16 września 2019

Bezpłatne szkolenie dla lekarzy z e-zdrowia (4.10.2019 Warszawa)

Jak wystawić e-receptę, e-ZLA i e-skierowanie? Dowiedz się podczas bezpłatnego szkolenia „E-zdrowie – wyzwania dla lekarzy”.

Spotkanie odbędzie się 4 października 2019 r. w Warszawie. Liczba miejsc ograniczona.

Digitalizacja ochrony zdrowia nabrała tempa. Od 1 grudnia 2018 roku lekarze wystawiają zwolnienia wyłącznie w formie elektronicznej. 31 grudnia 2019 roku upływa ostateczny termin na wdrożenie e-recepty, a rok później e-skierowania.

– Warto na te nowe rozwiązania być przygotowanym wcześniej, by uniknąć niepotrzebnego stresu, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy lekarzy na bezpłatne szkolenia – mówi Katarzyna Hetmańska, kierownik CallCenter w LekSeek Polska.

 

Bezpłatne narzędzia do EDM

Ministerstwo Zdrowia z sukcesem wdraża kolejne elementy planu cyfryzacji ochronyz drowia, ale lekarzom potrzebne są konkretne narzędzia, które pozwolą w łatwy sposób korzystać z dostępnych e-rozwiązań. – Systemy, które powstają w Ministerstwie Zdrowia, to swego rodzaju puzzle, które tworzą pełny obraz dopiero po włożeniu każdego z nich w dobre miejsce – w naszym przypadku system EDM. Na rynku należy szukać tych, które wykorzystują wszystkie elementy układanki– zaznacza Piotr Miluski, projekt manager w firmie LekSeekPolska. – Rynek programistyczny dostarcza narzędzia, które są przeznaczone do kompleksowej, spersonalizowanej i bezpiecznej opieki nad pacjentem. Wśród nich są również rozwiązania bezpłatne i dostępne w chmurze – kontynuuje Piotr Miluski.

Szkolenie – o czym będziemy mówić?

Szkolenie jest organizowane w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Niewykluczeni z cyfryzacji”. Podczas spotkania eksperci powiedzą m.in. o Internetowym Koncie Pacjenta, z jakich usług udostępnianych przez ZUS można korzystać przy wystawianiu e-ZLA, czy też o e-receptach. – To będzie także doskonała okazja do poznania Gabinetu dr Widget – bezpłatnego programu do kompleksowej opieki nad pacjentem, który w łatwy sposób łączy wszystkie elementy cyfryzacji służby zdrowia– mówi Katarzyna Hetmańska, kierownik działu Call Center w LekSeek.

Wśród prelegentów szkolenia znaleźli się: dr hab. n. med. Barbara Joanna Bałan – internista,immunolog, lekarz medycyny podróży, Warszawski Uniwersytet Medyczny; Monika Leszczyńska i Monika Kolińska z Departamentu Obsługi Klientów w ZUS; lek. Michał Gontkiewicz – przewodniczący zespołu ds. monitorowania naruszeń w ochronie zdrowia w Okręgowej Radzie Lekarskiej, w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa; Bartłomiej Chmielewski – kierownik projektu w Wydziale Wdrożeń Systemu P1 w CSIOZ oraz Katarzyna Hetmańska – kierownik Call Center w LekSeek.

W ramach szkolenia przygotowano materiały edukacyjne oraz poczęstunek. Zajęcia odbędą się w sali konferencyjnej przy ul. Puławskiej 465 w Warszawie. Rejestracja oraz szczegółowe informacje na temat szkolenia dostępne są stronie szkolenia.drw.pl.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie