17 listopada 2015

Ankieta o zapotrzebowaniu na aktywność sportową na obszarze Izby

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż w połowie 2015 roku objąłem stanowisko Przewodniczącego Komisji Kultury, Sportu i Turystyki (KKSiT) Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Przystępując do pracy, chcę zapoznać się z zaopatrywaniem Państwa na aktywność fizyczną związaną ze sportami zespołowymi.

Z opinii lekarzy i lekarzy dentystów, które do mnie dochodzą oferta KKSiT niewystarczająco odpowiada oczekiwaniom Koleżanek i Kolegów Warszawskiej Izby Lekarskiej. Chcąc uzyskać opinię jak najliczniejszego grona lekarskiego, kieruję do Państwa pytania o potrzebie aktywności sportowej i chęci jej uprawiania wśród lekarzy i lekarzy dentystów naszej Izby.

Pragnę, aby aktywność sportowa w okresie jesienno-zimowym kwitła w halach/salach sportowych i zadziałała integrująco na Nasze środowisko, będąc miejscem nie tylko uprawiania sportu i spotkań, ale również wymiany opinii. Aby tak się stało musimy wybrać miejsce do wspólnego trenowania, zmagania i aktywnego odpoczynku po trudnym tygodniu pracy, aby nabrać pozytywnej energii na nadchodzący.

Owocem nasuwających się w związku z tym pytań jest ankieta, której zadaniem jest określenie potrzeb Nas lekarzy chcących aktywnie spędzać wolny czas. Wypełniona ankieta zostanie potraktowana jako Państwa wola i uwarunkuje podejmowanie działań w ramach KKSiT.

Proszę o jej wypełnienie do 30.11.2015, aby uwidocznić oczekiwania środowiska lekarskiego związanie ze sferą sportu.

Z koleżeńskim pozdrowieniem,
Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Turystyki