23 lipca 2019

Ogólnopolska konferencja boreliozowa (10-11.10.2019, Dźwirzyno)

W dniach 10–11 października 2019 roku zapraszamy na Ogólnopolską konferencję boreliozową” w Dźwirzynie, która skierowana jest do lekarzy.

Kierownikiem naukowym konferencji jest prof. dr hab. n. med. Miłosz Parczewski – Kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Nabytych Niedoborów Immunologicznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Podczas spotkania poruszone zostaną ważne aspekty kliniczne oraz diagnostyczne boreliozy. Program konferencji dodatkowo uwzględnia inne zagadnienia związane z chorobami wektorowymi występującymi w Polsce oraz najczęściej pojawiające się trudności diagnostyczne i kontrowersje, w szczególności te, które narosły w ostatnich latach wokół tematu boreliozy.

Wykłady wygłoszone zostaną przez wybitnych specjalistów zajmujących się na co dzień leczeniem, diagnostyką oraz innymi aspektami boreliozy i innych chorób wektorowych. Mam nadzieję, że program konferencji będzie dla Państwa atrakcyjny merytorycznie, a udział w konferencji przyczyni się do poszerzenia dotychczasowej wiedzy bądź usystematyzuje już posiadane informacje.

Więcej informacji i rejestracja:

www.borelioza2019.pl

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie