20 września 2023

Wręczenie prawa wykonywania zawodu 2023

To był Wasz dzień! Niedawno mieliśmy wielką przyjemność wręczyć Wam prawo wykonywania zawodu. Sami zobaczcie, jak to wyglądało:

Dla wszystkich stażystów przygotowaliśmy kolejną odsłonę wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego Kick off Meeting. Będzie to świetna okazja do zdobycia nowej, praktycznej wiedzy oraz do poznania samorządu i koleżanek i kolegów lekarzy z większym doświadczeniem.

Zaplanowaliśmy dla Was aktywności, których nie było w poprzednich latach! Jednym z takich szkoleń jest ,,USG jamy brzusznej”. Dzięki pracy w wąskich, czteroosobowych grupach możliwe będzie przeprowadzenie szkolenia nie tylko teoretycznego, ale i praktycznego. Zapewniamy stały nadzór doświadczonego instruktora, który najpierw przedstawi uczestnikom kluczowe aspekty badania, aby w dalszym etapie nadzorować część praktyczną i rozwiązywać wszelkie wątpliwości.

Widzimy się na miejscu! Zapisy na wydarzenie – https://izba-lekarska.pl/monitor-lekarski/kick-off-meeting-2023-wasz-czas-na-start/

Wszystkie kategorie