10 marca 2022

#KierunekSpecjalizacja – II edycja spotkań online dla stażystów

Wybór specjalizacji medycznej (i formy jej przebiegu) nie jest sprawą łatwą. To decyzja determinująca przyszłość zawodową lekarzy. Właśnie od niej w dużej mierze będzie zależeć poczucie zawodowego spełnienia i dobrze realizowanej misji, dlatego Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie — wierna samorządowej idei „lekarze pomagają lekarzom” — przygotowała drugą edycję cyklu wykładów online #KierunekSpecjalizacja, które pomogą dokonać tego wyboru świadomie.

Prezentacje poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z pracą lekarza konkretnej specjalizacji poprowadzą lekarze od lat uprawiający daną dziedzinę. Każdy z wykładowców odpowie również na Państwa pytania i spróbuje rozwiać wszelkie wątpliwości.

Spotkania odbędą się online w wybrane dni kwietnia od godziny 18.00.

Zapisów prosimy dokonywać za pośrednictwem formularza elektronicznego znajdującego się pod wskazanym niżej linkiem.

Lista szkoleń — zapisy.

Po przejściu do zakładki szkoleń znajdą Państwo odnośniki do konkretnych specjalizacji.

Jeżeli interesująca Państwa specjalizacja nie znalazła się na liście, prosimy o cierpliwość. Będziemy sukcesywnie uzupełniać szkolenie o kolejne specjalizacje. W razie pytań prosimy pisać na adres: szkolenia@oilwaw.org.pl.

Wszystkie kategorie