26 września 2018

Lekarzu, zdecyduj sam!

Czy wolisz otrzymywać „PULS” papierowy drogą pocztową, czy elektroniczny drogą mailową?

Jeżeli chcesz, by PULS docierał do Ciebie wyłącznie mailem, wystarczy napisać (na adres p.rejestracja@oilwaw.org.pl) wiadomość o treści:

„Ja, (imię i nazwisko, PWZ), chciał(a)bym zrezygnować z otrzymywania papierowej wersji „PULS-u”, miesięcznika Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Proszę o przesyłanie biuletynu drogą elektroniczną na (adres e-mail)”.

Zwracamy uwagę na fakt, iż podany adres e-mail powinien być głównym, faktycznym adresem kontaktowym. Izba posiada jedną bazę mailową, której używa m.in. przy korespondencji związanej z aktami zatrudnienia, zmianie statusu lekarza, do kontaktu komisji np. stażowej lub wysyłki newslettera.

W przypadku wątpliwości, czy podany przez Państwa adres jest aktualny, proszę wypełnić formularz aktualizacji danych w okręgowym rejestrze lekarzy i lekarzy dentystów OIL w Warszawie, podpisać, zeskanować i odesłać na adres: p.rejestracja@oilwaw.org.pl.
Przypominamy, że ustawa nakłada na lekarza obowiązek aktualizacji danych przy zmianie którejkolwiek z nich.

Tagi: ,

Wszystkie kategorie