Szkolenie jest adresowane do wszystkich pracowników ochrony zdrowia, którzy w codziennej praktyce zawodowej obejmują opieką dzieci w wieku 0-6 lat.
Szkolenie jest okazją do poszerzenia wiedzy teoretycznej o rozwoju i zdrowiu psychicznym najmłodszych dzieci oraz o standardach organizowania pomocy dzieciom dotkniętym kryzysem humanitarnym, jak również doskonalenia umiejętności praktycznych związanych z oceną stanu psychicznego najmłodszych dzieci, udzielaniem im pierwszej pomocy psychologicznej oraz z dbaniem o siebie w pracy klinicznej i chronieniem się przed wypaleniem zawodowym.
Szkolenie:
- składa się z części teoretycznej (3 webinarów) oraz części praktycznej (jednodniowego warsztatu),
- ma formę hybrydową,
- jest certyfikowane (uzyskanie certyfikatu wymaga uczestniczenia we wszystkich webinarach i warsztacie),
- jest bezpłatne, ale wymaga rejestracji,
- zapewnia każdemu uczestnikowi możliwość udziału w grupowej superwizji i omówienia pracy z pacjentami z własnej praktyki klinicznej.
Terminy:
Webinary odbędą się 22 sierpnia 2022 i będą dostępne on-line dla wszystkich zarejestrowanych uczestników, aby umożliwić udział w szkoleniu również tym specjalistom, którzy z różnych powodów nie będą mogli wziąć udziału w webinarach w czasie rzeczywistym.
Warsztat, zależnie od wyboru uczestnika, będzie dostępny w formie stacjonarnej lub online w jednym z poniższych terminów:
- 22 września, 27 października, 24 listopada, 8 grudnia – STACJONARNIE
- 19 września, 17 października, 21 listopada, 5 grudnia – ONLINE
Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Zapewniamy zwrot kosztów podróży i zakwaterowania uczestnikom warsztatu w wersji stacjonarnej
Rejestracja:
Aby zarejestrować się na szkolenie, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.