15 października 2018

Bezpłatne szkolenie poświęcone tematyce nowego standardu opieki okołoporodowej

Szanowni Państwo,

Firma Prometriq Akademia Zarządzania Sp. z o.o. pragnie Państwa zaprosić na szkolenie poświęcone tematyce nowego standardu opieki okołoporodowej, który zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2019 r. Szkolenie dedykowane jest dla: położnych, pielęgniarek i lekarzy, pracujących na oddziałach położniczo-ginekologicznych i neonatologicznych (oraz komórek organizacyjnych pełniących te funkcje), jak i do pracowników POZ i AOS.

Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne. Uwaga – decyduje kolejność zgłoszeń!

Z Państwa strony oczekujemy jedynie dostępu do sali i projektora (przewidujemy grupy szkoleniowe ok. 20 osobowe).

Szkolenie skoncentrowane będzie na nowym standardzie opieki okołoporodowej, ze szczególnym uwzględnieniem promocji karmienia piersią.

Szkolenie potrwa jeden dzień (8 godz.) i odbywać się będzie na terenie woj. mazowieckiego i woj. łódzkiego. Przewidywane terminy szkoleń to druga połowa listopada i grudzień br. Zajęcia poprowadzą eksperci w dziedzinie położnictwa oraz psycholodzy.

W przypadku zainteresowania organizacją szkolenia u Państwa – prosimy o kontakt. Jesteśmy na etapie ustalenia harmonogramu szkoleń (staramy się dopasować do Państwa sugestii).

Szczegółowe informacje dotyczące programu, harmonogramu szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy będą niebawem dostępne na stronie : http://prometriq.pl/

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie