25 kwietnia 2017

Bilety do teatru ME/ST w specjalnej ofercie dla członków OIL w Warszawie

TEATR ME/ST zaprasza członków Okręgowej Izby lekarskiej w Warszawie do spędzenia wieczoru pełnego wrażeń ze spektaklem „Stosunki Prawne”, „MAMA” oraz „Dolne Partie – musical intymny” . Lekarze i lekarze dentyści, członkowie naszego samorządu mogą nabywać bilety w specjalnej cenie 35 zł zamiast 65 zł. (30 zł bilet grupowy od 5 osób).
Aby skorzystać z możliwości zakupu należy wysłać informację na adres
rezerwacja.bilet@gmail.com w temacie wpisując hasło: OIL.

Cena promocyjna obowiązuje również wszystkie osoby towarzyszące.

Spektakle prezentowane są w Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2 w Warszawie – SARP.

Najbliższe terminy:

„Stosunki Prawne”:
1 maja g.19.00 (poniedziałek)

„MAMA”
7 maja g.19.00 (niedziela)
8 maja g.19.00 (poniedziałek)

„Dolne Partie – musical intymny”
14 maja g.17.00 i 19.00
15 maja g.19.00

Spektakl „Stosunki Prawne” to przewrotna analiza stosunków damsko-męskich,  w której bohaterowie doprowadzają do ekstremum codzienne sytuacje.  Wszystko przybiera groteskową i komiczną formę, pokazując widzom sytuacje,  które sami przeżywają na co dzień.  Świetne aktorstwo, doskonała muzyka i tekst, który napisało życie,

„MAMA” to spektakl, który jest niezwykle ważnym  głosem  w kwestii, która dotyczy każdego z nas. Mówi o relacjach rodzinnych, zawiera duży ładunek emocji podany w barwny i jednocześnie przystępny sposób. Spektakl zachwycił warszawską publiczność oraz środowisko recenzentów. „MAMA” w zeszłorocznym podsumowaniu Teatru Dla Was była uznana za jeden z najlepszych spektakli w Warszawie.

„Dolne Partie – musical intymny” to spektakl o kobiecym świecie intymności, który od 10 lat bawi publiczność w całej Polsce.  Młoda dziewczyna postanawia odkryć swoją kobiecość. Lekka, musicalowa forma sprzyja przełamywaniu tematów tabu. Cztery roztańczone i rozśpiewane aktorki czarują widzów swoim urokiem i kobiecą energią.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie