14 lutego 2024

III Ogólnopolski Plener Fotograficzny w Żyrardowie – ruszają zapisy

Sekcja Fotografii Komisji ds. Kultury Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie zaprasza na III Ogólnopolski Plener Fotograficzny dla lekarzy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-21.04.2024 w Żyrardowie.

Zajęcia poprowadzi znany fotoreporter i fotografik Zbigniew Furman, który swoją drogę zawodową rozpoczynał w „Życiu Warszawy” w latach 70. XX w. Od roku 2008 związany był przez siedem lat z Muzeum Powstania Warszawskiego. Jego pasją jest fotografia socjologiczna oraz portretowa – głównie atelierowa. To laureat wielu konkursów fotograficznych, autor 17 wystaw indywidualnych i współautor wielu zbiorowych. Zasiadał w jury najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych. Od wielu lat jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików oraz ZAiKS-u.

Celem pleneru jest popularyzacja, nauka i doskonalenie umiejętności fotograficznych.

Warunek uczestnictwa to znajomość podstaw fotografii cyfrowej i własny sprzęt fotograficzny. Koszt uczestnictwa – 500 zł. W programie pleneru przewidziane są m.in. zajęcia z portretu studyjnego, ulicznego, w świetle zastanym czy z fotografii ulicznej, z pogranicza reportażu oraz fotografii artystycznej.

Szczegółowy program wydarzenia.

Zapisy odbywają się telefonicznie pod numerami tel. (22) 54 28 333 lub 795 560 297 oraz drogą mailową pod adresem komisjakultury@oilwaw.org.pl – w tym wypadku prosimy o podanie NIP, jeśli uczestnik prowadzi działalność gospodarczą, nazwę działalności lub imię i nazwisko, adres firmy, zamieszkania.

Wpłat należy dokonywać na nr konta: 27 1240 6247 1111 0000 4974 2369, w tytule przelewu wpisując: plener oraz imię i nazwisko.

Wszystkie kategorie komunikatów