15 maja 2019

Medyczne Targi Pracy w Warszawie po raz pierwszy (26.05.2019)

Medyczne Targi Pracy 26 maja w Warszawie po raz pierwszy

O lekarzy, lekarzy dentystów pracodawcy biją się jak Polska, Europa, a tak naprawdę jak świat długi i szeroki. Czy aby etyczne jest wykorzystywanie tego faktu w nieco inny sposób niż zapadanie na zdrowiu na SOR-ach lub nabawianie się przy fotelu dentystycznym nieodwracalnych skrzywień kręgosłupa w wieku 40 lat? Do tych wszystkich, dla których etos pracy z pacjentem nie wiąże się tylko z poświęceniem – skierowane są Medyczne Targi Pracy (26 maja w Warszawie).

Ci, którzy aktywnie chcą oddziaływać na własną ścieżkę kariery zawodowej, którzy uważają, że misja nie zawsze musi oznaczać wyrzeczenia materialne – zapewne uznają, że warto w niedzielę 26 maja 2019 r. pojawić się między godz. 10.00 a 16.00 w Novotelu Warszawa Centrum w samym centrum stolicy (Marszałkowska róg Al. Jerozolimskich). Oczywiście nie chodzi o fakt spędzenia kilku chwil w siedzibie wręcz kultowego niegdyś hotelu Forum (przez długie lata jedynego klasowego obiektu hotelowego w Polsce), chociaż ta okoliczność dla wielu może być dodatkową motywacją.

Na zdeterminowanych, zdecydowanych, ale także na zastanawiających się nad celowością zmiany miejsca zatrudnienia czekać będą reprezentanci pracodawców i firm zajmujących się pośrednictwem na rynku pracy. Oczywiście każdą z ofert należy rzeczowo przeanalizować, ale już niekoniecznie przyjąć. Niezdecydowani i poszukujący będą mieli podczas Medycznych Targów Pracy doskonałą okazję, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki jakie są formalności przy zatrudnianiu w konkretnym państwie unijnym, ale także poza UE, porozmawiać z tymi, którzy już wcześniej skorzystali z szansy i podjęli nieraz spektakularne wyzwania zawodowe, a teraz chcą podzielić się swoim doświadczeniem z innymi.

Medyczne Targi Pracy przygotowały oferty dla lekarzy specjalistów, osób będących w trakcie specjalizacji oraz lekarzy dentystów, ale także dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, opiekunów medycznych, farmaceutów i reprezentantów pokrewnych zawodów medycznych.

Ci, dla których Medyczne Targi Pracy nie są przekonującym powodem, aby wyruszyć tego dnia do Warszawy np. z Krakowa mogą bez poczucia niespełnionej szansy pojawić się dzień wcześniej w… Krakowie właśnie, gdyż tam również gościć będą Medyczne Targi Pracy.

Wstęp dla wszystkich odwiedzających MTP jest bezpłatny.

MTP organizowane są po raz pierwszy w Polsce, ale wcześniej gościły już m.in. w: Grecji, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie