3 listopada 2017

Powołanie Zespołu ds. wypalenia zawodowego

Uchwałą z dnia 27 października 2017 r. Okręgowa Rada Lekarska  powołała Zespół ds. wypalenia zawodowego, który działać będzie przy Pełnomocniku ds. zdrowia lekarzy i lekarzy dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Koordynatorem Zespołu została dr Monika Potocka, członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Zespół rozpoczął działalność z dniem podjęcia w. w. uchwały.

Drogie Koleżanki i Koledzy,
Wykonujemy jeden z najtrudniejszych zawodów na świecie. Obciąża on nasze umysły i serca. Wyczerpuje fizycznie i psychicznie, często przekraczając granice naszych możliwości, co może skutkować wypaleniem zawodowym ze wszystkimi jego negatywnymi konsekwencjami dla nas i naszych rodzin.
Jeżeli czujecie, że potrzebna wam jest pomoc, bo nie dajecie już rady, przyjdźcie.
Zapewniamy profesjonalną, dyskretną i bezpłatną terapię.
dr Monika Potocka

email: wypaleniezawodowe@oilwaw.org.pl