16 września 2021

OIL Sport Mistrz – znamy laureatów

Komisja ds. Sportu ORL w Warszawie przyznała nagrody w ramach programu OIL Sport Mistrz przeznaczonego dla wybitnych sportowców-lekarzy z naszej izby. Nagrodzeni to: Katarzyna Luterek, Aleksandra Piechuta i Grzegorz Stokłuska.

Każdy z wyróżnionych sportowców otrzymał nagrodę w wysokości 2 tys. zł. Komisja Sportu uhonorowała wszystkich zgłoszonych kandydatów. „Mam nadzieję, że kolejne edycje programu będą cieszyły się coraz większym zainteresowaniem, a izba będzie postrzegana jako instytucja wspierająca sukcesy sportowców-lekarzy” – powiedział przewodniczący Komisji Sportu lek. Krzysztof Herman.

Nagrodzeni to:

• Katarzyna Luterek – narciarka, wielokrotna zwyciężczyni Mistrzostw Polski Amatorów oraz Mistrzostw Polski Lekarzy w slalomie i slalomie gigancie i supergigancie,
  • Aleksandra Piechuta – sprinterka, medalistka Mistrzostw Polski Lekarzy w biegach na 100m, 200 m i trójboju sprinterskim,
  • Grzegorz Stokłuska – kolarz, uczestnik ogólnopolskich zawodów kolarskich Cisowianka Mazovia MTB Marathon, zwycięzca w kategorii wiekowej 65 plus.

Tagi: , ,

Wszystkie kategorie