11 października 2021

Szkolenie „Koroner”

Lekarzy z Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie zapraszamy na szkolenie z udziałem prawników oraz lekarzy, dotyczące praktycznych problemów związanych ze stwierdzaniem zgonów, ich rejestracją i wydawaniem aktów zgonu.

Kto i kiedy powinien stwierdzać zgon w trudnej rzeczywistości systemu ochrony zdrowia w Polsce? Czy lekarz może opuścić pacjentów, w przypadku kiedy jest wezwany na miejsce zgonu? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą prowadzący szkolenie eksperci. Ponadto na kursie zostaną podjęte kwestie: niewystarczającej liczby koronerów, problemów prawnych, które spotykają lekarzy i rodziny pacjentów w sytuacji śmierci bliskiej im osoby. Prowadzący szkolenie opowiedzą również o komunikacji lekarza z rodziną zmarłego i współpracy ze służbami porządkowymi.

Rejestracja.

Szkolenie online odbędzie się w dniach 2-4 listopada w godz. 18.00-20.00.

Tagi: ,

Wszystkie kategorie