6 października 2016

Korzystniejsze zakupy dla lekarzy i przychodni dzięki platformie Medyczny.Market

Przejdź od razu do platformy Medyczny.Market

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie została strategicznym partnerem platformy zakupów internetowych dla lekarzy i podmiotów medycznych Medyczny.Market, której właścicielem jest Związek Pracodawców Mazowieckie Porozumienie Pracodawców Ochrony Zdrowia.

Medyczny.Market jest internetową platformą zakupowo-usługową przeznaczoną dla przychodni i ich pracowników. Podmiot leczniczy lub gabinet lekarski może tu zaopatrzyć się we wszystkie produkty i usługi niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Platforma współpracuje z 200-oma podmiotami leczniczymi. Dzięki temu wie jakie mają potrzeby i jak może pomóc w usprawnianiu procesów zakupów. Oferowane przez platformę zakupy grupowe są tańszą i korzystniejszą formą nabywania niezbędnego wyposażenia niż inne oferty rynkowe.

Przykładowe, dostępne na platformie handlowej pozycje z kategorii artykułów medycznych to narzędzia metalowe, artykuły na odpady, sprzęt jednorazowego użytku, artykuły biurowe, sprzęt komputerowy, odzież i obuwie medyczne, oraz inny asortyment.

Właściciele chcą rozwijać platformę Medyczny.Market w ten sposób, aby w najlepszy możliwy sposób pomagała podmiotom medycznym w doborze sprawdzonego przez nich asortymentu i usług, oszczędzając  czas przeznaczany na poszukiwanie i analizę odpowiednich produktów.

Medyczny.Market wspiera rozwój technologiczny i organizacyjny środowiska usług medycznych i sprzyja podwyższaniu standardów usług medycznych. Umożliwia również użytkownikom korzystanie z grupowych zakupów w obszarach nie powiązanych bezpośrednio z ochroną zdrowia, przeznaczonych dla pracowników i ich rodzin.

Wszystkie kategorie komunikatów