3 kwietnia 2024

„Poetyckie pory roku” – nowe warsztaty literackie

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie zaprasza lekarzy piszących wiersze lub prozę, ale także tych, którzy pisać by chcieli, próbują lub chcą spróbować, na nowy cykl warsztatów literackich „Poetyckie pory roku”. Pierwsze spotkanie już na tydzień!

Komisja ds. Kultury Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie rozpoczyna nabór na warsztaty literackie w nowym cyklu „Poetyckie pory roku”. OIL w Warszawie zaprasza lekarzy poetów i prozatorów z własnymi utworami. Mile widziane osoby, które lubią literaturę i chcą o niej posłuchać.

Gościem specjalnym będzie Marek Wawrzkiewicz, prezes Związku Literatów Polskich w Domu Literatury w Warszawie. – W tym roku literacki cykl szkoleń spleciemy z naturalnym rytmem przyrody i muzyką Vivaldiego – mówi organizatorka dr n. med. Bożena Hoffman, przewodnicząca Komisji ds. Kultury ORL w Warszawie.

Pierwsze „Poetyckie pory roku” odbędą się 11 kwietnia 2024 r. o godz. 17:00 w Domu Literatury w Warszawie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 87/89.

Zapraszamy chętnych z utworami własnymi. Temat przewodni: wiosna. Prosimy o zabranie kilku wybranych wiosennych wierszy ulubionych poetów.

Wszystkie kategorie komunikatów