26 lutego 2024

Lekarski Dzień Kobiet na sportowo – w rytmie latino

Zespół ds. Matek Lekarek OIL w Warszawie zaprasza lekarki i lekarki dentystki w każdym wieku na warsztaty taneczne w ramach Lekarskiego Dnia Kobiet. To zarazem drugie wydarzenie z cyklu „Dzień Kobiet na sportowo”. W ubiegłym roku panie obchodziły swoje święto aktywnie pod hasłem „Chodźmy na spacer!”.

Zajęcia taneczne odbędą się 9 marca 2024 r. (sobota) w Warszawie, w Szkole Tańca „Oye!”, przy ul. Kłopotowskiego 5, w ramowych godz. 10:00-15:00.

Instruktorki szkoły tańca przygotują choreografie specjalnie dla uczestniczek wydarzenia.

Warunek (nie)konieczny: dobre chęci, pozytywne podejście, wygodne obuwie.

Brak doświadczenia w tańcu nie jest przeszkodą – niezależnie od poziomu zaawansowania warsztaty będą okazją do aktywności fizycznej, eksperymentowania i odkrywania nowych możliwości ruchowych poprzez zabawę.

Co się będzie tańczyć?

Uczestniczki zostaną podzielone na trzy grupy, z których każda pozna 3 style tańca: salsę, bachatę i sensual dancehall – kroki podstawowe w wersji solo. Kolejność warsztatów wprowadzających do poszczególnych stylów będzie inna dla każdej grupy.

• Salsa ladies to salsa kubańska tańczona w pojedynkę. Podczas warsztatów będzie można nauczyć się kroków solowych w formie zabawy do energicznej timby lub nieco spokojniejszych kubańskich klasyków muzycznych. Na zajęciach mogą się pojawiać również podstawowe elementy innych kubańskich styli tanecznych: reggaetonu, rumby, afro, cha-chy itp.
  • Bachata z kolei pochodzi z Dominikany i podbija światowe parkiety. Prosty krok podstawowy łatwo wprowadzi uczestniczki w taneczny świat, a doskonała muzyka sprawi, że poczują się jak na karaibskiej wyspie.
  • Na warsztatach z okazji Lekarskiego Dnia Kobiet będzie okazja do poznania podstawowych technik sensual dancehallu. To odmiana stylu dancehall, tańca pochodzącego z egzotycznej Jamajki.

Harmonogram warsztatów z podziałem na grupy

Sesja I

10:00 – sala Trinidad: salsa – grupa 1

10:00 – sala Havana: dancehall – grupa 2

10:00 – sala Santiago: bachata – grupa 3

Sesja II

11:10 – sala Trinidad: bachata – grupa 1

11:10 – sala Havana: salsa – grupa 2

11:10 – sala Santiago: dancehall – grupa 3

Sesja III

12:20 – sala Trinidad: dancehall – grupa 1

12:20 – sala Havana: bachata – grupa 2

12:20 – sala Santiago: salsa – grupa 3

13:20-15:00 – spotkanie integracyjne z poczęstunkiem

Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się 26 lutego 2024 r., w poniedziałek, o godz. 17.00 przez poniższy formularz. Liczba miejsc jest ograniczona.

Prosimy o koleżeńskie zachowanie i przemyślane zapisy. Jeżeli po dokonaniu rejestracji okaże się, że nie będziesz mogła wziąć udziału w wydarzeniu, zgłoś ten fakt na adres: g.marcisz@oilwaw.org.pl. W ten sposób umożliwisz zapisanie się kolejnej osobie.

Imię:

Nazwisko:
PWZ:
Telefon:
Grupa:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.119.1) wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz przekazywanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją wydarzenia. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 18.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Tomasz Dzieńkowski, adres e-mail: iod@oilwaw.org.pl.
  • Pani/pana dane będą przetwarzane do czasu zakończenia czynności związanych z organizacją wydarzenia.
  • Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym takie cofnięcie lub ograniczenie skutkuje niemożliwością uczestnictwa w wydarzeniu.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa i podmioty prowadzące wydarzenie.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie można wziąć udziału w wydarzeniu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Wszystkie kategorie