19 września 2017

Konferencja Cukrzyca 2017

Konferencja-cukrzyca-zaproszenie-1W Polsce na cukrzycę choruje ponad 2,5 mln osób. Jak wygląda sytuacja pacjentów? Co zrobić, aby poprawić jakość opieki nad nimi?

Instytut Komunikacji Zdrowotnej zaprasza na konferencję poświęconą przyszłości pacjentów z cukrzycą, która odbędzie się 25 września w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego – PZH w Warszawie przy ulicy Chocimskiej 24.

Do debaty poświęconej nowoczesnym terapiom i edukacji pacjentów zaproszeni zostali wybitni eksperci ochrony zdrowia oraz liderzy organizacji pacjenckich, działających w obszarze diabetologii.

Wśród gości pojawią się m.in. Profesor Maciej Małecki, prezes Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, prof. Bogusław Okopień, Konsultant Krajowy w dziedzinie farmakologii klinicznej i Beata Stepanow, prezes Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej.

DyskusjKonferencja-cukrzyca-zaproszenie-2ę poprzedzą wystąpienia ekspertów zdrowotnych dotyczące priorytetów i wyzwań w diabetologii z perspektywy pacjenta i zostaną zaprezentowane najnowsze dane epidemiologiczne.

Wszystkich pacjentów oraz członków organizacji pacjenckich zapraszamy do udziału w warsztacie medialnym pt. „Media o zdrowiu, czyli jak skutecznie komunikować?”.

REJESTRACJA: https://cukrzyca2017.evenea.pl/

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum

Wszystkie kategorie