halina
4. Badowska-Folta Joanna
5. Balicki Marek Zbigniew
6. Barnaś Paulina Anna
7. Bąkowska Zofia Halina
8. Bielecki Krzysztof
9. Bieńkowska-Krasuska Wiesława Maria
10. Bieżańska Anna Jadwiga
11. Biszczanik Teresa Józefa
12. Błachnio Regina Eleonora
13. Bochińska Wiesława Maria
14. Bociański Wojciech Jerzy
15. Bogdaniuk Olga
16. Bogdańska-Komorniczak Hanna Magdalena
17. Boratyński Wojciech Igor
18. Borowicz Jacek Konrad
19. Borowicz Jerzy Antoni
20. Bronarski Janusz Antoni
21. Bryła-Zielińska Izabella Zdzisława
22. Brzozowska Halina Wanda
23. Brzozowski Ryszard Stefan
24. Cabała-Moszyńska Danuta Maria
25. Chabrowska-Pierzan Zofia
26. Chajęcka-Bąk Barbara
27. Charliński Grzegorz
28. Cholewińska Nina
29. Chrzanowski Maciej
30. Czarnowska-Kozub Mirosława Józefa
31. Czekalska Anna
32. Danysz Andrzej Witold
33. Dąbrowski Ryszard
34. Dideńko Wiesław Marian
35. Durowicz Sergiusz
36. Elwertowski Michał Janusz
37. Ezzat Abdel Majed
38. Ferdek-Kowalska Barbara Janina
39. Gajda Adam Grzegorz
40. Gajda Danuta Teresa
41. Gawlikowska Irena Maria
42. Gawur Barbara Elżbieta
43. Gerlach Zofia Krystyna
44. Gręziak Anna Maria
45. Harczuk Lucjan Stanisław
46. Hintz Regina
47. Jaczynowska Zofia Ligia
48. Jarczyńska Jolanta Teresa
49. Jaroszewicz Bohdan Władysław
50. Jasińska Janina Katarzyna
51. Jasińska Wanda Janina
52. Jefimik Józef Jerzy
53. Kielar Maciej Tomasz
54. Kleszczewski Zbigniew Bogusław
55. Kłodkowska-Świderek Elżbieta Anna
56. Kober Jerzy Wacław
57. Kochański Tadeusz Michał
58. Komosińska Ewa Irena
59. Krasucki Piotr Paweł
60. Kuć Maria Magdalena
61. Kuran-Kalata Agata
62. Kuzaka Bolesław
63. Kwiatek Jan Antoni
64. Kwiatkowska-Argasińska Krystyna Halina
65. Lach-Dolacińska Maria
66. Łępicka-Marczak Izabella Maria
67. Łoza-Tulimowska Maria Małgorzata
68. Łukasiewicz-Tupikowska Barbara Janina
69. Macewicz Krystyna
70. Majdecka Anita Leontyna
71. Małecka Halina Ludwika
72. Marat Jerzy Kazimierz
73. Marszał Małgorzata Danuta
74. Matwiszyn Barbara Ewa
75. Mazurowski Witold Lucjan
76. Mianowska-Ezzat Elżbieta
77. Mierzejewska-Tomaszewska Alina Antonina
78. Modrewska-Winowska Renata Maria
79. Morliński Andrzej Bogumił
80. Moszczeńska Bogumiła Janina
81. Nieszporek Andrzej Ryszard
82. Noszczyk Wojciech Kazimierz
83. Noszczyk-Kostrzewa Anna Maria
84. Nowakowski Zbigniew Ryszard
85. Nowek Zofia Maria
86. Okoń Barbara
87. Olejnicki Grzegorz Lechosław
88. Pachocki Robert Tadeusz
89. Porter Grażyna Maria
90. Prusator Mariusz Ludwik
91. Radzikowski Zdzisław Zygmunt
92. Rasińska-Chomiuk Halina Maria
93. Różycki-Gerlach Wiesław
94. Sandzewicz Elżbieta
95. Stelmachów Jerzy Sergiusz
96. Śpiewankiewicz Beata
97. Święs Katarzyna Elżbieta
98. Święs Maciej Andrzej
99. Tołłoczko Tadeusz Stanisław
100. Torbus Alicja
101. Trzaskowski Andrzej Ludwik
102. Tyszkiewicz Adam Maria
103. Waszkowiak Barbara
104. Wołłowicz-Hołownia Halina
105. Woy-Wojciechowski Jerzy Marian
106. Zagórska Maria Jadwiga
107. Zakrzewski Jerzy Tadeusz
108. Zdanowicz Maria
109. Ziółkowska-Wypychowska Krystyna Ligia

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.