21 lutego 2024

Wystartował IV Konkurs Fotograficzny

Komisja ds. Kultury Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie zaprasza do udziału lekarzy i lekarzy dentystów z całej Polski.

Zdjęcia na IV Konkurs Fotograficzny można przesyłać w 2 kategoriach tematycznych: Abstrakcja i Pejzaż nocny. Technika wykonania prac jest dowolna. Należy dostarczyć maksymalnie 4 zdjęcia w każdej kategorii – w terminie od 21 lutego do 30 września 2024 r.

Przypominamy, by prace wysyłać w formie elektronicznej na adres e-mail: komisjakultury@oilwaw.org.pl lub na nośnikach danych na adres: Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, ul. Puławska 18, 02-512 Warszawa – z dopiskiem: „IV Konkurs Fotograficzny”.

Fotografie powinny być dostarczone w formacie JPG, w przestrzeni kolorów sRGB. Minimalny rozmiar zdjęcia to 6 megapikseli (Mpx); plik nie powinien przekraczać 6 MB.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jury przyzna następujące nagrody: Grand Prix; 1., 2. i 3. miejsce w każdej kategorii, a także 3 wyróżnienia honorowe w każdej kategorii.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 października 2024 r. Wyniki zostaną opublikowane w listopadzie br. na stronie internetowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie oraz w biuletynie „Puls”, a także w mediach społecznościowych OIL w Warszawie.

Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia zaprezentujemy również na wystawie pokonkursowej oraz w katalogu, przewidzianych na listopad 2024 r.

Wszystkie kategorie komunikatów