13 czerwca 2017

Zniżki dla członków OIL w Teatrze ME/ST

Zapraszamy na spektakle Teatru ME/ST.

W lipcu Teatr gra „Stosunki Prawne” i przygotował dla członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie zniżki na bilety.

Bilety dla lekarzy i lekarzy dentystów oferowane są w specjalnej cenie 35 zł zamiast 65 zł  (30 zł – bilet grupowy od 5 osób).

Aby skorzystać z możliwości zakupu należy wysłać informację na adres:
rezerwacja.bilet@gmail.com w temacie wpisując hasło: OIL.
Cena promocyjna obowiązuje również wszystkie osoby towarzyszące.

Spektakle prezentowane są w magicznej aurze Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2 w Warszawie – SARP.

Najbliższe terminy:

• 2 lipca g.19.00 (niedziela)
  • 3 lipca g.19.00 (poniedziałek)
  • 9 lipca g.19.00 (niedziela)
  • 10 lipca g.19.00 (poniedziałek)”Stosunki Prawne” to przewrotna analiza relacji damsko-męskich, w której dwójka bohaterów rozmawia ze sobą formalnym językiem, będącym połączeniem mowy codziennej z żargonem prawniczym.
    Spektakl bawi, poprzez ukazanie w krzywym zwierciadle problemów z jakimi na co dzień borykają się wszyscy ludzie żyjące w związkach. Lekka, komediowa forma sztuki, pozwala z dystansem spojrzeć na damsko-męskie nieporozumienia i proponując „nietypowe” rozwiązania, skłania do refleksji nad zawiłościami wspólnego życia.

Wszystkie kategorie