9 kwietnia 2024

Koło Szachowe przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie

Komisja ds. Sportu ORL w Warszawie zaprasza do rejestracji do nowo powołanego Lekarskiego Koła Szachowego. Funkcję koordynatora będzie pełnił członek naszej izby, mjr lek. dent. Bogumił Zalewski.

5 kwietnia 2024 r. dr Krzysztof Herman, przewodniczący Komisji ds. Sportu wraz lek. dent. Bogumiłem Zalewskim powołali Koło Szachowe przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie.

Komisja ds. Sportu zaprasza chętnych lekarzy i lekarzy dentystów do zapisów pod nr tel. 601 226 758 lub mailowo na adres: long270@o2.pl. W temacie prosimy wpisywać „Koło Szachowe – izba”.

Po zebraniu chętnych zostanie ustalony optymalny termin spotkań Koła Szachowego oraz dokładne miejsce.

Parę słów o Komisji ds. Sportu

To jeden z prężniej działających organów OIL w Warszawie. Jego zadaniem jest m.in. promowanie aktywności fizycznej w środowisku lekarskim, w szczególności poprzez: organizowanie działań sportowych w formie rozgrywek, turniejów i mistrzostw dla lekarzy i członków ich rodzin, np. Ligii OIL, a także Sportowych Niedziel (w lutym i marcu 2024 r.).

Komisja ds. Sportu organizuje imprezy rekreacyjne i integracyjne dla środowiska lekarskiego, wspiera swoich członków w startach w imprezach sportowych o charakterze krajowym i międzynarodowym i ściśle współpracuje z Komisją ds. Kultury ORL W Warszawie, organizacjami studenckimi zrzeszającymi studentów medycyny oraz z innymi organizacjami krajowymi i zagranicznymi o podobnym charakterze.

Wszystkie kategorie komunikatów