17 września 2024

XXV Mistrzostwa Polski Lekarzy w Brydżu Sportowym – trwa nabór

Zapraszamy na jubileuszowe XXV Mistrzostwa Polski Lekarzy w Brydżu Sportowym, które odbędą się 11-12 października 2024 r. w Centrum Alzheimera, przy al. Wilanowskiej 257 w Warszawie. Trwają zapisy, zapraszamy chętnych lekarzy, lekarzy dentystów i nie tylko.

Organizatorzy XXV Mistrzostw Polski Lekarzy w Brydżu Sportowym – Naczelna Izba Lekarska, Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie i Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska – zachęcają zapalonych brydżystów wśród lekarzy, lekarzy dentystów, ale i zawodników niebędących medykami do rejestracji na wydarzenie.

Zasady

• Wszystkie turnieje – indywidualny, par na impy (na punkty meczowe) i maxy (na zapis maksymalny) – mają formułę otwartą.
  • Graczy obowiązują przepisy Polskiego Związku Brydża Sportowego: MPB’17, Polityka Systemowa PZBS (w tym zakaz systemów wysoce sztucznych), DON, etc.
  • W turnieju indywidualnym wszyscy zawodnicy zobowiązani są posługiwać się tym samym systemem licytacyjnym i alfabetem sygnałów (wisty, zrzutki) – skrócona karta konwencyjna będzie przygotowana i dostępna na każdym stole przeznaczonym do gry.

Miejsce i termin

Turnieje będą rozgrywane 11-12 października 2024 r., w Centrum Alzheimera, przy al. Wilanowskiej 257 w Warszawie.

Wpisowe na turnieje wynosi:

• 40 zł od zawodnika niezrzeszonego w Polskim Związku Brydża Sportowego,
  • 30 zł od członka PZBS,
  • 20 zł od członka PZBS z uprawnieniami do ulg.

Zapisy i kontakt

Rejestracja oraz informacje o wydarzeniu dostępne są pod nr. tel. 608-200-190 oraz adresem e-mail: krzysztofmakuch@hipokrates.org.

Nagrody

Na zwycięzców przewidziano nagrody. Zgodnie z regulaminem PZBS zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają medale i dyplomy. Przewidziano także medale, nagrody i puchary dla najlepszych lekarzy w punktacji długofalowej oraz dla najlepszej zawodniczki wśród lekarzy.

Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie kategorie komunikatów